Jump to content

Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ейй, тия награди ти избодоха очите, изпиха ти душата. 1000%20(30).gif

 

Толкова да се заканваше, че ще ги обереш всичките, а накрая хората, които недолюбваш да са тотални фаворити. На теб ти остана да изпитваш яд, ненавист и да правиш злобни коментари за гейовете. Това заслужаваш, това получваш. :)

Говорим за модерирането, ти отиваш на награди, които дори вече съм забравила и в които съм гласувала за теб... Странно! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никаква "групичка". Просто сме малкото останали стари потребители, които все още може да си кажем нещо във форума.. На един език, интелигентно, със забавен и приятен тон. Ако това ти пречи, проблема си е твой. :)

 

Ти на мен след оная вече няма какво да ми обясняваш. Всички бързахте да ми се похвалихте колко ще ми сложи Стела. Аз съм гърмян заек...

 

 

Говорим за модерирането, ти отиваш на награди, които дори вече съм забравила и в които съм гласувала за теб... Странно! :3fdb8960598fa63e:

 

Нарцисизмът му е вроден. Но не това му е проблема, а че няма да си позволява всичко, както до тази вечер...

 

Слави никъде не е ходил, а на Сашо му писна от групичката. Това е истината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева изгони Сашо,Слави и куп др.
Хахаха, Слав съвсем наскоро се включи с желание да се свалят правата на Стела, иначе - аз съм го изгонила!

 

Ти действително живееш в паралелна реалност, но ще те оправим, както казахме вече! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, излишно се плюнчим тук.

 

Станаха ясни основните гледни точки.

 

Нека се вземе решение вече.

Резултатите в анкетата са ясни, скъпи!

 

Необходима е кардинална промяна!

 

А къде е Стефимир, идея имаш ли? :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето се притеснявате май, че ако Фокси или Янева станат модератори, и ще ви секнат модераторските връзки с другите двама и така няма да има двойни стандарти. В крайна сметка наи това е целта? Вие тоя форум го обърнахте на кочина....всеки близък с мод-а, всеки се оплаква и доносничи само за да издейства бан на някой друг. Точно заради тези неща и доста хора спряха да пишат тука, че дори и да влизат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със Слави пиша всеки ден и съм наясно.
Със Слав съм в нормални отношения, дори една от основните причини да се изправя срещу двойката на форума, беше отношението на Кондома към него и бановете, които получаваше от Стела, в опитите си да се защити!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резултатите в анкетата са ясни, скъпи!

 

Необходима е кардинална промяна!

 

А къде е Стефимир, идея имаш ли? :whistling:

 

Нямам и не искам да знам след скрийновете, които прочетох с негови невротични полюции и държане на сметки "Кой с кого бил приятел и защо бил гласувал за еди-кой си в тази и онази категория."

 

Отсъствието му не е случайно. Той е умен и осъзнава, че се е изложил брутално. Да напусне е лично негов избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето се притеснявате май, че ако Фокси или Янева станат модератори, и ще ви секнат модераторските връзки с другите двама и така няма да има двойни стандарти. В крайна сметка наи това е целта? Вие тоя форум го обърнахте на кочина....всеки близък с мод-а, всеки се оплаква и доносничи само за да издейства бан на някой друг. Точно заради тези неща и доста хора спряха да пишат тука, че дори и да влизат...

 

 

Янева модератор веднага. Стела изгони и Слави и Сашо. Време е да се спре с нейните издевателства.
Ами да се направи анкета!

 

За мен е комплимент, че ерудираните и готини хора се изказаха така за мен! Заради вас бих се наела!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със Слав съм в нормални отношения, дори една от основните причини да се изправя срещу двойката на форума, беше отношението на Кондома към него и бановете, които получаваше от Стела, в опитите си да се защити!

 

Наясно съм. Говорили сме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам и не искам да знам след скрийновете, които прочетох с негови невротични полюции и държане на сметки "Кой с кого бил приятел и защо бил гласувал за еди-кой си в тази и онази категория."

 

Отсъствието му не е случайно. Той е умен и осъзнава, че се е изложил брутално. Да напусне е лично негов избор.

То пък според теб всички сме имали нервни "полюции" след въпросните награди, а причината да скоча срещу вас вече ви обясних 100 пъти, и тя е отношение към Ванчо и Слав и няма нищо общо с подобни глупости.

 

Не смятам, че той се е изложил! Доста по-умен и начетен е от групичката ви! Излагате се вие, но нямате доблестта да се извините и да се изкажете като хората!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да се направи анкета!

 

За мен е комплимент, че ерудираните и готини хора се изказаха така за мен! Зарари вас бих се наела!

 

Само ти и Цветан ще ги оправите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си модератор е отговорност. Не е лесно да взимаш управленски решения. Всеки се променя, като получи власт. И Янева ще махнем, ако прекали като Стела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък според теб всички сме имали нервни "полюции" след въпросните награди, а причината да скоча срещу вас вече ви обясних 100 пъти и тя е отношение към Ванчо и Слав и няма нищо общо с подобни глупости.

 

Не смятам, че той се е изложил! Доста по-умен и начетен е отн групичката ви! Излагате се вие, но нямате доблестта да се извините и да се изкажете като хората!

 

Виж, нямам интерес да водя дискусия с теб. Като не си видяла скрийновете, не виждам на базата на какво взимаш отношение.

 

Оспамваме темата с офтопик вече.

@momo

Чакаме решението ти.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, нямам интерес да водя дискусия с теб. Като не си видяла скрийновете, не виждам на базата на какво взимаш отношение.
Е, да, ти имаш интерес само в репутациите на хората да им пишеш, че са грозни жаби, или пък да кълнеш децата им! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, ти имаш интерес само в репутациите на хората да им пишеш, че са грозни жаби, или пък да кълнеш децата им! :3fdb8960598fa63e:

 

Защо продължаваш?

 

Първата ти работа след наказание беше да влезеш и да напишеш, че единственото хубаво нещо за мен било, че няма да създам поколение. Първата ти работа!

Не осъзнаваш ли колко си злобна?

 

Да, след като с мен се държат зле и ме обиждат, отвръщам с двойно по-голяма сила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

за катастрофата на Емилия:

 

Дано се опомни и да говори вече само за музиката си, а не да залива хората с информация за личните си неща и фотосесии с щастливата любов. Интимният свят трябва да се пази с цената на всичко. Иначе, дано е здрава и всичко е наред и с шофьора им. Пък и да има щети по нея, тя ще ги оправи с поредната операция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...