Jump to content

Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк


Смяна на ВСИЧКИ модератори в раздел попфолк  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Къде видя заплахи?

IMG-20190106-195119.jpg

 

Думата заплахи беше употребена в предното изречение за ФБ.

 

 

Иначе да й пишеш смси на личния телефон със закани "няма да те оставим да вирееш аз и още не знам си кой", при положение, че човекът не желае да общува с теб - е психически тормоз, досаждане и вмешателство в личното пространство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има груги действащи модератори, ще се окаже, че те са виновни, нали това ви е ясно :D

Аз може да не влизам, но мога да видя за 10 минути какво се е случвало в последните месеци и виждам защо ви пречат, защото само те правят нещо. Та така де, ако има повече работещи, ще се размие омразата ви към тях двамата ;)

:1000 (19): :1000 (19): :1000 (19):

 

не искат Стела защото само тя слага банове !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, групичката, пишехте на всички по ЛС, по мейли, по месиджъри и вайбъри. Подигравахте се, заплашвахте и дерибействахте. От 2 години е някаква лумпениада тук. Айде приемете по-мъжки, че Стела няма да ви варди простотията вечно. Ако не е модератор ще се кротнете, всички знаем това. Не е болка за умиране, че няма да продължавате в същия дух. Ще се цивилизовате и те така. Ето ви мен за пример. Със около 100 бана пак съм тук и не съм се променил...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, групичката, пишехте на всички по ЛС, по мейли, по месиджъри и вайбъри. Подигравахте се, заплашвахте и дерибействахте. От 2 години е някаква лумпениада тук. Айде приемете по-мъжки, че Стела няма да ви варди простотията вечно. Ако не е модератор ще се кротнете, всички знаем това. Не е болка за умиране, че няма да продължавате в същия дух. Ще се цивилизовате и те така.

 

Добре, Фокси. Хайде да видим momo какво решение ще вземе. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нови модератори, предлагам:

 

Denis и Starboy (ако и на двамата им се занимава, и имат необходимото време затова).

 

Аз лично нямам проблем и не съм имал никога с модератор. Когато спазваш добрият тон, не обиждаш и владееш емоциите си, няма как да имаш бан. Доволен съм от Стела и Фаст.

Останалите, които отговарят за поп-фолк раздела, според мен трябва да им се махнат правата, тъй като не вършат работата си, може да нямат време, нямам представа, но никога не съм виждал да слагат бан или проценти, накрая други излизат виновни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Фокси. Хайде да видим momo какво решение ще вземе. :)

 

О, вече съм Фокси, а не пенсионер, чичак, дъртофелник и първи в списъка ти за баниране, като станеш глобален? :hahaha:

 

Значи можело, ама без правата на Стела да духат в твоите платна... :ar:

 

 

За нови модератори, предлагам:

 

Denis и Starboy (ако и на двамата им се занимава, и имат необходимото време затова).

 

Аз лично нямам проблем и не съм имал никога с модератор. Когато спазваш добрият тон, не обиждаш и владееш емоциите си, няма как да имаш бан. Доволен съм от Стела и Фаст.

Останалите, които отговарят за поп-фолк раздела, според мен трябва да им се махнат правата, тъй като не вършат работата си, може да нямат време, нямам представа, но никога не съм виждал да слагат бан или проценти, накрая други излизат виновни.

 

Още един от групичката.... :1000 (29): Не си прави труда. Стела гори, а от вашите там никой няма да бъде. Не пробутвайте от групичката на нейно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че имаше ехидност какво сме били "заплашвали", че няма да влизаме повече във форума, заради двама души - Стела и Капутчо. Сега, при предложения аз да стана модератор, същата работа - една мила леличка с определени душевни проблеми, щяла да е аут от форума.

 

Стела си позволява страшно много, превръщайки форума в династия за себе си и обкръжението си. Нормално е да са близки - на един акъл са, но трябва да са налице определени граници, тъй като в един момент става много и разкошни потребители като Стефимир вече ги няма заради такива прояви.

 

Ето, аз съм съгласна и ще се наема да бъда модератор - редовно съм тук и знам какво и как да направя.

 

Стела така и не отговори защо свали от "Важни" моята тема "Нереализираните", при положение, че се старая и я поддържам, а Пачо винаги се отчита и с прекрасни графики там!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, вече съм Фокси, а не пенсионер, чичак, дъртофелник и първи в списъка ти за баниране, като станеш глобален? :hahaha:

 

Значи можело, ама без правата на Стела да духат в твоите платна... :ar:

 

 

 

 

Още един от групичката.... не си прави труда. Стела гори, а от вашите там никой няма да бъде...

 

Ти и друг път си бил "Фокси". Когато говориш нормално, ти отговарят със същото. Като се ежиш и истерясваш за глупости, хората ще те дразнят още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

за Нови модератори предлагам:

 

 

Боровинката,Кондомчо,Фиглена,Чушка

 

както каза МОМО

 

виждам защо ви пречат, защото само те правят нещо. Та така де, ако има повече работещи, ще се размие омразата ви към тях двамата ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, групичката, пишехте на всички по ЛС, по мейли, по месиджъри и вайбъри. Подигравахте се, заплашвахте и дерибействахте. От 2 години е някаква лумпениада тук. Айде приемете по-мъжки, че Стела няма да ви варди простотията вечно. Ако не е модератор ще се кротнете, всички знаем това. Не е болка за умиране, че няма да продължавате в същия дух. Ще се цивилизовате и те така. Ето ви мен за пример. Със около 100 бана пак съм тук и не съм се променил...
За един господин нямаше никакво наказание една вечер, в която само за няколко минути те нарече "дъртицо" и "подутий"! Сигурно пак е била в чужбина...

 

А Фаст, освен с Преса, с друго не се занимава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидният фаворит за мястото на Стела е Янева. Смятам да се обединим около тази кандидатура. :1000 (19):

 

Аз изтеглям моята, щом толкова ви е страх от мен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че имаше ехидност какво сме били "заплашвали", че няма да влизаме повече във форума, заради двама души - Стела и Капутчо. Сега, при предложения аз да стана модератор, същата работа - една мила леличка с определени душевни проблеми, щяла да е аут от форума.

 

Стела си позволява страшно много, превръщайки форума в династия за себе си и обкръжението си. Нормално е да са близки - на един акъл са, но трябва да са налице определени граници, тъй като в един момент става много и разкошни потребители като Стефимир вече ги няма заради такива прояви.

 

Ето, аз съм съгласна и ще се наема да бъда модератор - редовно съм тук и знам какво и как да направя.

 

Стела така и не отговори защо свали от "Важни" моята тема "Нереализираните", при положение, че се старая и я поддържам, а Пачо винаги се отчита и с прекрасни графики там!

 

Забележете колко много пасивно-агресивна злобичка само в един коментар.

 

Олицетворение на злобната жена.

 

Същата между другото редовно си позволява да прави коментари с хомофобска насоченост.

 

Никога няма да станеш модератор! НИКОГА. Запомни го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидният фаворит за мястото на Стела е Янева. Смятам да се обединим около тази кандидатура. :1000 (19):

 

Аз изтеглям моята, щом толкова ви е страх от мен...

Наемам се веднага!

Да няма само ритуални самоубийства! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога няма да станеш модератор! НИКОГА. Запомни го.
Ти ли ще ни говориш за злоба? :3fdb8960598fa63e:

 

Последното не го решаваш ти! Манията ти за величие е на приключване! И не прави анализи на постовете ми, не се получава! Повече концентрация върху своите! Само преди малко отново обвини Фокса, че пиел и трябвало да спре алкохола... Нещо, което направи и с мен, а след като аз отбелязах, че друга твоя приятелка си пийва винце сама вечер, ти писна, че набеждавам някого за алкохолик... Вече си прозрачен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛУДИ ЛИ СТЕ ? ОТ КМ ЛИЧИ ЧЕ ИМА ПСИХИЧНИ ПРОБЛЕМИ ЯНЕВА.

и аз се махам ако тя стане модератор

 

 

Айде, айде, всички от групичката станахте психоаналитици...

 

Нали няма да съм аз? Какъв ти е проблема с Янева? Начетена, ерудирана, възпитана и крайна по Ивана и Деса. Но какво от това?

 

Е, няма да си веете байряка по цял ден назидателно, но ще го преживеете....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидният фаворит за мястото на Стела е Янева. Смятам да се обединим около тази кандидатура. :1000 (19):

 

Аз изтеглям моята, щом толкова ви е страх от мен...

 

Съгласен. Нека е по- малкото зло

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, всички от групичката станахте психоаналитици...

 

Нали няма да съм аз? Какъв ти е проблема с Янева? Начетена, ерудирана, възпитана и крайна по Ивана и Деса. Но какво от това?

Те дори и това с психоаналитиците изкопираха от мен! :3fdb8960598fa63e:

 

А иначе проблемите на Фиклата са много, но бързо ще бъде превъзпитан и превърнат в мирно и кротко вакло ягне!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли ще ни говориш за злоба? :3fdb8960598fa63e:

 

Последното не го решаваш ти! Манията ти за величие е на приключване! И не прави анализи на постовете ми, не се получава!

 

Ейй, тия награди ти избодоха очите, изпиха ти душата. 1000%20(30).gif

 

Толкова да се заканваше, че ще ги обереш всичките, а накрая хората, които недолюбваш да са тотални фаворити. На теб ти остана да изпитваш яд, ненавист и да правиш злобни коментари за гейовете. Това заслужаваш, това получваш. :)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете колко много пасивно-агресивна злобичка само в един коментар.

 

Олицетворение на злобната жена.

 

Същата между другото редовно си позволява да прави коментари с хомофобска насоченост.

 

Никога няма да станеш модератор! НИКОГА. Запомни го.

 

Nuff said. По добре момо да лопва кепенците на форума моментално ако тая я направят модератор.

 

Иначе ми допада много как се размятат някви инсунуации че имало групичка, че имало комуникация на ниво смс, месинджъри, кораба майка и не знам си още как, нещо което присъства само в нечии фантазии.

 

За сметка на което имаме качен скрийн, в който се пращат заплахи на лични номера, които ясно в които ясно се казва черно на зелено как 10на човека в момента огранизират кампания само щото Стела е единствената дето върши нещо и им е трън в очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, всички от групичката станахте психоаналитици...

Няма никаква "групичка". Просто сме малкото останали стари потребители, които все още може да си кажем нещо във форума.. На един език, интелигентно, със забавен и приятен тон. Ако това ти пречи, проблема си е твой. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...