Jump to content



Online: Галин - "Как си, кажи"


Препоръчани коментари

На първо слушане не ми хареса. Пак същия стил и насока. Очаквах този път да избухне с песен с фолк звучене.

Отиде ви най-гледаната премиера за 24 часа. Вече с нищо не можете да се похвалите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слабо. Много слабо. И видеото даже не струва. Бих си го представил ей така Галин. Все пак бая набра скорост и известност в последните години, не виждам градацията.

 

Много е занижено качеството в Пайнер. Даже Миро изкара клип и песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане грабва. Много различно от всичко, което е правил до сега. Да, вдъхновявал се е от Тото, но не можем дс говорим за прилика. По скоро носи подобна атмосфера. Не мога да повярвам, че така го наплюхте. За 4 часа има над 600 коментара, почти 15 000 лайка и 150 000 гледания. На мен ми изглежда като сериозна заявка :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане грабва. Много различно от всичко, което е правил до сега. Да, вдъхновявал се е от Тото, но не можем дс говорим за прилика. По скоро носи подобна атмосфера. Не мога да повярвам, че така го наплюхте. За 4 часа има над 600 коментара, почти 15 000 лайка и 150 000 гледания. На мен ми изглежда като сериозна заявка :roll1:

Просто Галин вече има съвсем различна аудитория, а тук сме основно поп-фолк фенове, затова е и разминаването според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Галин вече има съвсем различна аудитория, а тук сме основно поп-фолк фенове, затова е и разминаването според мен.

Ама то момчето си каза още преди 2 години, че това е стила, който гони тук продължават да реват за попфолк...

Освен това тази песен не е само аз клубовете и за купони като повечето му. Става си за слушане. На първо слушане ме впечатли. Галин докарва доста високо ниво лично според мен. Усеща се израстване и в музика, и във визия. Човека щ

Счупи рекорд за 4 часа, тука го отписаха...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете да дрънкате за слаба година, "112" му стана голям хит и както всяка и тази си се отчете. Тази песен както върви в премиерните си часове, няма да бъде по-различна. И мен би ме кефило да пуска повече поп фолк парчета, но човекът си залага на сигурно. Честно казано двамата с Джена ги нахранихте (точно като "Хулиган" и "112"), но песните им очевидно се приемат повече от добре, хиляди гледания и директно в клубовете още утре. Не съм много сигурен, че така ще се случи с Емилия и Анелия например, въпреки че специално Емилиевата е страхотна песен. Затова правете разлика между харесва ми и слаба е, няма да е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

музика: Галин

текст: Анастасия Мавродиева и Станислава Василева

 

Да разкарват другите и да си работят само двамата, хем ще е нещо различно, хем най-добре им се получава.

Някой има ли информация, коя му е последната песен със Станислава - аз виждам 5, 6, 7, 8, което е и последният му истински хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

музика: Галин

текст: Анастасия Мавродиева и Станислава Василева

 

Да разкарват другите и да си работят само двамата, хем ще е нещо различно, хем най-добре им се получава.

Някой има ли информация, коя му е последната песен със Станислава - аз виждам 5, 6, 7, 8, което е и последният му истински хит.

Последният му наистина мегахит е "Me gusta", трудно ще стигне тази песен скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е доста свежа и зарибява много след няколко слушания. Негативните коментари са предимно тук, както винаги. В YouTube има най-вече позитивни. Явно на повечето хора не им дреме дали Галин пуска поп-рап или чалга, само ние тук я раздърпваме тази тема толкова. А е факт, че той от 5 години си пее предимно такива песни, това си му е стила и няма лошо да се придържа към него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам показванията и одобрението на песента ми изниква само една мисъл, а именно - вкусовете са се променили безвъзвратно. И мен ме дразни неопределеността на тази песен, поп ли е, поп-фолк ли е, чалга поп ли е... Но Галин работи доста усилено в този стил последно време и явно на консуматорите това им харесва.

И аз искам песни като "Момче без сърце" и "Един на брой" но едва ли ще ни огрее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амин! Дай Боже! Това бездарно джудже заслужава да се върне в Добрич, откъдето изпълзя и да продава дюнери!

 

...и да го праскат за 50 лв (50 понеже е бил известен), иначе и за 30 може да мине.

 

ПС: Песента ми звучи по-добре от Тексас и 112.

Link to comment
Сподели в други сайтове

музика: Галин

текст: Анастасия Мавродиева и Станислава Василева

 

Да разкарват другите и да си работят само двамата, хем ще е нещо различно, хем най-добре им се получава.

Някой има ли информация, коя му е последната песен със Станислава - аз виждам 5, 6, 7, 8, което е и последният му истински хит.

 

Me Gusta, те киеро, бианка... не го очаквах от теб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие имате ли представа колко голяма сума трябва да се плати на общината в Лондон, за да се снима професионален клип на известно/разпознаваемо място? :roll1:

 

Гальо си ходи по улици в покрайнините на Лондон и затова клипът е на ниво училищен проект. :1000 (29):

 

Това само показва колко ниско е нивото в бг шоубизнеса и как всяка поп-фолк звиздЪ в чужбина е едно голямо нищо. :3fdb8960598fa63e:

 

Песента иначе много ме радва, зарибява. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия в чалгата са като пиявици. Видят ли че дадена нишка върви - веднага скачат в тая вълна и правят втора версия. Текст, клип, държание - "Чужди усмивки" 2.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амин! Дай Боже! Това бездарно джудже заслужава да се върне в Добрич, откъдето изпълзя и да продава дюнери!

:roll1: :roll1: :roll1:

Двамата отворковци Фики и Галин започнаха да издишат едновременно. Пак добре, че и 5 години изкараха в топа. Харесвах Галин в началото, но се наду и му пролича, а това отблъсква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...