Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тази година Лорена смаза с "Нищо" и "Грешка". Дано и през 2019-та продължи в този дух. :Vishenka_05:

 

Трупай гледания, миличка! :Vishenka_05:

Дано и през новата 2019-та да продължаваш в този дъх. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали дали не купува гледания? Песента му звучи като предните му 15, от къдя на къдя е такъв хит? Бута се в топ 10 вече не знам колко седмици, чак Галин изпреварва от време на време, намирисва ми на бобов-долски мръсни чорапи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали дали не купува гледания? Песента му звучи като предните му 15, от къдя на къдя е такъв хит? Бута се в топ 10 вече не знам колко седмици, чак Галин изпреварва от време на време, намирисва ми на бобов-долски мръсни чорапи.

Явно мирише от твоите.Борис наистина е с хит този път. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали дали не купува гледания? Песента му звучи като предните му 15, от къдя на къдя е такъв хит? Бута се в топ 10 вече не знам колко седмици, чак Галин изпреварва от време на време, намирисва ми на бобов-долски мръсни чорапи.

Кой е това на аватара? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно мирише от твоите.Борис наистина е с хит този път. :3fdb8960598fa63e:

 

И как стана така, че тъпа, клиширана боза е един от хитовете на сезона? Защо не го постигна със стоте си предни песни.

 

Искаш да те ебе тоя и затова сега се правиш, че песента му е голям хит. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали дали не купува гледания? Песента му звучи като предните му 15, от къдя на къдя е такъв хит? Бута се в топ 10 вече не знам колко седмици, чак Галин изпреварва от време на време, намирисва ми на бобов-долски мръсни чорапи.

Заради текста е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради текста е.

 

В смисъл, че бедните момчета от народа слушат песента и се надъхват срещу меркантилните жени, в които са влюбени ли? "Ти, мръсна .... само парите търсиш, защо за Бога те обичам?"

Link to comment
Сподели в други сайтове

В смисъл, че бедните момчета от народа слушат песента и се надъхват срещу меркантилните жени, в които са влюбени ли? "Ти, мръсна .... само парите търсиш, защо за Бога те обичам?"

Ами да.

Преди години му се получи с ''Ще си говорим пак''. Миналата година ''Някой богат'' също е минала 3 милиона. Има си публика за такива проекти - все пак и мъже слушат чалга. :1000 (29):

 

Скандален трак от Мая, но предпочитам ''Тази нощ''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И как стана така, че тъпа, клиширана боза е един от хитовете на сезона? Защо не го постигна със стоте си предни песни.

 

Искаш да те ебе тоя и затова сега се правиш, че песента му е голям хит. :girl_witch:

Първото изречние се отнася и за песните на Галена от тази година.Не знам,ти ще кажеш. :3fdb8960598fa63e:

Аз секс с мъже не правя. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички певачки дори знайни и незнайни,независимо чалга или не са с участия за вдругиден,само наша Андреа-не. :mf_surrender:

 

Стига бе! Това е скандално.

 

Може би нещо не се чувства добре и е решила да почива... Абсурдно е да няма никакъв интерес, най-малкото в България всеки втори хотел и ресторант има някаква програма с изпълнител и бла-бла-бла. Или може да празнува в чужбина с Кубрат и приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига бе! Това е скандално.

 

Може би нещо не се чувства добре и е решила да почива... Абсурдно е да няма никакъв интерес, най-малкото в България всеки втори хотел и ресторант има някаква програма с изпълнител и бла-бла-бла. Или може да празнува в чужбина с Кубрат и приятели.

 

Всеки втори ресторант, ма все пак трябва да има и място вътре за клиенти, нали :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност е по нейно желание, не се тревожете. И аз да бях певица, и аз щях да имам участие утре.

Онзи ден я видях Андреа. Няма какво да лъжа, едричка е, но още преди 7 години като я видях за първи път, пак на живо беше доста по-едра, отколкото на снимките. Не е нищо трагично, не е слон, но ако не си обработваше снимките така, щеше да ни е по-лесно да я възприемаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига бе! Това е скандално.

 

Може би нещо не се чувства добре и е решила да почива... Абсурдно е да няма никакъв интерес, най-малкото в България всеки втори хотел и ресторант има някаква програма с изпълнител и бла-бла-бла. Или може да празнува в чужбина с Кубрат и приятели.

Кубрат имаше интервю днес по Нова и не каза нито думичка за нея, даже ще се мести да живее в Америка.

Няма мъж вече, деца, кариера, истински приятели....аз ако бях на нейно място щях да се гръмна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност е по нейно желание, не се тревожете. И аз да бях певица, и аз щях да имам участие утре.

Онзи ден я видях Андреа. Няма какво да лъжа, едричка е, но още преди 7 години като я видях за първи път, пак на живо беше доста по-едра, отколкото на снимките. Не е нищо трагично, не е слон, но ако не си обработваше снимките така, щеше да ни е по-лесно да я възприемаме.

 

Лично аз съм го казвал 1001 пъти - не и се подиграваме толкова, че е измъква наградата на Деса за Хипопотам номер 1 на Фолка през 2019, а за нескопосаните проекти да представи нови физични закони с нагледни материали прегорени през която там програма ползва за целта (фотошоп предполагам и е извън бюджета).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кубрат имаше интервю днес по Нова и не каза нито думичка за нея, даже ще се мести да живее в Америка.

Няма мъж вече, деца, кариера, истински приятели....аз ако бях на нейно място щях да се гръмна.

 

Нямаше, защото надеждата щеше да те крепи, че отново можеш да имаш тези неща.

 

 

И сега в крайна сметка не е ясно заедно ли са с Кубрат или не?

----

 

btw днес сутринта мернах Глория и Симона Загорова по БНТ. Глория, като прави гримаси с челото, си личи как бръчките искат да се очертаят в една зона, но нещо не им позволява. :3fdb8960598fa63e: В друга зона пък се очертаваха, беше интересна картинка.

 

 

Симона - подпухнала в лице.

 

Глория призна, че миналата година пуснала само една песен, защото не била в добро настроение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости можел да прави доста различни и яки песни. Значи просто нашите курви не знаят кво да поръчват или просто взимат квото им връчи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този чуден хит на Майчето? :Vishenka_05:

На Мая всичко е хит!

 

На Борьо е голям хит, колкото и да е противняшка песната му.

 

Глория видях в някво интервю по Планьета тия дни, едната й вежда се надига подозрително нагоре, другата дърпа надолу.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория видях в някво интервю по Планьета тия дни, едната й вежда се надига подозрително нагоре, другата дърпа надолу.

Така е отдавна. От толкова мимики и муцуни лицевите мускули се ШАШАрдисват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на изминалото десетилетие съвсем скоро ще скандализира официално с 1 милиард. :Vishenka_05:

 

Първо – на кой му пука? Второ, защо го постваш въобще тук?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е отдавна. От толкова мимики и муцуни лицевите мускули се ШАШАрдисват. :1000 (29):

 

Като видях Глория лице в лице на сантиметри разстояние е много естествена без излишни корекции и много ме изкефи честно казано. Има си бръчки около очите и май на челото, дебелите пластове грим заблуждават отдалеч и не си личи нищо, но се изкефих, че не се е вманиачавала да се пипа и изпъва, а си изглежда нормално за поддържана жена на 45 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...