Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хах прочетох всичко Yaneva ги разби тая вечер евала имаш + от мен!

Направи ги на луди, а те милите не стига, че няма какво да кажат, ами и както винаги ръсят обида след обида и накрая я заплашват нея с бан :1000 (29): :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Хаха, за всички, които са ми яли попарата с големия черпак, Янева ни била избила. Невъзможно е да сте по-предвидими от това. 1000%20(10).gif

 

Издигате в култ човек, който в безсилието си обявява всички, които харесват последния хит на Галена - малоумници. Понеже на нея песента не й била по вкуса. В чалга форум сме, хората харесваме един от най-големите хитове в чалгата и затова сме безмозъчни според титана на мисълта Янева. За да сме умни, трябва да харесваме песните на Ивана, то е ясно.

 

 

Кланяте се на човек, който с цялата си наглост, внушава за друго момиче, че била "самотна пияница". А самата Янева лично на мен ми е споделяла, че най-редовно вечер, като е сама в тях и вилнее из Рамания, пие алколхол. Що за наглост е това? Каква интелектуалка, какви 5 лева, това е супер манипулативна и нечестна комплексарка.

 

Заплашвали сме я били с бан, а тя нас изобщо не ни заплаши, че щяла да ни разкаже играта, че не сме знаели с кого си имаме работа. Ауууу! Не думай. 1000%20(30).gif

 

С нищо не е по-различна от нас това момиче. Проблемът й е в някакъв комплекс за малоценност. С друго не си обяснявам това постоянно парадиране, че е над всички и всичко. Че е Генералшата на форума, че другите са под нея и не са на нивото на вкуса й и прочетените книги. Това периодично трябва да се изтъква, случайно някой да не си помисли нещо друго.

 

 

Искам за Коледа да ви пожелавая повече здрав разсъдък и трезво мислене. Не позволявайте на някакви временни емоции да помрачат съзнанието ви, мислете, бъдете честни и справедливи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една ЛОРЕНА прави по качествени проекти от Преслава..

 

ЗАСРАМЕТЕ СЕ ПРЕСЛАВОВИ.

 

Защо да се засрамваме, вместо да се радваме за Лорена?

Не, че Лорена някога би могла да пее и трогва като Преслава, но все пак е супер, че се старае и поднася разнообразие за публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една ЛОРЕНА прави по качествени проекти от Преслава..

 

ЗАСРАМЕТЕ СЕ ПРЕСЛАВОВИ.

 

Ти първо разбери значението на думата качество, че тогава тръгвай да обясняваш кои проекти са такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дами и господа подрастващи, в навечерието на тези светли празници е редно да раздавате любов, а не да водите безсмислени войни във виртуално пространство. И без това в чалгата всичко е ясно и затова на крайни фенове на бивши величия им е некомфортно и ги избива на скандали. За да сложим край на драмите ще обобщя 2018-та така:

 

Хит на годината в чалгата в България и на целите Балкани е "Луда по тебе"!

 

Съболезнования за всички опечалени фенчета на бивши и настоящи величия! Благодаря! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

МАСКИРАНИ И ВЪОРЪЖЕНИ НАПАДНАХА ФИКИ И ЖЕНА МУ

 

Миналата вечер към 18 часа Фики и съпругата му Гюлджан излизат от дома си, за да отидат на кино. В непосредствена близост до дома им автомобил пресича пътя им. Двама маскирани мъже излизат и започват да блъскат по прозореца на изпълнителя. Той си мисли, че това е някаква шега.

 

Слиза от колата и пита: „Момчета, проблем ли има?“ Тогава те го хващат от двете страни и започват да го бутат. Певецът вижда, че единият от тях е въоръжен с нож и осъзнава, че не е шега.

 

Той успява да отбие нападките им в самозащита, при което единия пада на земята, те се дърпат назад и се разбягват, качват се на колата и тръгват.

 

Полицаи идват светкачино, а Фики подава жалба срещу нападателите в Шесто РПУ. Той не е видял лицата им, заради маските, но марката – Audi комби, и номерът на автомобила със софийска регистрация са ясни, предава „България днес“. Органите на реда в момента преглеждат всички камери в близост до мястото на инцидента.

 

„Аз съм певец, не съм бандит, никому нищо лошо не съм направил, затова не се страхувах и излязох от колата. Но съм учуден как може да има такива хора, които се разхождат посред бял ден с маски и нападат други. Благодаря на полицаите от Шесто РПУ за бързата реакция. Надявам се злосторниците да бъдат намерени бързо и да получат съответното наказания“

 

secret.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една ЛОРЕНА прави по качествени проекти от Преслава..

 

ЗАСРАМЕТЕ СЕ ПРЕСЛАВОВИ.

 

 

Моля? Ти явно нещо бълнуваш ... ние ли трябва да се засрамим с песни като “Обратно в играта” и “Да гори в любов”. Засрамените сте вие с тая Шефка и “Феноменален” , за какво качество изобщо говорите затова всички във форума ви се подиграват и ви плюят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дами и господа подрастващи, в навечерието на тези светли празници е редно да раздавате любов, а не да водите безсмислени войни във виртуално пространство. И без това в чалгата всичко е ясно и затова на крайни фенове на бивши величия им е некомфортно и ги избива на скандали. За да сложим край на драмите ще обобщя 2018-та така:

 

Тези крайни фенове на бивши величия имат две хронични състояния:

 

Едното е депресивна летаргия, когато изтощят тялото си от перманентното злобеене срещу всеки с различно мнение. Тогава стават миролюбиви и хрисими, почват и да лицемерничат с хората, сдобряват със свои доскорошни врагове.

 

 

Другото състояние - ти го каза - скандали. Това става, като се посъвземат от летаргията и отново започнат да си мислят, че са най-велики и мачкат всичко на пътя им. Най-обичам неадекватни хора да ми се заканват "Ще ви разкажа играта, вие не знаете с кой си имате работа, вие не знаете коя съм!". 1000%20(29).gif

 

Ние не сме знаели коя е, а нас тя отдавна ни е ясна като бял ден. Просто проявявахме някаква съпричастност към самозабравата й и я оставяхме да се мисли за Генералша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Ти явно нещо бълнуваш ... ние ли трябва да се засрамим с песни като "Обратно в играта" и "Да гори в любов". Засрамените сте вие с тая Шефка и "Феноменален" , за какво качество изобщо говорите затова всички във форума ви се подиграват и ви плюят!

 

И на Бъдни вечер ли ще си невротизиран?

 

О, ама ти не си християнин, значи може. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Ти явно нещо бълнуваш ... ние ли трябва да се засрамим с песни като “Обратно в играта” и “Да гори в любов”. Засрамените сте вие с тая Шефка и “Феноменален” , за какво качество изобщо говорите затова всички във форума ви се подиграват и ви плюят!

Ми редно е да се засрамите, да, Преса може много повече, ама докато и се радвате телешки на бозиците, тя няма да заиска да направи нещо кат хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Бъдни вечер ли ще си невротизиран?

 

О, ама ти не си християнин, значи може. :3fdb8960598fa63e:

 

Да не празнувам , това не означава ,че няма да ви пожелая на вас Весели празници!

 

Не няма да съм невротизиран , но просто е нагло Галеновите да говорите за качество след като тая година вашата и качество са съвсем различни неща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да направя Коледен подарък на fen_na_payner.

Приеми тези данни от вчера, подарявам ти ги от сърце :Vishenka_05:

23 декември:

 

"Да гори в любов": 72К

"Шефката": 70К

 

Когато спреш да броиш от два различни клипа ще го призная! А дотогава те поздравявам с това!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не празнувам , това не означава ,че няма да ви пожелая на вас Весели празници!

 

Не няма да съм невротизиран , но просто е нагло Галеновите да говорите за качество след като тая година вашата и качество са съвсем различни неща!

Мне, нагло и за малко смешно е да сравняваме бозиците на Преса и да ми говориш, че при Галя нямало качество ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато спреш да броиш от два различни клипа ще го призная! А дотогава те поздравявам с това!

 

Преди да има официален канал на Планета, брояхме гледанията на песните от 100 клипчета, тогава не беше проблем, защо сега е?

 

Искаш да кажеш, че във фен канала са купени ли? 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тия продължават с наглостта си.Аман! :mf_surrender:

 

Утре "Шефката" сигурно ще е направила повече от "Да гори". Тогава не ми се мисли за каква наглост ще става въпрос. Чакай и аз да помятам малко гащи, за да съм в синхрон с теб: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре "Шефката" сигурно ще е направила повече от "Да гори". Тогава не ми се мисли за каква наглост ще става въпрос. Чакай и аз да помятам малко гащи, за да съм в синхрон с теб: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Дори и да направи това не променя факта,че "Да гори" е с 1 клип,а "Шефката" с 2. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да направи това не променя факта,че "Да гори" е с 1 клип,а "Шефката" с 2. :mf_surrender:

 

Което няма никакво значение. И ти на "Употребена" и "Айде, опа" бройш сбора на няколко клипчета. Преди канала на Планета това беше практиката.

 

Като нямате стабилен довод, по-добре си замълчете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...