Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Маракеш" е боза, но "Дай ми любов" си е супер песен, звучаща хитово и супер запеваема, определяна като провал заради мистерията с гледанията в YouTube...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кое е различното чак толкова? Не пускат песните на Галена, така ли? Или не пускат новата на Джена, песните на Алисия? Тук доста хора, които излизат по дискотеки в София казват, че Галена се върти с най-много песни. Пускали са тук клипове, не си ли ги виждала? Мои приятели, които не влизат във форума и не са върли фенове на определена певица също са ми казвали, че се пуска. Моя колежка от университета излиза редовно, тя е фенка на Преслава и ми каза, че "Шефката" и е любима песен. Каза още, че тя заедно с "Феноменален" се въртят стабилно. Защо би си измисляла такова нещо и какъв интерес би имала да го прави?

 

На Деса и Фики казах, че я пуснаха веднъж. Мангалския оригинал също пуснаха, но едва ги изтърпях и двете.

Аз не съм фенка нито на Галена, нито на Преслава и общо взето са ми на едно ниво като певици и като лично мое отношение към тях. Но е факт, че чак толкова много песни на Галена и то точно тези, които ти си изброила, не се въртят. Не ги чух и лятото по морето, където си гърмяха Емануела и Алисия, не ги чувам и сега по коледни мероприятия и банкети. Може би "Феноменален" - да, но останалите... Ако трябва да съм честна, последния път в "Мегами" звучаха и "Не се изтриваш", "Обратно в играта", "Да гори в любов", а от ретрото - "Дяволско желание". На Галена звуча гадорията с Тони Стораро и "Феноменален". Ни следа от босове, от любимата ми "Маракеш", от "Дай ми любов", а какво остава за диджея и т.н.

Подлагам под съмнение казаното от теб, тъй като харесваш твърде много Галена и целенасочено дразниш няколко потребителя, които я недолюбват. Както се усъмних и в казаното от Тодоров, че на ретро в Ревю пускали най - много Ивана, нещо което аз не чувам (колкото и да ми се иска), като излизам и на такива партита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, вижте как гласува един адекватен фен на Преслава, който я обича повече от Галена. Това е човек с достойнство преди всичко пред самия себе си, човек, който не може да каже на бялото - черно. Много от заслепените, озлобени фенове на Преслава никога няма да го постигнат.

 

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1931956

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм фенка нито на Галена, нито на Преслава и общо взето са ми на едно ниво като певици и като лично мое отношение към тях. Но е факт,че чак толкова много песни на Галена и то точно тези, които ти си изброила, не се въртят. [Не ги чух и лятото по морето, където си гърмяха Емануела и Алисия, не ги чувам и сега по коледни мероприятия и банкети. Може би "Феноменален" - да, но останалите... Ако трябва да съм честна, последния път в "Мегами" звучаха и "Не се изтриваш", "Обратно в играта", "Да гори в любов", а от ретрото - "Дяволско желание". На Галена звуча гадорията с Тони Стораро и "Феноменален". Ни следа от босове, от любимата ми "Маракеш", от "Дай ми любов", а какво остава за диджея и т.н.

Подлагам под съмнение казаното от теб, тъй като харесваш твърде много Галена и целенасочено дразниш няколко потребителя, които я недолюбват. Както се усъмних и в казаното от Тодоров, че на ретро в Ревю пускали най - много Ивана, нещо което аз не чувам (колкото и да ми се иска), като излизам и на такива партита.

 

всички лъжат така ли ? ами ок ето ти ВИДЕО МАТЕРИАЛ:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, вижте как гласува един адекватен фен на Преслава, който я обича повече от Галена. Това е човек с достойнство преди всичко пред самия себе си, човек, който не може да каже на бялото - черно. Много от заслепените, озлобени фенове на Преслава никога няма да го постигнат.

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1931956

 

Неслучайно повечето адекватни потребители са я номинирали за обективен потребител на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дай ми любов" и "Маракеш" са скритите козове на Галена, които реални никой не е имал очаквания, че ще се приемат на доста високо ниво, а то какво се оказа, поредните попълнения от редицата хитове, които ни предлага.

Виждам какво се случва и по клубовете, когато Галена запее "Дай ми любов", дерат се хората и я знаят. Отделно песента е със супер качествен текст и клип, посланието също е много добро.

 

Това да си противоречат не е нещо ново за тях. :confused:

Коментирай, че Галена каза в "На кафе", че плана за 2019 е предначертан и ни очакват много изненади. Тръпнем ли в очакване? :3fdb8960598fa63e:

Звучи ми доста амбицирана и мисля че може да очакваме да надскочи и 2015 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслучайно повечето адекватни потребители са я номинирали за обективен потребител на годината.
И как по-точно се определя "адекватността"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, вижте как гласува един адекватен фен на Преслава, който я обича повече от Галена. Това е човек с достойнство преди всичко пред самия себе си, човек, който не може да каже на бялото - черно. Много от заслепените, озлобени фенове на Преслава никога няма да го постигнат.

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1931956

 

Fast:

12. Баладичен хит на годината

Преслава и Dragan Kojić Keba - Bogovi zemljom hode

 

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм фенка нито на Галена, нито на Преслава и общо взето са ми на едно ниво като певици и като лично мое отношение към тях. Но е факт, че чак толкова много песни на Галена и то точно тези, които ти си изброила, не се въртят. Не ги чух и лятото по морето, където си гърмяха Емануела и Алисия, не ги чувам и сега по коледни мероприятия и банкети. Може би "Феноменален" - да, но останалите... Ако трябва да съм честна, последния път в "Мегами" звучаха и "Не се изтриваш", "Обратно в играта", "Да гори в любов", а от ретрото - "Дяволско желание". На Галена звуча гадорията с Тони Стораро и "Феноменален". Ни следа от босове, от любимата ми "Маракеш", от "Дай ми любов", а какво остава за диджея и т.н.

Подлагам под съмнение казаното от теб, тъй като харесваш твърде много Галена и целенасочено дразниш няколко потребителя, които я недолюбват. Както се усъмних и в казаното от Тодоров, че на ретро в Ревю пускали най - много Ивана, нещо което аз не чувам (колкото и да ми се иска), като излизам и на такива партита.

 

Като сме тръгнали да поставяме разни изказвания под въпрос, нека аз поставя оцветеното в червено под въпрос. Тук всички сме ставали свидетели на хулежите и омразата ти към Преслава и надеждите ти Галена да я смачка. Сега изведнъж тази вечер се оказва, че са ти на едно ниво като твое лично отношение към тях. Много интересен и странен обрат.

 

Не подбра точните думи, или имаш променливи настроения?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как по-точно се определя "адекватността"?

 

На факти и обстоятелства, които на се обвързани с лични фенски пристрастия, а глобален поглед, който е съпътстван със справедливост и аналитично мислене, което е типично за конкретния потребител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм фенка нито на Галена, нито на Преслава и общо взето са ми на едно ниво като певици и като лично мое отношение към тях. Но е факт, че чак толкова много песни на Галена и то точно тези, които ти си изброила, не се въртят. Не ги чух и лятото по морето, където си гърмяха Емануела и Алисия, не ги чувам и сега по коледни мероприятия и банкети. Може би "Феноменален" - да, но останалите... Ако трябва да съм честна, последния път в "Мегами" звучаха и "Не се изтриваш", "Обратно в играта", "Да гори в любов", а от ретрото - "Дяволско желание". На Галена звуча гадорията с Тони Стораро и "Феноменален". Ни следа от босове, от любимата ми "Маракеш", от "Дай ми любов", а какво остава за диджея и т.н.

Подлагам под съмнение казаното от теб, тъй като харесваш твърде много Галена и целенасочено дразниш няколко потребителя, които я недолюбват. Както се усъмних и в казаното от Тодоров, че на ретро в Ревю пускали най - много Ивана, нещо което аз не чувам (колкото и да ми се иска), като излизам и на такива партита.

 

Аз не твърдя, че Дж-я ме издаде се върти към днешна дата. Пускането и снощи може би е случайно. Много пъти се е случвало да пуснат по-стари песни, които попринцип вече не се въртят. Пуснала съм си сторита на някои от песните във фейсбук. Който иска да гледа. Не бих лъгала за такива неща. Това, че харесвам Галена не означава, че ще си измислям за да доказвам нещо на някой. Коментара ми беше с цел да кажа какво съм чула снощи, а не с цел да дразня няколкото потребители, които имаш предвид.

 

За другите песни виждаш, че хората казват, че се въртят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на банкет в ресторант "Хъшове" (гр. София) и Dj-ят започна с "Феноменален", след това през вечерта звучаха "Просто шоу", "Шефката", а на "Моро му" цялото заведение пееше с пълно гърло. На Преслава пуснаха само "Не се изтриваш" . А тези, които твърдяха, че "Името ти" никъде не я пускат, са в голяма заблуда, още в разгара на купона се пусна и всички хора пееха през цялата песен и танцуваха ... Явно гледанията не са чак толкова голям фактор, което последната година ме изненадва ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме тръгнали да поставяме разни изказвания под въпрос, нека аз поставя оцветеното в червено под въпрос. Тук всички сме ставали свидетели на хулежите и омразата ти към Преслава и надеждите ти Галена да я смачка. Сега изведнъж тази вечер се оказва, че са ти на едно ниво като твое лично отношение към тях. Много интересен и странен обрат.

 

Не подбра точните думи, или имаш променливи настроения?

Нито едното, нито другото - просто си нагласяш възможностите в удобен за теб ракурс.

 

Преди известно време казах, че от Преса ми е било дотегнало и съм считала, че Галя ще я бутне от върха, за да не гледаме все ехидната широка усмивка. И съм подчертала, че Галя е била най-близо до това с песни като "Дай ми", "Пак ли" и "Кой". Коментирах, че другите, които се доближават до тази вероятност, Емануела (няма гласа), Анелия (често е безразборна в пускането на проекти) и Джена (пуска и флопове) имат своите значими минуси, които им пречат това да стане.

 

Към Преслава омраза съм нямала, по-често дразня Калиночката. На него му казах, че не разбирам каква е драмата, тъй като Преса има много по-хубав глас, а Галя - по-скъпа и издържана продукция. Преса е с очевидна харизма и пълни голямата сцена, докато Галя и с шоу някак не успява. Това имам предвид под "едно ниво" като мое лично отношение. Нито ще харесам живо изпълнение на Галена, нито Преса ще ме изненада с клип така, както го е правила Галя с "Пак ли" и "Хавана", примерно. Общо взето и двете не са мой тип певици и не ги смятам за нещо кой знае колко значимо в жанра. Знаят всички, че харесвам Ивана и Глория, както и все още донякъде Деса.

 

Наскоро казах, че не пречи и да се признае по-силната година за Преса, именно защото смятам себе си за обективна. Категорично показа и на концерта, че шансовете на Галя да стори онова, което съм искала с бутането, стават все по-малки.

 

Иначе, да - със Стела напоследък сте до голяма степен досадни с натрапването на Галя, не смятам, че правите услуга на нея самата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на банкет в ресторант "Хъшове" (гр. София) и Dj-ят започна с "Феноменален", след това през вечерта звучаха "Просто шоу", "Шефката", а на "Моро му" цялото заведение пееше с пълно гърло. На Преслава пуснаха само "Не се изтриваш" . А тези, които твърдяха, че "Името ти" никъде не я пускат, са в голяма заблуда, още в разгара на купона се пусна и всички хора пееха през цялата песен и танцуваха ... Явно гледанията не са чак толкова голям фактор, което последната година ме изненадва ...

 

Поредния купен потребител, за да издига Галена като Лидерка. Вън!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния купен потребител, за да издига Галена като Лидерка. Вън!

 

Аз почвам да съжалявам, че досега го правих безплатно. Сега ще пиша на Галена, че от утре взимам такса и аз. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че съм обективна, просто харесвам и Преслава, и Галена. За Анелия трудно ще ме видите да напиша нещо хубаво... :3fdb8960598fa63e:

 

То за нея няма какво хубаво да се напише. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То за нея няма какво хубаво да се напише. :3fdb8960598fa63e:
Ама защото така ти изнася, или защото "аналитичното мислене" не го позволява? Защото аз пък мога да изтъкна доста предимства на Анелия пред Галена и Преслава.

Помня те като готин и свеж потребител, който харесвах, когато бях активна преди година. От това не е останала и следа, обаче... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

BTW това с коя песен са пускали в дискотеките е много субективно. Ето, Янева казва, че в "Мегами" Преслава е константа, нещо, което и аз съм забелязала - поне по 3-4 пъти звучи на вечер, да не говорим и за задължителната "Лъжа е". Галин пък сякаш не съществува, я веднъж го пуснат в 5, я не. Това обаче не означава, че той е провал и че в "Планета" Стара Загора (примерно) няма да звучи по 3 пъти на вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

BTW това с коя песен са пускали в дискотеките е много субективно. Ето, Янева казва, че в "Мегами" Преслава е константа, нещо, което и аз съм забелязала - поне по 3-4 пъти звучи на вечер, да не говорим и за задължителната "Лъжа е". Галин пък сякаш не съществува, я веднъж го пуснат в 5, я не. Това обаче не означава, че той е провал и че в "Планета" Стара Загора (примерно) няма да звучи по 3 пъти на вечер.
Галин и в Плаза е много рядко и като гост-изпълнител, а и като песни, които да пускат. Джена, Преслава и Галена са страшно въртени там, както и Алисия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защото така ти изнася, или защото "аналитичното мислене" не го позволява? Защото аз пък мога да изтъкна доста предимства на Анелия пред Галена и Преслава.

Помня те като готин и свеж потребител, който харесвах, когато бях активна преди година. От това не е останала и следа, обаче... :mf_surrender:

 

Янева, не виждаш ли, че се бъзикам. Анелия просто е кошмарна тази година, а претендираше, че е стратег и играе картите си правилно. Или искаш да ми кажеш, че си доволна от това, което представя тя?

Естествено, че има качества, те са неоспорими. Но последните години просто не ме кефи.

Иначе все още съм си свеж и готин. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш Дай ми любов е качествен клип.Смядовската луканка както винаги се е вдъхновила от втората си най-голяма врагиня в жанра-Андрю.

После Преславоеи били неадекватни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не виждаш ли, че се бъзикам. Анелия просто е кошмарна тази година, а претендираше, че е стратег и играе картите си правилно. Или искаш да ми кажеш, че си доволна от това, което представя тя?

Естествено, че има качества, те са неоспорими. Но последните години просто не ме кефи.

Иначе все още съм си свеж и готин. :Vishenka_05:

Със сигурност песните на Анелия ми харесват повече от тези на Галя тази година. Общо взето, "Просяци" започна да ми харесва, в заведения предпочитам "Бръм" и "Зоопарк" пред "Шефката" и "Феноменален", а без грим, аз, като жена, оценявам повече Анелия.

Доста е субективно, разбира се - мен пък тази година Галена не ме кефи, странното е, че предпочитам "Да гори в любов" пред нейните песни, може би само "Маракеш" ми е някаква романтична и приятна за слушане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито едното, нито другото - просто си нагласяш възможностите в удобен за теб ракурс.

 

Преди известно време казах, че от Преса ми е било дотегнало и съм считала, че Галя ще я бутне от върха, за да не гледаме все ехидната широка усмивка. И съм подчертала, че Галя е била най-близо до това с песни като "Дай ми", "Пак ли" и "Кой". Коментирах, че другите, които се доближават до тази вероятност, Емануела (няма гласа), Анелия (често е безразборна в пускането на проекти) и Джена (пуска и флопове) имат своите значими минуси, които им пречат това да стане.

 

Към Преслава омраза съм нямала, по-често дразня Калиночката. На него му казах, че не разбирам каква е драмата, тъй като Преса има много по-хубав глас, а Галя - по-скъпа и издържана продукция. Преса е с очевидна харизма и пълни голямата сцена, докато Галя и с шоу някак не успява. Това имам предвид под "едно ниво" като мое лично отношение. Нито ще харесам живо изпълнение на Галена, нито Преса ще ме изненада с клип така, както го е правила Галя с "Пак ли" и "Хавана", примерно. Общо взето и двете не са мой тип певици и не ги смятам за нещо кой знае колко значимо в жанра. Знаят всички, че харесвам Ивана и Глория, както и все още донякъде Деса.

 

Наскоро казах, че не пречи и да се признае по-силната година за Преса, именно защото смятам себе си за обективна. Категорично показа и на концерта, че шансовете на Галя да стори онова, което съм искала с бутането, стават все по-малки.

 

Иначе, да - със Стела напоследък сте до голяма степен досадни с натрапването на Галя, не смятам, че правите услуга на нея самата.

 

 

Няма как да се признае нещо, което не е истина. Никаква обективност не показваш. Точно обратното - показваш лични пристрастия. Още от ден първи ти ненавиждаш най-големият хит на годината и си го подчертавала неведнъж. За сметка на това харесваш много повече "Да гори в любов". Това влияе на преценката ти.

 

Преслава няма как да има по-силна година с един мегахит.

 

 

"Обратно в играта" има толкова гледания заради алгоритъма на youtube, Преслава неведнъж е изкарвала късмет с тези показвания отстрани, дори невзрачност като "Пада звезда" клони към 10 милиона точно по същата причина.

 

Обратно в играта е толкова голям хит, че самата Преслава нямаше увереност да я изпее на концерта и да го демонстрира. За сметка на това цялата зала пее сочената за провал "Дай ми любов", че дори и "Маракеш"

 

Както виждаме от клипчета и разкази на хора - Галена е тотален доминатор във всички клубове.

 

Та какво има Преслава през тази година повече от Галена? Един силен прием на концерт и един мегахит. Ми, че тя всяка година си ги има тези неща. Означава ли, че от 2005 насам, всяка година на нея трябваше да се дава Певица на годината?

 

Галена ще завърши годината с равно участие в песента, която ненавиждаш, но срути държавата, много по-голям хит от "Да гори в любов". Ще завърши годината с рекорда за най-силна премиера на 2018. И към това прибавяме, както сами видяхме, съвсем немалките хитове "Просто Шоу", "Дай ми любов" и "Маракеш".

 

Няма как да каже човек, че Преслава има по-силна година.

 

За гласа и харизмата на Преслава съм съгласен, за неадекватността на Галена на голяма сцена - също. Но не тези неща определят кой е номер 1 за годината.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...