Jump to content



Online: Джулия ft. Денис Теофиков - Оп-оп


Препоръчани коментари

Няма си харизма тази жена и това е. Не ми харесва песента, слушах я два пъти, но не ме грабна. Мога да си превъртам на включването на Денис - единствено то си струва от песента. Уникален е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност, за момента са наравно, колкото и да е изненадващо. :1000 (29): 5 самостоятелни, 5 колаборации. Готова е за албум вече.

 

Айде още 3-4 общи парчета и направо един дуетен албум да изпраска. Като бонус песни ще има една-две самостоятелни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста ми е прекалено наблъскан и ми е малко като манджа с грозде - Бърза, бавна част.. балада, избухване.. не я виждам като голям хит.

Една от визиите е 1:1 с визията на Лорена в "Жена за лудницата" :mf_surrender:

Иначе Денис е много як, има бъдеще

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адската, уникална. Това ще е голям хит. Тая година Пашев смаза Ганев от всякъде с еднотипните му бози.

Джулия е брутална!

Ганев тази година е най-хитовият композитор, факт.

 

Пашев никога няма да стигне такова ниво.

 

Отделно, най-гледаната поп-фолк песен за годината до момента е също от Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, за момента са наравно, колкото и да е изненадващо. :1000 (29): 5 самостоятелни, 5 колаборации. Готова е за албум вече.

Да го пуска тогава вече и да се отказва! докат е време, нали. Даже вече не ми е интересно да я гъбаркам ква вечна дебютантка е и никой не и знае името ебаси. Тая ша стане на годините на Лили Иванова и хората пак ще коментират за песните и че са ок като за нова певица, щото за пръв път чуват че имало такова нещо като Джулия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го пуска тогава вече и да се отказва! докат е време, нали. Даже вече не ми е интересно да я гъбаркам ква вечна дебютантка е и никой не и знае името ебаси. Тая ша стане на годините на Лили Иванова и хората пак ще коментират за песните и че са ок като за нова певица, щото за пръв път чуват че имало такова нещо като Джулия.

Щяла да прави дует и с Полина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е! Тя е новата най-голяма на жанра! Мега ама мега надъханата песен, просто е тотален хит! Мачкааай!

 

П.С. Припевът е лудницааааа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен! Браво на Джулката.

Снощи беше при нас, уби ги ... !

https://www.facebook.com/payner.vt/videos/742445539449590/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен! Браво на Джулката.

Снощи беше при нас, уби ги ... !

https://www.facebook.com/payner.vt/videos/742445539449590/

 

Е кок е убила? Егати и заспалата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кок е убила? Егати и заспалата работа.

По нататък стана купона, и това и е най посещаваното участие в Търново. Дискотеката беше пълна все едно пее Галин или Джена. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По нататък стана купона, и това и е най посещаваното участие в Търново. Дискотеката беше пълна все едно пее Галин или Джена. :D

Ами дай клип дето е купона де

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си е оперирала носа, гримирана е с много контур. Кулагин така ги прави примерно, явно и Цецо му следва примера.

 

Не е лоша песента, но ми прилича на някоя... Денис е прекрасен, чакаме вече самостоятелна песен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си е оперирала носа, гримирана е с много контур. Кулагин така ги прави примерно, явно и Цецо му следва примера.

 

Не е лоша песента, но ми прилича на някоя... Денис е прекрасен, чакаме вече самостоятелна песен. :Vishenka_05:

 

Оперирана е, и то доста добре за сметка на отвратителния грим..

Песента е силна, ще се пуска.Видеото много скучно, изгледах го докрай да видя какво още си е направила освен гърди, нос и конци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оперирана е, и то доста добре за сметка на отвратителния грим..

Песента е силна, ще се пуска.Видеото много скучно, изгледах го докрай да видя какво още си е направила освен гърди, нос и конци.

Какви конци?

Може и да го е правила, но честно казано и старият й нос е хубав. Ще я гледам на други снимки как е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо по носа не е пипала и си личи на 0:40. Цици може и да й е подарил Митко. :1000 (29): Май ще я прави новата Преслава.
Без никаква харизма няма шанс, а и Преслава никога няма да даде път на нова :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...