Jump to content



Online: Деси Слава - Много съм добра


Препоръчани коментари

Песента не е толкова зле, колкото очаквах, доброто изпяване я спасява.

Видеото не е много за коментиране, Десислава по-добре само да си пее, вместо да се "вдъхновява" от клипове на Дженифър Лопес.

 

За кой клип става въпрос :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За уж завръщане даже е слабо, след първата й бременност беше къде къде по-добро.

Сцената с водата е почти 1:1 с визия на певицата Kelis от нейн клип, а не Джей Ло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага си запях някакво на Теда Александрова - много съм добра, фрий стайл ей така" или нещо от сорта, което съм чувала по заведения, на фразата от заглавието.

Слабо ми идва, но аз така или иначе нейна песен не съм харесвала от "Не го прави" и донякъде "В друг живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досадна песен. Провлачено, елементарно маане. Още по-елементарен текст. Визии никакви - има нужда от адекватен стилист тая жена. Клипът един такъв хаотичен и постен. Направено е с идеята за хит, ама нещо яко липсва и дразни. Най-добре да спре да се излага на стари години. Предпочитам песни като "Смени паролата си" сто пъти повече, далеч по-свежи са от това предложение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената ми забележка е в мазното звучене, лееко too much ми идва. Опитват се да римейкнат на Анелия мегахита - на Кали й се получи, на Деса ще й се получи още по-добре, все пак това е Деси Слава...

 

Клиповете за мен не са важни, слушам с ушите си, така че не ме интересува какво е видеото.

 

Песента звучи доста хитово, мисля, че прогнозите ми от снощи ще се сбъднат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента звучи доста хитово, мисля, че прогнозите ми от снощи ще се сбъднат.
Бъзикаш ли се?

Никакъв шанс да мине Камелия този път /за съжаление/.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъзикаш ли се?

Никакъв шанс да мине Камелия този път /за съжаление/.

 

Моля? 1000%20(29).gif

 

Тук говорим за дебют от порядъка на 300К+, каква Камелия, какви 5 лв..

 

Хитово ми звучи песента.

 

Принципно не съм голям фен на мазното звучене тип "Дай ми още", но...песента е най-големият хит за последните 2 години. Кали се опита да я копира и нажули 10 милиона като за добър ден. Кали..10 милиона..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

-

Моля? 1000%20(29).gif

 

Тук говорим за дебют от порядъка на 300К+, каква Камелия, какви 5 лв..

 

Хитово ми звучи песента.

 

Принципно не съм голям фен на мазното звучене тип "Дай ми още", но...песента е най-големият хит за последните 2 години. Кали се опита да я копира и нажули 10 милиона като за добър ден. Кали..10 милиона..?

Кали тръгваше след Мотел и Хабиби директно в продължение на 6 месеца, както сега трупа Не сме безгрешни. Иначе беше с по-малко гледания и от Имаш ден и от Мафия. Дай ми още пък е по-мазната версия на Очите, пак песен с участие на Деси! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе за песента, ми не е толкова слаба колкото се изкарва, но всички очаквахме по-силно завръщане.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че всички чакахме завръщане в стил Десислава, което да е просто УАУ, като предни нейни от втория период в Пайнер... а този новия проект реално е просто едно силно парче като за даден сезон. Но се опитвам да си представя каква щеше да е реакцията на всички ако това например беше излязло миналата година по това време, директно след Гледай да не бъркаш. Ами със сигурност дори и феновете й щяхме да се кефим, макар и парчето да е по-диво от обичайното за нея, което предпочитаме.

 

Много ми е интересно дали наистина масовата публика ще помогне за премиера от порядъка на над 300k, каквато Деси не е имала досега за самостоятелна песен. Аз очаквам по-скоро между 200k и 300k, като предните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? 1000%20(29).gif

 

Тук говорим за дебют от порядъка на 300К+, каква Камелия, какви 5 лв..

 

Хитово ми звучи песента.

 

Принципно не съм голям фен на мазното звучене тип "Дай ми още", но...песента е най-големият хит за последните 2 години. Кали се опита да я копира и нажули 10 милиона като за добър ден. Кали..10 милиона..?

Това нещичко нито има заряда на "Дай ми още", ни на "Каква съм луда', ни на "Въртележки"... Средна хубост, която ще провали репутацията ти на какъвто и да било пророк. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещичко нито има заряда на "Дай ми още", ни на "Каква съм луда', ни на "Въртележки"... Средна хубост, която ще провали репутацията ти на какъвто и да било пророк. :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, ще видим. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти твърдиш, че нямала да мине дори Камелия... Да видим чие твърдение ще се окаже вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, ще видим. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти твърдиш, че нямала да мине дори Камелия... Да видим чие твърдение ще се окаже вярно.

Това няма шанс да се завърти така, както въртят на Кама бозливото със Сашо Роман! :whistling: Никакъв заряд и тъп клип. Кама поне я опъва як мъж в кадър. :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално изпяване, много надъхано и въздействащо. Деса си е топ глас. Текста има много добри попадения и зарибява. Само музиката да беше по-различна .. не исках да е нещо мазно.

 

Деса със сигурност ще мине Камелия, тази песен ще е по-голям хит. И по гледания ще я мине бързо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса със сигурност ще мине Камелия, тази песен ще е по-голям хит. И по гледания ще я мине бързо. :Vishenka_05:

 

Няма начин да стане по-голям хит от "Името ти".

 

Тази песен няма темпо, има един мазен отсвир и едно страхотно изпяване, което в случая няма да помогне.

Гледанията няма какво да ги коментираме, защото и баба знае да си качи клипа с 1, 4 млн.абоната.

Но истината, е че ще отшуми по-бързо и от "Въртележка" на Яница.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма шанс да се завърти така, както въртят на Кама бозливото със Сашо Роман! :whistling: Никакъв заряд и тъп клип. Кама поне я опъва як мъж в кадър. :girl_witch:

Всъщност ме подсети нещо много любопитно, на пръв поглед незначително, а всъщност доста съществено. Единствено Ивана и Камелия са певиците, в чиито клипове си партнират със зрели мъже, като години, визия, излъчване и поведение. Не някакви чичковци, разбира се, но мъжкари - 30-40годишни, които да стоят добре до тях. Камелия след "Кажи ми как", където беше с някакъв изнежен младок, винаи е залагала на друг тип мъже, за разлика например от Деса, която продължава да инфантилира, нареждайки вимето си до младежи със съмнителна сексуална ориентация. Грозно и гротескно е, защото нито тя ще бъде по-секси и женствена, нито те - по-мъжествени. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи я пуснах 4 пъти. В началото ми допадна, но бързо ми омръзна. Сега даже не я помня. Едва ли бих си я пуснал пак. По-скоро бих си пуснал бебето на Рена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...