Jump to content



Online: Деси Слава - Много съм добра


Препоръчани коментари

Визията във водата е 1:1 :gun_bandana:

 

 

Ами да беше гледала малко повече клипа, да беше направила някаква хореография... Наистина картинката е тъжна докато се влачи във водата. Не, защото е пищна. Това не е проблем. Проблема е, че не знае как. Мутрите и дразнят на моменти... Иначе килограмите не са проблем, за да бъде една жена секси. И Бионсе, и Шакира и Джей Ло са примери за това. Тук уж слушат много световна музика някои потребители, но дават смешни оценки... Това, че имат изкривена представа за секси жена си е техен проблем. Една жена, за да е секси, не е нужно да е слаба. Дори пищното е по на мода. В коментарите много хора припадат от кеф за това, че е пищна милфка, но мен не ме кефи, защото чисто като маниет не знае как да се държи вече, за да е секси.

Иначе се е свивала на минимум, което означава, че лекува комплекса си и свиква с природата си. За това поне мога да я похваля....

 

Ще е хит, да, по клубовете ще гърми, дори вече е хит и я пръскат по 2 пъти, но и за мен проекта на Кама е по-добър.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

О, Слави, добре дошъл! Изгуби се нещо... :)

 

Относно песента - както казах, очаквах да е много по-зле и да не ми хареса, но ме изненада приятно. Не мисля, че е толкова лоша... Разбира се, аз от Десислава винаги очаквам нещо повече. Но като за съвременен комерс за мен е добре. И вече цяла седмица не я спирам, не ми омръзва. А това така дразнещо за повечето "Много съм добра", мен супер много ме кефи. :1000 (29):

Като за сезонен хит, става. Вече пролетта очаквам нещо много изпипано и добро! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...