Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имате време да гласувате за "Реализираните" до 23.00 ТУК

Да се готвят феновете на фолк- динозавърката Преслава. Подготвил съм нещо Спешъл ! :1000 (29):

Защо са тия напъни, Джиджи? Ще се наакаш, мили. Недей! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-гледаните хитове за 2018:

 

1. "Зоопарк": 15.088 mln.

 

2. "Шефката": 12.358 mln.

 

3. "Аз измръзнах": 12.329 mln.

 

4. "По такива си падам": 12.005 mln.

 

5. "Бръм": 10.937 mln.

 

1000%20(30).gif

"Обратно в играта" в топ 10 ли е?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на Деси ли и се падна такава тъпа песен ,язък за хубавият глас който има. Съжалявам ,но повече няма да си я пусна. Извинявам се на феновете и , харесвам Деси , но песента е ужасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" в топ 10 ли е?

 

“Да гори в любов” до 2-3 месеца ще мине всичко!

 

На 8 място е “Обратно в играта” ,но към днешна дата тя прави най-много гледания дори и от “Зоопарк” на Анелия :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животът ги направи да са такива Г. и П. :1000 (29):

 

Какво чуваш на 3:20? :Vishenka_05: Аз си го пея като "Заведи ме нанякъде" :1000 (29):

 

Не знам, "заведи ме" и след това нямам представа, като цяло всеки път си представям как някой като Амет вие на умряло :gun_bandana: , много циганско и това е единствената част, дето ме дразни в песента. Обаче тя си го харесва, пее отгоре всеки път съм забелязал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашконка, аз те бъзиках, ама ти верно си падаш по певици с гласове на анимационни герои... :3fdb8960598fa63e:

 

Тая дългоносата, дето я възхваляваш /не запомних името/, звучи сякаш е с тежък синузит. Как може да ги слушаш тия лайна - "в гащите Пинокио", пък иначе се възмущаваш от на разкошната Ваня "Ще ти взема всичките пари". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто на Тони Дачева при Венета е много тъпо. Тони я харесвам, тя си говори нормално и евала, че изглежда така и че е преборила болестта при наличието и на друга и е останала толкова позитивна, без да се самосъжалява. Уникален човек. Но някак никога не ми е излъчвала това звездното, блясъка на една популярна личност. Няма я и тази амбиция. По-обикновена жена си е, в което лошо няма. Но едно време беше наистина голяма звезда. Сега на това за първата, втората, третата няма какво да му се коментира. Интервюто е 1:1 с това в "Горещо" едно време, а то беше къде-къде по-емоционално и интригуващо.

Естествено, Венета не са сдържа и пак намеси Глория и някакви стари интервюта от Евроком - в "Горещо" също го направи. Пак спомена за случая с отвличането. Тия хора не помнят ли, когато даден човек им гостува два пъти, какво са приказвали първия път? Толкова пошла е станала Венета - такива махленски, нагли въпроси, формулирани каруцарски и винаги биещи в някаква посока за мутри, пари, секс, коли. Не съм вярвал, че ще го кажа, но предпочитам Патрашкова и Ни Ло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашконка, аз те бъзиках, ама ти верно си падаш по певици с гласове на анимационни герои... :3fdb8960598fa63e:

 

Тая дългоносата, дето я възхваляваш /не запомних името/, звучи сякаш е с тежък синузит. Как може да ги слушаш тия лайна - "в гащите Пинокио", пък иначе се възмущаваш от на разкошната Ваня "Ще ти взема всичките пари". :mf_surrender:

Моля? Пусни си лайв на Тереза и замълчи :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто на Тони Дачева при Венета е много тъпо. Тони я харесвам, тя си говори нормално и евала, че изглежда така и че е преборила болестта при наличието и на друга и е останала толкова позитивна, без да се самосъжалява. Уникален човек. Но някак никога не ми е излъчвала това звездното, блясъка на една популярна личност. Няма я и тази амбиция. По-обикновена жена си е, в което лошо няма. Но едно време беше наистина голяма звезда. Сега на това за първата, втората, третата няма какво да му се коментира. Интервюто е 1:1 с това в "Горещо" едно време, а то беше къде-къде по-емоционално и интригуващо.

Естествено, Венета не са сдържа и пак намеси Глория и някакви стари интервюта от Евроком - в "Горещо" също го направи. Пак спомена за случая с отвличането. Тия хора не помнят ли, когато даден човек им гостува два пъти, какво са приказвали първия път? Толкова пошла е станала Венета - такива махленски, нагли въпроси, формулирани каруцарски и винаги биещи в някаква посока за мутри, пари, секс, коли. Не съм вярвал, че ще го кажа, но предпочитам Патрашкова и Ни Ло.

 

Е, ти какво очакваш от един първичен Телец, вълнуващ се от материалното и махленското? Това е едва втория знак в зодиака. Неслучайно са подредени по определен ред - всяка следваща зодия е духовно по-извисена от предната.

 

Тази фльорца още едно време във ВИП Брадър се показа като един от най-злобните хора в държавата. Не й помня в детайли точно всичките изцепки, но си спомням, че така ме дразнеше, че й бях открил телефонния номер и си го бях сложил на статус в Скайп - който иска да звъни и да я налива.

 

А Тони има излъчване на земен, здраво стъпил на земята човек. Няма го обаянието на ледена кралица тип Глория, но въпреки това откривам чар и доброта, мъдрост в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албена отдавна каза за Вена, че е замръзнала преди повече от 10 години. Дори заради Тони не ми се гледа тая пошлячка.

Тя Албена с тая злоба пък щото е цъфнала, някой ще я държи ли на екран такава...

Венета също не е позитивна - тя е конформист, но с годините се усеща все повече как навлиза в някакви златотърсачески теми, звучи като адски меркантилна жена.

Не е имало случай някой да е бил в апогей по мутренското време и да не го е питала за мутрите. Много ѝ се иска да е била в тия среди явно.

Имаше някакво предаване по Би ай ти - там кани Нелина, Цветелина. В половината предаване ги занимаваше с песните за мерцедесите, мутренското време, пачките, а те интелигентни жени, повече от нея. Юрист ми била по образование. Абсолютна селска клюкарка. Светски журналист хах.

Те и книгите ѝ са в същия наклон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти какво очакваш от един първичен Телец, вълнуващ се от материалното и махленското? Това е едва втория знак в зодиака. Неслучайно са подредени по определен ред - всяка следваща зодия е духовно по-извисена от предната.

 

Тази фльорца още едно време във ВИП Брадър се показа като един от най-злобните хора в държавата. Не й помня в детайли точно всичките изцепки, но си спомням, че така ме дразнеше, че й бях открил телефонния номер и си го бях сложил на статус в Скайп - който иска да звъни и да я налива.

 

А Тони има излъчване на земен, здраво стъпил на земята човек. Няма го обаянието на ледена кралица тип Глория, но въпреки това откривам чар и доброта, мъдрост в нея.

Познавам съвсем други тип Телци. А това другото минутка за реклама ли беше за нашата зодия? :ДДД

Да, доста гадно се държа в Биг брадър 2007 спрямо Десислава. Знаем си, че Деса е лигла, но Венета спекулираше с лична информация и съвсем целенасочено стреляше в тая посока. Ужасно са ми неприятни такъв тип жени. Напълно одобрявам, че Глория толкова години не стъпи и веднъж в "Горещо". Така или иначе Венета я е интервюирала в зародиша на чалгата, но тогава водеше съвсем друг тип предавания и се съобразяваше. Даже всъщност Венета е била и гост на промоцията на "Илюзия", Албена Вулева също е била там и нещо оттогава са се скарали, защото по думите на Венета тогава Вулева е решила да започне да говори против известните. Така че ябълката на раздора между тях двете е Глорче. Преди това и Албена водеше някакви предавания, на фолк тематика даже, а и при Къци май е била. Към днешна дата не ги виждам нито като сериозни журналистки, нито като развлекателни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти какво очакваш от един първичен Телец, вълнуващ се от материалното и махленското? Това е едва втория знак в зодиака. Неслучайно са подредени по определен ред - всяка следваща зодия е духовно по-извисена от предната.

Значи рибите трябва да сме духовно най-извисени, а? :P

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория какво е снимала с този бял латекс? Брутална.

2715754eb69bfe64.jpg

 

Извинете, но или да изреже напълно лицето на рижата тьотка - палячо, или го даде цялото, за да се позабавляме, както си му е редът.

 

Сигурно е друсана с кокаин, за да се снима с такива. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...