Jump to content



Коя е комплексно по-успешната певица?


...  

89 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Колко удобно... А допускаш ли, че просто харесваме Ивана повече?

 

Честно ли? Не :1000 (29): Като цяло идеята да се сравняват според мен е нелепа, тъй като те са коренно различни като образ, пеене и музика. Да не говорим за разликата във възрастта. Просто по нищо не могат да се сравняват според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Честно ли? Не :1000 (29): Като цяло идеята да се сравняват според мен е нелепа, тъй като те са коренно различни като образ, пеене и музика. Да не говорим за разликата във възрастта. Просто по нищо не могат да се сравняват според мен.
Ами разшири тогава мирогледа си и се опитай да допуснеш, че не всеки би гласувал за някого, само защото "ненавижда" някой друг! Ето ти пример с мен - ВИНАГИ съм харесвала Ивана повече от която и да е друга - хората сме различни. Още с появата си, леля ти Ваня измести предишната ми любимка Десислава /за мен/, сравнявайки ги, макар също да са различни като образ. Хубаво би било да се научим да гледаме не само от своята си камбанария и да не обобщаваме така, както го правиш ти, само защото не можем да си представим нещо. Преслава пък никога не съм я приемала насериозно, дори в годините, в които уж била изместила Ивана, че и всички останали. 2008 година съм слушала максимум два пъти тогавашния хит "Новата ти", тъй като онзи ехиден смях в началото е непоносим, текстът - изтъркан и кифленски, клипът и визията на въпросната - кошмарни. Докато "Аз съм с теб" и "Не искам да знаеш" съм ги скъсвала от въртене. 2007 така и не успях да харесам лятното "Мъж на хоризонта", което е бегъл опит на Мариета да повтори идеята от "Най-добрата" на Ивана, докато "Адрес: Любов' ми беше свежо и лятно, а "Вържи очите ми" е една от песните, с които имам най-хубави спомени през зимата. "Лъжа е" също никога не съм харесвала, може би заради текста, който е повече от наивен и глуповат, без нито една интересна метафора - повърхностно, та чак до втръсване.

За 2010 година - същото положение - "Дишам' ли да слушам, на Дилън кавъра ли, или онзи измислен дует, за който Преса се е молила на Паришева? Ами харесаха ми "Уличник" и "Уникална". Ето, сравнявам ги и говоря само за СВОЯТА позиция, а ти едва ли не си позволяваш да заклеймиш вота ЗА Ванча като вот ПРОТИВ Преслава! Не ви е угоден резултатът ли? Очаквахте друго, нали? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами разшири тогава мирогледа си и се опитай да допуснеш, че не всеки би гласувал за някого, само защото "ненавижда" някой друг! Ето ти пример с мен - ВИНАГИ съм харесвала Ивана повече от която и да е друга - хората сме различни. Още с появата си, леля ти Ваня измести предишната ми любимка Десислава /за мен/, сравнявайки ги, макар също да са различни като образ. Хубаво би било да се научим да гледаме не само от своята си камбанария и да не обобщаваме така, както го правиш ти, само защото не можем да си представим нещо. Преслава пък никога не съм я приемала насериозно, дори в годините, в които уж била изместила Ивана, че и всички останали. 2008 година съм слушала максимум два пъти тогавашния хит "Новата ти", тъй като онзи ехиден смях в началото е непоносим, текстът - изтъркан и кифленски, клипът и визията на въпросната - кошмарни. Докато "Аз съм с теб" и "Не искам да знаеш" съм ги скъсвала от въртене. 2007 така и не успях да харесам лятното "Мъж на хоризонта", което е бегъл опит на Мариета да повтори идеята от "Най-добрата" на Ивана, докато "Адрес: Любов' ми беше свежо и лятно, а "Вържи очите ми" е една от песните, с които имам най-хубави спомени през зимата. "Лъжа е" също никога не съм харесвала, може би заради текста, който е повече от наивен и глуповат, без нито една интересна метафора - повърхностно, та чак до втръсване.

За 2010 година - същото положение - "Дишам' ли да слушам, на Дилън кавъра ли, или онзи измислен дует, за който Преса се е молила на Паришева? Ами харесаха ми "Уличник" и "Уникална". Ето, сравнявам ги и говоря само за СВОЯТА позиция, а ти едва ли не си позволяваш да заклеймиш вота ЗА Ванча като вот ПРОТИВ Преслава! Не ви е угоден резултатът ли? Очаквахте друго, нали? :3fdb8960598fa63e:

 

На мен ми е все едно, просто според мен повечето гласове на Ивана идват от фенове на други, който за щяло и нещяло плюят по Преслава из всички теми :1000 (29):

Иначе и двете имат попадения, и двете имат и песни, които никога не бих си пуснал повече :1000 (29): Но е забавно да чета как сравняваш умерено-баладичните песни на Ивана с летните тупалки на Преслава. Винаги ми е било интересно, когато хората сравняват несравними неща :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е все едно, просто според мен повечето гласове на Ивана идват от фенове на други, който за щяло и нещяло плюят по Преслава из всички теми :1000 (29):

Иначе и двете имат попадения, и двете имат и песни, които никога не бих си пуснал повече :1000 (29): Но е забавно да чета как сравняваш умерено-баладичните песни на Ивана с летните тупалки на Преслава. Винаги ми е било интересно, когато хората сравняват несравними неща :1000 (29):

Никак не ти е все едно, тъй като написа вече няколко поста в темата, което демонстрира определен интерес. СПОРЕД ТЕБ може и повечето гласове за Ивана да са от антифенове на Преса, което не означава, че твърдението ти е КОНСТАНТА, тъй като ти самият ей сегичка се извъртя и даде заден, като дефинира "повечето" гласове като такива, а до одеве твърдеше, че всичките са...

 

Сравнявам умерени и баладични песни на Ивана с "летни тупалки"? Говорих за "Лъжа е" и "Вържи очите ми" - излезли през 2007 година /поне "Лъжа е" се разви тогава/, двете драматични, двете клипирани. Говорих за "Мъж на хоризонта" и "Адрес: любов" - 2007 година, лято, турнето, неангажиращи клипове. Говорих за най-хитовата на Преса за 2008 - "Новата ти" и най-хитовата на Ванча за същата година - "Аз съм с теб". Сега, какво да направя, че първата е курвенски химн, а втората - вечна и дълбока?! Кое е несравнимото?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не ти е все едно, тъй като написа вече няколко поста в темата, което демонстрира определен интерес. СПОРЕД ТЕБ може и повечето гласове за Ивана да са от антифенове на Преса, което не означава, че твърдението ти е КОНСТАНТА, тъй като ти самият ей сегичка се извъртя и даде заден, като дефинира "повечето" гласове като такива, а до одеве твърдеше, че всичките са...

 

Сравнявам умерени и баладични песни на Ивана с "летни тупалки"? Говорих за "Лъжа е" и "Вържи очите ми" - излезли през 2007 година /поне "Лъжа е" се разви тогава/, двете драматични, двете клипирани. Говорих за "Мъж на хоризонта" и "Адрес: любов" - 2007 година, лято, турнето, неангажиращи клипове. Говорих за най-хитовата на Преса за 2008 - "Новата ти" и най-хитовата на Ванча за същата година - "Аз съм с теб". Сега, какво да направя, че първата е курвенски химн, а втората - вечна и дълбока?! Кое е несравнимото?

 

Ти наистина започваш да ме забавляваш :1000 (29): Никъде не съм писал, че всички гласове са такива, просто разсъждавам, прочети по-добре постовете ми следващ път.

 

Интересно на какъв принцип сравняваш. Само по това, кога са излезнали ли? Сравняваш авторска мелодия с рок звучене, която е един от най-големите хитове в жанра и не само със сръбски кавър? А Новата ти и Аз съм с теб ? Плюс това смятам, че като музика и текст издънките на Преслава през цялата ѝ кариера са мноооооого по-малко от тези на Ивана. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти наистина започваш да ме забавляваш :1000 (29): Никъде не съм писал, че всички гласове са такива, просто разсъждавам, прочети по-добре постовете ми следващ път.

 

Интересно на какъв принцип сравняваш. Само по това, кога са излезнали ли? Сравняваш авторска мелодия с рок звучене, която е един от най-големите хитове в жанра и не само със сръбски кавър? А Новата ти и Аз съм с теб ? Плюс това смятам, че като музика и текст издънките на Преслава през цялата ѝ кариера са мноооооого по-малко от тези на Ивана. :1000 (29):

Абсолютно! Преса квато и да е, никога не е пяла песни от типа - Ще ти взема всичките пари и Кралете.

Да не даваме за пример в първите години на Ивана, която пускаше цели поредици от простащини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти наистина започваш да ме забавляваш :1000 (29): Никъде не съм писал, че всички гласове са такива, просто разсъждавам, прочети по-добре постовете ми следващ път.

 

Интересно на какъв принцип сравняваш. Само по това, кога са излезнали ли? Сравняваш авторска мелодия с рок звучене, която е един от най-големите хитове в жанра и не само със сръбски кавър? А Новата ти и Аз съм с теб ? Плюс това смятам, че като музика и текст издънките на Преслава през цялата ѝ кариера са мноооооого по-малко от тези на Ивана. :1000 (29):

Разсъжденията определено ти се опъват, не се мъчи вече! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то единствената с реални успехи зад границата беше Рени, при това в едни съвсем други времена, когато сърбите бяха още по-големи шовинисти.

Андреа също имаше дуети и успехи там.

Глория имаше дует с група "Луна", който беше мега популярен.

Камелия имаше с Дуле дует 2001, който беше успешен.

И какво? Тия неща минават и заминават.

Първо нека всеки сам за себе си да дефинира успеха като такъв, какви компоненти съдържа.

Второ, обективността тук е химера, така че каузата е изгубена.

Само защото в чалгата е скучно открай време, трябва да се създават теми, в които се сравняват несравними имена, кариерни концепции и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то Татяна има повече успехи зад граница, и то не границата на Съединение. Имаше някви награди от македонски фестивали май. И вселенски чуждоезичен хит все пак, нека си го припомним.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то Татяна има повече успехи зад граница, и то не границата на Съединение. Имаше някви награди от македонски фестивали май. И вселенски чуждоезичен хит все пак, нека си го припомним.

 

"Македонският език" не е чуждоезичен :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах какво ви възмущава от текста на Ще ти взема парата?

 

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

 

Знам какво говорят, ти ме забавляваш

Де дя бях на половината такава

Не е истината по тебе как се смахнах

Всяка опция да бъда с друг я махнах

Твоя съм колкото не трябва

Кучка съм - всеки ти разправя

 

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

Ще ти разбия здравето съвсем

Ще те зарежа в някой хубав ден

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

Нали така ме мая всеки ден

Кажи й много поздрави от мен

 

Ти любовник си, но нито съм жена ти

Много повече съм аз за любовта ти

Но на дребните душички зле им става

Че обичаш ме каквато съм такава

Твоя съм колкото не трябва

Кучка съм - всеки ти разправя

 

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

Ще ти разбия здравето съвсем

Ще те зарежа в някой хубав ден

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

Нали така ме мая всеки ден

Кажи й много поздрави от мен

 

Целуни ме булично, нахално

Поздрави ме с това парче специално

Нека кажат "Тая равна няма"

Хем мръсница, хем си го признава

 

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

Ще ти разбия здравето съвсем

Ще те зарежа в някой хубав ден

Ще ти взема всичките пари

Ще те разведа за два-три дни

Нали така ме мая всеки ден

Кажи й много поздрави от мен

 

 

Връх! За претенциите, че е пяла най-смислетите текстове, не може на тоя етап от кариерата си да пее такива пошлотии. Верно, че тя винаги си е пяла и са я влечали тея текстове, ама все пак......

Петя Толбухина например никога не е пяла подобни простащини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой с кал ушите е слушал текста, какви са тия ръкави? :D

 

Аз пък го разбирам като да се пее за жена, на която не й пука за мнението на хората. Не че ще обира някого. "Де да бях наполовината такава"

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ии въпреки това - ще му вземе парите и ще го разведе :mf_surrender: Супер, селски и пошъл текст.

Коментарите под клипа също я тропат, че за нищо не става текста. Хубаво е, че няма цинизми и псувни, но все пак си е пошлотия текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми аз не разбирам, че ще го обира. Това са чуждите твърдения, които тя опровергава в куплетите.

Докъде я докарахме - да браня Ваня :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой с кал ушите е слушал текста, какви са тия ръкави? :D

 

Аз пък го разбирам като да се пее за жена, на която не й пука за мнението на хората. Не че ще обира някого. "Де да бях наполовината такава"

 

Аз мисля, че проблема не е в самия текст, а реакция на твърде смелите твърдения ала "Вижте колко смислени неща пее Ванча". Квото и да си говорим, бившата МЕГАЗВЕЗДА от Айтос я сполетя точно същата съдба, която застигна и първообраза и - всички и помнят само песните с просташките текстове, за пеене, плюскане и задоволяване на сексуалния нагон. Лошото е, че изпусна момента да се откаже, докато беше време. И просто след 15 години няма да има следващо поколение на Келита и лели Ан които да се впечатлят от творчеството и, а ще си остане у нафталина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за това казвам, че Ивана е супер противоречива и на моменти е олеквала като образ и послания. Не можеш да изповядаш някакви висши ценности като пееш "От извора", "Ало, мамо" или "Благодаря ти, Господи", и същевременно да се излагаш със смукачи, душове, ролекси и още един куп бози пуснати между другото. Нито й отиват на възрастта, нито на претенциите, още по-малко на доскорошния външен вид на лелка - учителка по математика. А и не виждам въпросните "чекии" да са били хитове или публиката да е имала потребност от тях. Освен това никога не е имала някакъв план или стратегия, видяхме като Пайнер спряха да я лансират как се оплете като пиле в калчища.

 

Преслава от друга страна винаги е преценявала кои са й силните песни и знае кога да ги пусне (обикновено ги пази за есента и зимата), дори и във времена когато димитровградската машина вече очевидно не работи приоритетно за нея. А и колкото да е клиширана откъм текстове, откровени глупости не е пяла.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то единствената с реални успехи зад границата беше Рени, при това в едни съвсем други времена, когато сърбите бяха още по-големи шовинисти.

Андреа също имаше дуети и успехи там.

Глория имаше дует с група "Луна", който беше мега популярен.

Камелия имаше с Дуле дует 2001, който беше успешен.

И какво? Тия неща минават и заминават.

Първо нека всеки сам за себе си да дефинира успеха като такъв, какви компоненти съдържа.

Второ, обективността тук е химера, така че каузата е изгубена.

Само защото в чалгата е скучно открай време, трябва да се създават теми, в които се сравняват несравними имена, кариерни концепции и т.н.

Така... след като ти дефинираш тая тъпа песен на Глория с група Луна, като някакъв мега успех, то ние феновете на Преслава директно казваме, че песни като Заклевам те, От добрите момичета, Последен адрес и въобще повечето й клипирани песни, особено до 2010-та, са едни тотални хитове, които са предизвиквали страшна истерия и фурор за времето си.

 

Осъзнаваш ли понякога, какви глупости дрънкаш? Ако Глория, през последните 10 години, имаше хит на нивото дори на една Безразлична или Горчиви спомени, тука щяхте да го обявите за някакъв супер успех и нямаше да спирате да се биете в гърдите и да ни го натяквате.

Айде стига сте си пренаписвали историята както ви изнася. Песента на Гло с луната била мега успех. :mf_surrender: Пълна боза! Видяхме, какъв мега провал е на турнето през 2006-та. :mf_surrender:

 

Опитваме се съвсем нормално да дискутираме и да ви покажем очевидните предимства на Преслава пред Ивана, изброявайки факт след факт, а те пак си знаят своето. Това че Ивана и Гло са сред първите с по-сериозни успехи в жанра, не означава, че след тях не са се появили по-добри и по-успешни. Преслава ги изяде и двете. Унижи ги многократно. 15 години е актуална и всеки се равнява по нея. 15 години успешни песни, масово слушани, висок хонорар и с много участия. Преди години беше топа и в пряка конкуренция с Ивана, Гло, Райна, Вероника, Гергана, Мария и т.н, размазваше ги с приеми и хитове. Надживя ги и ги задмина. А след това успя да се конкурира и с новото поколение чалгарки - Цветелина Янева, Джена, Андреа, Емануела, Алисия и т.н и въпреки силните им години, успя да остане в топа И въпреки тях.

 

Живи и здрави.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава от друга страна винаги е преценявала кои са й силните песни и знае кога да ги пусне (обикновено ги пази за есента и зимата), дори и във времена когато димитровградската машина вече очевидно не работи приоритетно за нея.

 

Преслава кво преценява и кво не, ще прескоча да коментирам, но да кажеш че кокошарника не работел за нея? При условие че дори в момента са впрегнали целия си наличен капацитет - който не е много и друг е въпроса дали е нужен, нали - аре не се караме. Все пак всички сме наясно че единствената причина да има концерт декември е щото или Преса го е пожелала, или това е единственото, което могат да предложат. Квото е останало от курника, всичко работи само и единствено за нея - подозирам и затова я форсират да се връща да работи, че иначе тряя да хлопват кепенците. Че иначе

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава кво преценява и кво не, ще прескоча да коментирам, но да кажеш че кокошарника не работел за нея? При условие че дори в момента са впрегнали целия си наличен капацитет - който не е много и друг е въпроса дали е нужен, нали - аре не се караме. Все пак всички сме наясно че единствената причина да има концерт декември е щото или Преса го е пожелала, или това е единственото, което могат да предложат. Квото е останало от курника, всичко работи само и единствено за нея - подозирам и затова я форсират да се връща да работи, че иначе тряя да хлопват кепенците. Че иначе

 

Имам предвид, че сякаш Джулия, Емануела и др. са с приоритет откъм Пайнерско внимание, откакто закриха наградите. Иначе то е ясно, че ще се хванат за Преса като удавник за сламка да ги спасява с хитове и пари от участия, че съвсем го закъсват вече. Не очаквам и на 50% да напълнят Армеец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предвид, че сякаш Джулия, Емануела и др. са с приоритет откъм Пайнерско внимание, откакто закриха наградите. Иначе то е ясно, че ще се хванат за Преса като удавник за сламка да ги спасява с хитове и пари от участия, че съвсем го закъсват вече. Не очаквам и на 50% да напълнят Армеец.

 

50% е твърде оптимистично, дори като вземем впредвид че ползват под 3000 места от около 5 пъти повече. Ма то сефте. Иначе нищо не им е приоритет, ама трябваше Петя да ги зареже и да поплете терлици на малката .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана

1. Ивана във времето на пика си беше безспорна лидерка и любимка на народа, Преслава беше такава само първите няколко години на възхода си след това започна да тъпче на едно място.

2. Айтос има и доста разнообразна дискография, която макар сформирана предимно от кавъри ще я храни цял живот дори да не издава нова продукция повече. При Добрич от 7-8 години нищо не се е откроило като повече от сезонен хит, въпреки че от позицията си на лидерка може да налага всякакви парчета.

3. Ивана винаги е имала някаква социална позиция, докато Преслава никога не в използвала извесноста си за друго, освен за работните си ангажименти.

4. Ивана присъства на концертната сцена, макар и не достатъчно сериозно. Преслава за 10 години на върха и един опит не е направила.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... след като ти дефинираш тая тъпа песен на Глория с група Луна, като някакъв мега успех, то ние феновете на Преслава директно казваме, че песни като Заклевам те, От добрите момичета, Последен адрес и въобще повечето й клипирани песни, особено до 2010-та, са едни тотални хитове, които са предизвиквали страшна истерия и фурор за времето си.

 

Осъзнаваш ли понякога, какви глупости дрънкаш? Ако Глория, през последните 10 години, имаше хит на нивото дори на една Безразлична или Горчиви спомени, тука щяхте да го обявите за някакъв супер успех и нямаше да спирате да се биете в гърдите и да ни го натяквате.

Айде стига сте си пренаписвали историята както ви изнася. Песента на Гло с луната била мега успех. :mf_surrender: Пълна боза! Видяхме, какъв мега провал е на турнето през 2006-та. :mf_surrender:

 

Опитваме се съвсем нормално да дискутираме и да ви покажем очевидните предимства на Преслава пред Ивана, изброявайки факт след факт, а те пак си знаят своето. Това че Ивана и Гло са сред първите с по-сериозни успехи в жанра, не означава, че след тях не са се появили по-добри и по-успешни. Преслава ги изяде и двете. Унижи ги многократно. 15 години е актуална и всеки се равнява по нея. 15 години успешни песни, масово слушани, висок хонорар и с много участия. Преди години беше топа и в пряка конкуренция с Ивана, Гло, Райна, Вероника, Гергана, Мария и т.н, размазваше ги с приеми и хитове. Надживя ги и ги задмина. А след това успя да се конкурира и с новото поколение чалгарки - Цветелина Янева, Джена, Андреа, Емануела, Алисия и т.н и въпреки силните им години, успя да остане в топа И въпреки тях.

 

Живи и здрави.

Знаем за омразата ти към Глория, пословична е, но не приляга на един интелигентен човек наистина. Изобщо не е тъпа песента, освен това беше и хит. Разбирам да беше някоя простотия, ама... Карай. И да, успех си беше, защото... не си спомням вече коя известна сръбкиня беше на пресконференция у нас и запитана кого познава от българските изпълнители и т.н., беше споменала името на Глория точно заради тази песен с "Луна". Тази песен е постигнала нещо за времето и извън България, а на Мура Мега се вижда също - пусни си, ако си забравил, какво става още от първите акорди. А 2006 не е годината на Глория, това го знаем. За сметка на това пък 2007 си е ок, даже двете с Преслава имат най-големите хитове на годината тогава. Не знам защо изброяваш тези песни на Преслава. Хубави са, да, обаче никой не ги помни, камо ли в чужбина някога да са били известни.

Споменах и други певци с частични успехи навън, но за тях не се хвана.

 

Добре, бе Ванчо... аз на Преслава не отричам успехите, но в крайна сметка, сравнявайки с Ивана, втората е докоснала много по-широк кръг хора с посланията си. Ми признайте ѝ го! А Преслава няма такива песни. Вижда се просто, че не е предпочитана от хора с авторитет, пари, на възраст - нейният репертоар не е за тях, не я взимат насериозно. Та тя дори един фолклорен албум не ще да направи. А най-малките вече се радват главно на Дара, Тита и компания. Иначе аз отчетох като плюс на Преса, че не е пяла пошли песни с изключение на "Първа шпага", "Нежен рекет" и още две-три. Правила е главно авторски неща. Има хубави балади. Не се направи на рапърка. Що тия неща не ги виждате? Единствено Blueberry забеляза. Аз основание да ненавиждам Преслава нямам, нищо че наблюденията ми от участия спрямо хората са ужасни. Вие просто имате жестока склонност да я оправдавате за всичко и май ще излезе наистина, че каквато певачката, такива и феновете - сиреч нагли. Пак подчертавам - с изключения, разбира се.

 

В темата се сравняват Ивана и Преслава - двай крайно различни образа, ако щеш и като стаж. Появили се в различно време и различни условия. Глория няма какво да я коментираме - има трески за дялане, но НДК беше пълна през 2015, без подкрепа от страна на Пайнер, докато бъди сигурен, че ако Преслава направи концерт - Пайнер ще я засипят с почести.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...