Jump to content



Online: Анелия - Просяци


Препоръчани коментари

Приятен проект, но очаквах повече и от песента, и от клипа. Драганински ми е скучен, а в Кападокия може да се направи много по-хубав клип, но след средата има и супер кадри. Може и да ми захареса песничката, поне е различна и не е копие на любимия ми мегахит на последните три години Дай ми още.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Очаквах много по-силна песен. От първите две слушания не ме зариби. Това не означава, че песента е лоша. В сравнение с другите й песни от тази година, тази е добре.

Клипа ми харесва, красиви кадри и красива Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително доволен съм от песента, точно нещо такова очаквах. След два тотални комерс хита беше време за нещо по-смислено, евала!

От клипът ми се искаше повече, обаче, а не просто да снимат там, колкото да се води различна локация. Трябваше да вплетат някакъв завладяващ сюжет. Въпреки това някои кадри са отлични, а Анелия е много хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимала е на едно от най-магичните места в света, място, което само като видя и се разтапям. Песента е хубава, обаче текстът не ми е ok, можело е къде-къде да стане по-добър. И все пак е певица на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е голяма красота, но да кажем, че и мястото играе голяма роля. Много ми хареса.

 

Песента не можах да я изтрая до края. С какъв акъл отиде на майната си да снима нещо, подходящо за пълнеж на албум?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е голяма красота, но да кажем, че и мястото играе голяма роля. Много ми хареса.

 

Песента не можах да я изтрая до края. С какъв акъл отиде на майната си да снима нещо, подходящо за пълнеж на албум?

Не е далече, може да го е съчетала с обиколка. Да не я мислим - тя винаги си изиграва добре картите 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че се опитва да направи нещо по-качествено след всичките простотии дето изпя тази година. Песента е хубава, аз мисля че без бийта щеше да звучи по-добре, но все пак е много приятно за ухото.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кви 5 лева, абе ква заплата, ходи спадай на щерка си джуката. Къде си тръгнала ти, Анелио, да се бориш с хита на лятно-есенния сезон? С тази песньовчица ли? Само текстът донякъде го бива, тоест посланието по-скоро.

 

Добрее, Анелия с провал, Преса с надут корем, Деса не пуска песен, сега остава Емануела да удари една греда ии годината е наша, bitches!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за мелодията. Текстът е пълен боклук. Изобщо е незапеваем. Нещо като плакала-чакала, но доста неестетично вплитащ се в музиката. Чалгата продължава да дълбае дъното.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна песен, тотален хит!!

Анелия наистина мачка и тая година, текста е много добър.

Клипа кърти, Анелия от 5-6 години насам влага стабилно в клипове и си личи. Проект на много високо ниво.

С тоа Миро от клипа, това лято бяхме на общ рожден ден на една огромна лодка. Много друса :D

 

Лодката е друсала, или Миро друса бяло не разбрах? Или Миро е друсал някой педал отзад? Много тризначно така го казваш...

 

Надявам се е първото, другите две не са за предпочитане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лодката е друсала, или Миро друса бяло не разбрах? Или Миро е друсал някой педал отзад? Много тризначно така го казваш...

 

Надявам се е първото, другите две не са за предпочитане.

 

:mf_surrender:

 

Защо се правиш на интересен?

 

Да, лодката много е друсала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лодката е друсала, или Миро друса бяло не разбрах? Или Миро е друсал някой педал отзад? Много тризначно така го казваш...

 

Надявам се е първото, другите две не са за предпочитане.

 

Ми не е много трудно да се досетиш, ккаво имам в предвид. Парти на лодка, Миро освен фризьор е и танцьор в Бедрум и даа ...шмърка и яде хапчета на поразия :)

Дано вече си разбрал смисъла....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми значи пак съм познал - друса и в двата смисъла - и лодката, и танцьорчето друса :D

 

Дано поне не е педал, че и него да друсат отзад.

Ми..педал е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...