Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И като почти не си ходил смееш да твърдиш, че е селянка?

Това за дискотеките е пълна глупост. Не е нужно да си фен на Галена за да знаеш, че хората я канят за да си пълнят заведенията, защото знаят, че има интерес, а не за да копаят дъното. Кой нормален бизнесмен ще прецаква сам себе си? Пропаднали места са едни от най-оборотните клубове в България ли? Мисли малко преди да пишеш, вкарвай елементарна логика. :mf_surrender:

 

Знам, че има опция за четене на стари страници, но ти явно си имал доста свободно време в интересното си ежедневие за да ги прочетеш. И това доказва, че се интересуваш кой какво е писал и то до такава степен, че да ровиш какво сме писали докато те няма. Доста логично за човек, който няма време от социален живот.

 

Разликата между работя и имам работа я знам, но ти защо си мислиш, че се старая да запомня постовете ти. Това го правиш ти с нашите.

:1000 (29):

Ох,не мога,ще ме повредиш вече..

Естествено,че чалготеките са пропаднали места. Всеки човек с малко повече акъл и капка интерес към изкуството ще ти го каже.Жалко,че повечето млади хора са тъпи на гъз и не го осъзнават,но това е тема за друга бира.И да,дискотеките пропадат още повече като ренюме щом"моралната" Галя е там с нейното разюздано поведение,което изобщо не отива на семейна жена.

Естествено,че ще прочета 5-10 стари страници,за да си създам стратегия на атакуване. :3fdb8960598fa63e: Повярвай ми,аз чета бързо и една страница не ми отнема повече от минута.

Ти моите може и да отричаш,че ги помниш,но помниш чуждите и с на хората лафовете ме нападаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Ох,не мога,ще ме повредиш вече..

Естествено,че чалготеките са пропаднали места. Всеки човек с малко повече акъл и капка интерес към изкуството ще ти го каже.Жалко,че повечето млади хора са тъпи на гъз и не го осъзнават,но това е тема за друга бира.И да,дискотеките пропадат още повече като ренюме щом"моралната" Галя е там с нейното разюздано поведение,което изобщо не отива на семейна жена.

Естествено,че ще прочета 5-10 стари страници,за да си създам стратегия на атакуване. :3fdb8960598fa63e: Повярвай ми,аз чета бързо и една страница не ми отнема повече от минута.

Ти моите може и да отричаш,че ги помниш,но помниш чуждите и с на хората лафовете ме нападаш.

 

Колко повече от това да те повредя.... :3fdb8960598fa63e:

По тази логика Андреа какво търси в чалготеките?

И човек който води много интересен живот извън форума има време и желание да седне да мисли стратегии за нападане? Нали си пич, за какво ти е време да ги замисляш? Стреляй на момента.... :roll1:

Да, аз чета постовете на другите и си записвам лафовете, за да ги използвам срещу теб после. Доволен ли си на това признание? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко повече от това да те повредя.... :3fdb8960598fa63e:

По тази логика Андреа какво търси в чалготеките?

И човек който води много интересен живот извън форума има време и желание да седне да мисли стратегии за нападане? Нали си пич, за какво ти е време да ги замисляш? Стреляй на момента.... :roll1:

Да, аз чета постовете на другите и си записвам лафовете, за да ги използвам срещу теб после. Доволен ли си на това признание? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Андреа няма деца първото което е и второ не се държи като изтървана на участията си.

Ти да не си мислиш,че съм отделил дълго време,за да измисля как да ви провокирам? Ниска топка сте,достатъчно е да нахраня Галена 1-2 пъти и веднага ще дойдете,така че споко.

Не беше нужно да го признаваш,от онзи ден го имам черно на бяло иначе да,доволен съм. Сега ако признаеш и че Галена е залязла може би ще те приема за мааалко по-интелигентна.

 

ПП: не знам кой е повредения,но поне не ми се налага да се вживявам в ролята на "лошата кучка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Слав, дори първоначалните ти опити да ме "игнорираш" са белязани от дълбинни анализи по отношение на личността ми! :Vishenka_05:

 

Приеми, че не всичко е захарен памук, както му се иска на Стефимир, че има и хора, които изначално няма как да не се сблъскат/ понасят/ конфронтират/ че е почти невъзможно да се пише само и единствено за попфолк.

 

Лечението ти продължава, тъй като аз не се влияя от това кой какво ме е помолил/ посъветвал/ апелирал и ще пиша за каквото ми е необходимо/ интересно/ належащо! Социалният експеримент "Слав Минчев" ми е далеч по-интригуващ от попфолка към днешна дата. Като излезе на Ивана новата песен, може и да те оставя да починеш седмица - две! :3fdb8960598fa63e:

Иначе,свободни съчинения можеш да си пишеш винаги! Психики като моята трудно ще бъдат "счупени"!

Не искам захаросано да е, но сте големи хора, интелигентни, а понякога се прибягва до един циничен, махленски език, който не ви отива. В едно мерене на кой какво постигнал, колко чел, какви субстанции взимал... Е защо? Четат ни и съвсем случайни хора, а не ни познават - като видят такива разправии на лична основа, сигурно веднага излизат. А и съм сигурен, че ако се направи едно събиране на хората от форума, нещата ще изглеждат по съвсем различен начин.

Много добре знаеш, че не харесвам конформизма, но считам, че винаги можем да се придържаме към един по-цивилизован тон. Знам, че истерясването е по-интересно, но ти сама си казвала, че понякога това е натоварващо и човек го боли главата. Всеки от тук си има и душа, проблеми, драма в живота - не ми е ок така да се омаловажавате като хора. Мен лично никой не ме е засегнал, аз съм успял да видя много от хубавата ви страна и недоумявам защо се разнищвате един друг. И не съм казал само за чалга да говорим. Има си и други раздели, теми. Нима с теб не се опитахме да направим достатъчно теми и анкети тази година? Достатъчно потребители също взимат отношение и по други теми - например риалити програми, начин на живот, здраве, книги, филми, срещал съм дори коментари за геополитика, демография. Ама е рядко, поне на фона на агресията, която се шири както навън, така и тук. Просто всички сте силни характери, става сблъсък, обаче не намирам нищо градивно в тия сблъсъци... Ако греша, поправи ме. Може пък да съм прекален идеалист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден! Има ли селски куцузи в тоА форум? А неадекватници?

 

Да започнем с новините от ХотАрена:

 

1. Поли Генова ще бъде сменена от Любо Киров в предаването "Гласът на България". В новината се казва още, че Киров се бил навил на врътката, защото последния сезон "Х Фактор" имал много нисък рейтинг и музикалното риалити най-вероятно хлопвало кепенци към настоящия момент. Бутафорните Павел и Венци също изхъврчали от "Гласът" (разгеле!). Като водещ на тяхно място гласят Михаела Филева или имащият вече опит на същата позиция Мартен Роберто (този е много готин btw).

 

2. Според вестник "Уикенд" Анелия се циганила да си плати едно левче такса за зелена зона в центъра на София и отнесла глоба от 30 лв. В последния абзац се подчертава, че певицата е една от най-големите циции в родната гилдия. Споменават, че не качвала снимки от екзотични почивки, защото постоянно й се свидело да дава пари за тях. Цялата статия тук: http://hotarena.net/na-aneliia-%D1%9D-se-d...ntara-na-sofiia

 

3. Майката на Сузанита е изкарала шофьорска книжка за управление на ТИР. What the fucking hell? Толкова ли са я закъсали? Иначе заплатите на тираджиите в моя регион тръгват от 1600 лв нагоре. Като гледам кариерата на Суза почна да цикли, защо да не я видим и нея зад волана на някой камаз или ЗИЛ. Лека и безаварийна!

 

4. Певицата Мариана Попова е родила тия дни btw. Второ дете на 40 години.

 

5. Има статия за това, че Андреа била тръгнала на Каланетика. Цитирам част от текста към новината:

 

На най-новата си снимка Андреа се пусна по впито трико, което разкрива гледката към главозамайващите й дадености.

Джейн Фонда с нейните уроци във видеокасети пасти да яде.

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

6. И за финал, скъпи приятели, ви поздравявам със следната снимка на Жени Живкова. Има някаква новина за нея, но аз не се сдържах, като видях фотоса.

 

jeni-jivkova-oblicha-taino-cveta-karaiancheva-1.jpg

 

Ти Жени ли си, Жан ли си? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Планета не я пуснат в трендинга? А са оставили на Емануела?

Като гледам Емануела колко гледания прави Яница щеше да ги направи на тази позиция 2 повече защото песента си е топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

От определено време му наблюдавам постовете и само чакам коментара ти :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

И аз се чудя как издържах толкова. :3fdb8960598fa63e:

 

Знам, че не е българин, затова попитах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любо Киров??? Бляк...

Михаела Филева? Ами тя е гадже на Павел :1000 (29): :1000 (29): Иначе, Филева пее като звяр. И танцува паралелно с това. Трябваше да е жури, а не водеща.

 

Последният сезон на X-Factor беше доста тъп. Направиха голяма грешка - в една година - 2 музикални формата. Макар че Ева и Йоана се харесват. Първите им песни са популярни доста.

 

Опасявам се, че и Гласът този път ще трябва да си почине известно време. Оттам, онзи ден видях някакъв Ивайло на турнето на Кока-Кола. Естествено той пя чужди песни.

 

Просто, след Гласът няма никаква реализация.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любо Киров??? Бляк...

Михаела Филева? Ами тя е гадже на Павел :1000 (29): :1000 (29): Иначе, Филева пее като звяр. И танцува паралелно с това. Трябваше да е жури, а не водеща.

 

Последният сезон на X-Factor беше доста тъп. Направиха голяма грешка - в една година - 2 музикални формата. Макар че Ева и Йоана се харесват. Първите им песни са популярни доста.

 

Опасявам се, че и Гласът този път ще трябва да си почине известно време. Оттам, онзи ден видях някакъв Ивайло на турнето на Кока-Кола. Естествено той пя чужди песни.

 

Просто, след Гласът няма никаква реализация.

 

Перфектният формат би бил смесица между двете предавания - визията и правилата на "Х Фактор" + възможността от "Гласът" да пеят всякакви стилове.

 

Малка държава сме, не ни трябват 100 формата за нови звезди. Ако е истина, че спират "Х Фактор", се радвам, защото Халваджиян прекали с неговата цензура над попфолка. И в другото му предаване "Като две капки вода" се опита да го направи първите два сезона, докато не усети, че губи рейтинг заради липсата на кръшните ритми и почнаха да се прокрадват тук-таме и наши парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любо Киров??? Бляк...

Михаела Филева? Ами тя е гадже на Павел :1000 (29): :1000 (29): Иначе, Филева пее като звяр. И танцува паралелно с това. Трябваше да е жури, а не водеща.

 

Последният сезон на X-Factor беше доста тъп. Направиха голяма грешка - в една година - 2 музикални формата. Макар че Ева и Йоана се харесват. Първите им песни са популярни доста.

 

Опасявам се, че и Гласът този път ще трябва да си почине известно време. Оттам, онзи ден видях някакъв Ивайло на турнето на Кока-Кола. Естествено той пя чужди песни.

 

Просто, след Гласът няма никаква реализация.

Страхотен е Любо. Позитивен е и компетентен, а и е от малкото с концертна дейност в България в момента. Не виждам да дразни с нещо.

 

Очакваме Камс. Дано спаси жанра от моментната суша.

Старата генерация е време да се събуди и да помете останалите маргинали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старата генерация е време да излиза в пенсионна възраст :mf_surrender: Никакви ги няма, а в редките случаи когато пуснат нещо се оказва провал.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старата генерация е време да излиза в пенсионна възраст :mf_surrender: Никакви ги няма, а в редките случаи когато пуснат нещо се оказва провал.

Заради такова мислене в България не си ценим талантите. Ние и на Лили Иванова не цепим басма. Грозно.

Ивана има прекрасна песен от тая година, Глория няма година без поне една песен - опитва от всичко като звучене, Камелия успява да се еманципира след Пайнер и освен това е в жури за трети път.

Просто Ивана може да е по-активна и да си прави нейните песни - "Ало, мамо" го доказва като успех.

От Глория също се иска нещо социално като "Ако счупят всяка нота", както и да се върне назад и не да повтаря стари мелодични линии, а да надгражда песни като "Очакване", "Феникс", "Сбогом, адиос", "Ако бях се родила река" и да разчупи клиповете си, с визията е ок. Не може 2009 да си ултра авангардна като в "Хипноза", а 10 години по-късно да правиш клипове като Нюансите. Камелия от своя страна трябва да заложи и на малко по-сериозни парчета като "На прага на сърцето ми", която очакваме, и за която мрънкам от маса време тук, защото самият Теньо Гогов е похвалил и мелодията, която определи като класически фолк. А за текста е ясно, че ще е супер, щом е негов.

Всяка има върху какво да работи, но ако ще е такова отношението към тях, как тия жени да имат стимул? А и жанрът няма да се вдигне от Теди Александрова и компания все пак.

От Десислава също се очакват хубави песни, по-малко фийчъринги и рап ч*кии и повече песни като "В друг живот".

 

Да не говорим, че ужасно ми се гледа такъв клип. Точно сега му е времето, защото 2005-та никой не го оцени. Според "видни" критици нямал връзка с текста и не знам си какво, но просто сега е крещяща нуждата от социален елемент в текстовете и клиповете. Хората не се вълнуват само от кучки и боклуци. Виж един Лъчо от Скандау какво прави с новото си парче... Ама се иска поне малко интелект и топки за това. Азис не го коментирам. Има идея в проекта му, но не ми идва точно от него да я изнесе, хлъзгав ми е и противоречив, както и хитър. От километри личи целта му каква е, много е удобно да капарираш незаета ниша.

Доволен съм от последната песен на Тони Дачева - такива продукти трябва да се ротират повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен е Любо. Позитивен е и компетентен, а и е от малкото с концертна дейност в България в момента. Не виждам да дразни с нещо.

 

 

Щото едни и същи са жури във формати. Любо Киров също. Това е дразнещото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, искам Деса да пусне нещо за връшане като В друг живот - уникален клип, готина песен, пеене.

 

За нея знае ли се кога ще пуска нов клип?

 

Между другото, кой каза на Кама, че в неделя от 20ч е добро време за пускане на нов клип??? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради такова мислене в България не си ценим талантите. Ние и на Лили Иванова не цепим басма. Грозно.

Ивана има прекрасна песен от тая година, Глория няма година без поне една песен - опитва от всичко като звучене, Камелия успява да се еманципира след Пайнер и освен това е в жури за трети път.

Просто Ивана може да е по-активна и да си прави нейните песни - "Ало, мамо" го доказва като успех.

От Глория също се иска нещо социално като "Ако счупят всяка нота", както и да се върне назад и не да повтаря стари мелодични линии, а да надгражда песни като "Очакване", "Феникс", "Сбогом, адиос", "Ако бях се родила река" и да разчупи клиповете си, с визията е ок. Не може 2009 да си ултра авангардна като в "Хипноза", а 10 години по-късно да правиш клипове като Нюансите. Камелия от своя страна трябва да заложи и на малко по-сериозни парчета като "На прага на сърцето ми", която очакваме, и за която мрънкам от маса време тук, защото самият Теньо Гогов е похвалил и мелодията, която определи като класически фолк. А за текста е ясно, че ще е супер, щом е негов.

Всяка има върху какво да работи, но ако ще е такова отношението към тях, как тия жени да имат стимул? А и жанрът няма да се вдигне от Теди Александрова и компания все пак.

От Десислава също се очакват хубави песни, по-малко фийчъринги и рап ч*кии и повече песни като "В друг живот".

Да не говорим, че ужасно ми се гледа такъв клип. Точно сега му е времето, защото 2005-та никой не го оцени. Според "видни" критици нямал връзка с текста и не знам си какво, но просто сега е крещяща нуждата от социален елемент в текстовете и клиповете. Хората не се вълнуват само от кучки и боклуци. Виж един Лъчо от Скандау какво прави с новото си парче... Ама се иска поне малко интелект и топки за това. Азис не го коментирам. Има идея в проекта му, но не ми идва точно от него да я изнесе, хлъзгав ми е и противоречив, както и хитър. От километри личи целта му каква е, много е удобно да капарираш незаета ниша.

Доволен съм от последната песен на Тони Дачева - такива продукти трябва да се ротират повече.

Нямам нищо против възрастта на изпълнителите, даже харесвам почти всички от старата генерация. НО !!! Фактите са следните:

 

- като цяло не са активни

- правят компромисни песни

- рядко излизат от собствените си рамки и често са банални

- лежат на стари ларви

- не развиват концертна дейност

- провалите превишават успешните песни

- не предлагат конкурентноспособна продукция

 

Не можеш да уважаваш някой само заради това че е бил актуален преди 15 години ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...