Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мислиш, че този гръцки композитор, писал за много известни изпълнители, включително и песента, с която Гърция победи на Евровизия, е написал новата на Кама? Съмнявам се, но съм готов да си върна думите. Имайки предвид колко е ларж чипровската скъперница, обаче, вероятността за такова нещо е нищожна.

 

А Манастир излиза 2011г. т.е. преди 7 години. После може и да е нямала кавъри, не знам, но многознайкото пак си ти.

Скъперница е , за това е платила 10 хилки за гръцкия кавър и още на половина при Пашев за аранжимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Яница за по-малко от 24 часа направи повече гледания от песен с участието на Галена на 2 дни.А беше време когато Галя наистина беше лидерка и дори на дебютанти направи мегахит. :1000 (29):

Галена няма нищо общо с Магда !! Няма 'НЕ' не е песен на Галена !!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

къде са й участията,че отдавна не съм виждал такива? Ще ти ударя гредата предварително като ти кажа да не ми излизаш с аргумента,че е в траур,такава разпоретина не може да има морал

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

Много ниско падаш вече, дори не си струва човек да дискутира с теб.

 

А и всеки ден едно и също... Едно, че се изтърка, второ, че няма да успееш да си наложиш тезата, че Галена била залязла. Като се случи, всички ще го забележат сами и няма да има нужда го пишеш през 20 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Алисия от "На кръгъл час" насам и една от най-добрите в кариерите на тeзи два генно модифицирани организми:

Е, не всички са естествени като изготвената от свободно пасящи свине смядовска луканка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не всички са естествени като изготвената от свободно пасящи свине смядовска луканка.

 

Отдавна не е естествена и тя, но поне почти всичките й песни ме грабват мен, а доста други хора, докато за модифицираната от Вакарел всеобщото мнение е, че в последните години прави парчетата си на конвейр. Така, че опитай пак... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да ми я затвори само че как? Както с "Маракеш" или онова другото? :1000 (29): Останалото не са факти,които да показват,че е нещо повече от селянка в залеза на кариерата й. Джена също беше препълнена с участия година-две след поредицата от мегахитове през 2014 ,пълните участия се случват на всички дори на такива като Ваня. Най-въртяната е доста относително,ти във всички дискотеки ли ходиш? По мои наблюдения,а и както виждам тук Емануела и Алисия са по-пускани и като за последно..къде са й участията,че отдавна не съм виждал такива? Ще ти ударя гредата предварително като ти кажа да не ми излизаш с аргумента,че е в траур,такава разпоретина не може да има морал

 

Във всички дискотеки не ходя, но ходя в достатъчно за да знам какво се пуска. Имам близки приятели DJ-и, които ми казват. Покрай работата ми и това, че организирам партитата на доста хора, също знам какво се търси.

 

Ти познаваш ли я, че да твърдиш дали има морал? Участията й са отменени лично от нея, вече ти го казаха. Голяма греда ми удари, няма що... поне използвай аргумент, защото това за морала не е.

 

 

Но шефката е нейна песен. Двойни стандарти.

 

Черната станция не може ако не се обади.

"Шефката" не е песен на Галена, но е ДУЕТ с Тони. Тоест е песен на двамата. Успеха от песента се води и за двамата. Точка по въпроса. Може да си го запишеш и да вземеш да го запомниш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че ще се намеся, ама може ли ви кажа нещо на всички дори с риск да си отнеса нещо...

Всички вие, които спорите, не знам и аз защо - конкретно ти, Янева, Кондомчо, по двойки, просто не знам защо продължавате. По едно време си мислех, че това вашето с Янева е някаква стратегия за пред форума. От самото начало знам, че си симпатизирате - така съм запомнил. Помня тя, като се завърна, как каза чии коментари обича да чете - твои, мои, на Фокса, Кондомчо, на Сашо, на Иван.

 

Какво стана впоследствие не знам, но спрете да се изяждате - не е яко отстрани. Аз случая с Господари на ефира не го коментирам, не знам защо се повдига тоя въпрос тук - това си е лична работа, професионална дейност и ако има или няма нещо, има институции и органи, пред които да се отговоря. Също така кой кой колко пие, пуши, друса, чете, работи, ч*ка и не знам още какво... Дайте да си коментираме жанра и други важни неща, че положението е отчайващо! Да вземат тия певици да се постреснат малко.

 

От теб съм получавал добро отношение, от Кондомчо и Янева също. Според всички вие сте хора, които си симпатизирате, и затова всички тия писмени ексцесии са излишни. Бихте ли могли да се видите на живо и как смяташ, че ще изглежда ситуацията тогава?

 

Неприятно ми е да чете грозни неща, независимо по чий адрес. Ти имаш емоционална интелигентност, присъща и на любимата ти певица. От Кондомчо съм научил страшно много неща - и съвети относно поведението ми, какво не е ок да правя, съвети за здраве и за какво ли още не. Янева пък също е добър събеседник - там темите на разговор са безкрайни, има какво да се научи от нея, с нея също открито сме си симпатизирали, дори по някой от сегменти в чалгата да не сме ок, пак харесваме качественото и говорим на един език.

 

Питам тогава - защо са ви тия простотии, които се изливат ежедневно тук и свалят нивото на форума? Нито съм месия, нито имам някаква цел да пиша всичко. Странно ми е просто и ми е тъпо в същото време. Да, не се познаваме лично с вас, но смятам, че като хора имате хубави качества, като потребители - също.

Свадите със Стела също, нея пък съм я виждал на живо - само хубаво мога да кажа. Заради всички тия неща се махнаха и други готини потребители като Ружа и още, и още. И без това животът е скапан, дайте да не скапваме и форума.

Стига!!!

 

Много си прав. Каквото и да кажа, пак ще си прав. Не го намирам за приятно, дори се ограничавам да пиша по 1-2 пъти на вечер, за да не натрапвам на другите скандалите ни. Пробвах дс се придържам към фолка, но сам виждаш, че много потребители, прокарват в дискусията я солеос виа, я нещо друго лично. Оставиш ли ги без отговор, си мислят, че си сразен или надвит. Няма как да позволя да се излива помия по мен, дори да минавам понякога границата.

 

Добра памет имаш. Янева много ме харесваше и мен и Сашо, докато се застъпвахме за нея, когато напускаше форуми и тук я бяха подпукали 4-5 потребителя. Преди няколко дни, когато имах спорове с други, тя доста подмолно се включи уж "добронамерена и забравила". С такава омраза не съм се сблъсквал и в живота си, а не съм очаквал, че мога да срещна във форум. С останалите е драчене и дъвкане. Но Фейка е много злопалетен и ще използва всяка ситуация, за да злепостави мишената си с цената на всичко. При социопатите са е често срещано явление подобна мания. Аз съм в другата крайност като хуманност и ценности. Решавам споровете си в лични дуели, а не издебвам съперниците си като чакал.

Но разбирам омразата и. Няма как да прости това, че прокарах съмнение за личността и вече доста често се повдигат подобни въпроси за госпожичката.

Самия ти съм сигурен, че не можеш да разбереш потребителите, които се крият просто зад ник и приказки от 1001 нощи... Какво толкова има да крият според теб.

 

От уважение към теб, към себе си и други авторитетни потребители, ще се постарая да игнорирам госпожичката...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си прав. Каквото и да кажа, пак ще си прав. Не го намирам за приятно, дори се ограничавам да пиша по 1-2 пъти на вечер, за да не натрапвам на другите скандалите ни. Пробвах дс се придържам към фолка, но сам виждаш, че много потребители, прокарват в дискусията я солеос виа, я нещо друго лично. Оставиш ли ги без отговор, си мислят, че си сразен или надвит. Няма как да позволя да се излива помия по мен, дори да минавам понякога границата.

 

Добра памет имаш. Янева много ме харесваше и мен и Сашо, докато се застъпвахме за нея, когато напускаше форуми и тук я бяха подпукали 4-5 потребителя. Преди няколко дни, когато имах спорове с други, тя доста подмолно се включи уж "добронамерена и забравила". С такава омраза не съм се сблъсквал и в живота си, а не съм очаквал, че мога да срещна във форум. С останалите е драчене и дъвкане. Но Фейка е много злопалетен и ще използва всяка ситуация, за да злепостави мишената си с цената на всичко. При социопатите са е често срещано явление подобна мания. Аз съм в другата крайност като хуманност и ценности. Решавам споровете си в лични дуели, а не издебвам съперниците си като чакал.

Но разбирам омразата и. Няма как да прости това, че прокарах съмнение за личността и вече доста често се повдигат подобни въпроси за госпожичката.

Самия ти съм сигурен, че не можеш да разбереш потребителите, които се крият просто зад ник и приказки от 1001 нощи... Какво толкова има да крият според теб.

 

От уважение към теб, към себе си и други авторитетни потребители, ще се постарая да игнорирам госпожичката...

 

В дълбока заблуда си, ако мислиш, че е фейк. И Стефимир, и аз сме я виждали как изглежда. Тя е от хората, които не обичат особено много социалните мрежи, поствания на снимки и афиширане на визия. Пред който е преценила, се е показала. И аз съм така в това отношение. Жена на 29 години е, има дете, следва си някакви магистратури, доколкото знам.

 

Тя вилнееше тук и през 2012-2013, тогава беше много по-избухлива и крайна в обидите си към Глория и други изпълнители, дето към онзи момент не й се нравиха. Беше обявила лична война на Глориевите фенове и имаше снимка на профила си. Ти самият в онези години рядко влизаше в Рама, помня те като ник и знаех, че си брат на Минчо, но не беше от редовно пишещите. Затова допускам, че е възможно да не я помниш добре.

 

Не виждам логика някой гей/траверс години наред да пише от един и същ профил, налагайки образ на фенка на Ивана, след това да почне да разправя, че е родил дете, в Чат Мания да сподели за проблемите си около и след раждането. Ако е някой психопат, си мисля, че също така би сложил снимка на топ красавица с манекенско тяло, а тя изглежда като нормална симпатична жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дълбока заблуда си, ако мислиш, че е фейк. И Стефимир, и аз сме я виждали как изглежда. Тя е от хората, които не обичат особено много социалните мрежи, поствания на снимки и афиширане на визия. Пред който е преценила, се е показала. И аз съм така в това отношение. Жена на 29 години е, има дете, следва си някакви магистратури, доколкото знам.

 

Тя вилнееше тук и през 2012-2013, тогава беше много по-избухлива и крайна в обидите си към Глория и други изпълнители, дето към онзи момент не й се нравиха. Беше обявила лична война на Глориевите фенове и имаше снимка на профила си. Ти самият в онези години рядко влизаше в Рама, помня те като ник и знаех, че си брат на Минчо, но не беше от редовно пишещите. Затова допускам, че е възможно да не я помниш добре.

 

Не виждам логика някой гей/траверс години наред да пише от един и същ профил, налагайки образ на фенка на Ивана, след това да почне да разправя, че е родил дете, в Чат Мания да сподели за проблемите си около и след раждането. Ако е някой психопат, си мисля, че също така би сложил снимка на топ красавица с манекенско тяло, а тя изглежда като нормална симпатична жена.

 

При социопатите няма логика. Не я търси. Хората често не можем да видим това, което е пред нас, защото се осланяме повече на логиката, отколкото на интуицията. Различното социопатско възприятие за света ги кара да действат нелогично.

Защо да се прави на плеймейтка като вероятността да бъде разкрита, би била по голяма. А едно невзрачно и леко симпатично момиче не би будило съмнение. Образа е обмислен добре, още повече ако АНЕЛЕ е неин предходен провал.

 

Има такива хора дори и да греша конкретно за Янева. Защо се чудиш толкова. Света е пъстър.

 

Да, има хора, които не обичат соц. Мрежи, но те не пишат и по форуми.

 

Ти може да не си качваш снимки тук, но си оставял впечатления, че комуникираш с потребители във Фейсбук. Вярваш ли, че някой набор 89 няма фейсбук профил. Дори и да не ги ползват активно, всеки има.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хорааа, няма никакъв смисъл от тея кавги. Аз, като човек който редовно беше в центъра на кавгите тук го казвам. Това е един шибан форум, а не бойно поле. Ще си вдигам аз нервите и ще влизам в обяснителен режим за някой си.... Няма как да стане, прекалено натоварващо е. Който ме харесва, харесва, който не - живи и здрави. В крайна сметка реших вече да отстъпвам и да не заемам ничия страна в разни спорове. Наиситна е излишно....

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При социопатите няма логика. Не я търси. Хората често не можем да видим това, което е пред нас, защото се осланяме повече на логиката, отколкото на интуицията. Различното социопатско възприятие за света ги кара да действат нелогично.

Защо да се прави на плеймейтка като вероятността да бъде разкрита, би била по голяма. А едно невзрачно и леко симпатично момиче не би будило съмнение. Образа е обмислен добре, още повече ако АНЕЛЕ е неин предходен провал.

 

Има такива хора дори и да греша конкретно за Янева. Защо се чудиш толкова. Света е пъстър.

 

Да, има хора, които не обичат соц. Мрежи, но те не пишат и по форуми.

 

Знам, че светът е пъстър, виждали сме и сме чували за какви ли не психарски случаи. Според мен обаче грешиш. Защо ще споделя, че има/е имала проблеми с теглото, ако иска да се прави на някаква топ готина пичка, която иска да впечатли Сашо? Или викаш и това предварително е обмислила - "Дай да кажа, че не съм перфектна, че и аз като всички хора имам някакви недостатъци, за да не ме помислят за фейк."

 

Два поста по-нагоре твърдиш, че и други хора мислят, че тя е нереален образ. Кой друг го мисли? Аз виждам само ти да изразяваш подобно предположение. Или тези други хора са ти писали на ЛС да споделят, че и те мислят като теб, и ти сега не искаш да издаваш кои са, за да не ги вкарваш във филм. Да.......... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При социопатите няма логика. Не я търси. Хората често не можем да видим това, което е пред нас, защото се осланяме повече на логиката, отколкото на интуицията. Различното социопатско възприятие за света ги кара да действат нелогично.

Защо да се прави на плеймейтка като вероятността да бъде разкрита, би била по голяма. А едно невзрачно и леко симпатично момиче не би будило съмнение. Образа е обмислен добре, още повече ако АНЕЛЕ е неин предходен провал.

 

Има такива хора дори и да греша конкретно за Янева. Защо се чудиш толкова. Света е пъстър.

 

Да, има хора, които не обичат соц. Мрежи, но те не пишат и по форуми.

 

Не е Анелле със сигурност. Двете са много различни, като стил на писане, не вярвам някой чак така да успее да играе и токова години да се занимава да играе роли. Анелето беше прекалено лигава и миличка с другите. Лъжите й бяха прозрачни и тъпи, само идиот може да си мисли, че успее по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не е естествена и тя, но поне почти всичките й песни ме грабват мен, а доста други хора, докато за модифицираната от Вакарел всеобщото мнение е, че в последните години прави парчетата си на конвейр. Така, че опитай пак... :3fdb8960598fa63e:

Няма такова всеобщо мнение.

 

Черната станция не може ако не се обади.

"Шефката" не е песен на Галена, но е ДУЕТ с Тони. Тоест е песен на двамата. Успеха от песента се води и за двамата. Точка по въпроса. Може да си го запишеш и да вземеш да го запомниш.

 

Айде, бе. Галена има фийт в нея, както ясно е отбелязано на официалното видео. Всичко останало са твои фантасмагории. За писане ще ми говори, пък тя самата не знае да чете :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че светът е пъстър, виждали сме и сме чували за какви ли не психарски случаи. Според мен обаче грешиш. Защо ще споделя, че има/е имала проблеми с теглото, ако иска да се прави на някаква топ готина пичка, която иска да впечатли Сашо? Или викаш и това предварително е обмислила - "Дай да кажа, че не съм перфектна, че и аз като всички хора имам някакви недостатъци, за да не ме помислят за фейк."

 

Двя поста по-нагоре твърдиш, че и други хора мислят, че тя е нереален образ. Кой друг го мисли? Аз виждам само ти да изразяваш подобно предположение. Или тези други хора са ти писали на ЛС да споделят, че и те мислят като теб, и ти сега не искаш да издаваш кои са, за да не ги вкарваш във филм. Да.......... :3fdb8960598fa63e:

В Скандалите беше поставен въпроса и от други 2ма. Не по ЛСта. Който е видял видял. Няма да намесвам трети лица поименно, за да си решавам конфликтите.

 

Ами фенка на Ивана е. Приписва си нейните проблеми и житейски път. Фантазията е стигнала дотам...

Забележи, че откакто разбра, че няма да впечатли Сашо, си промени и към него отношението. Често се опитва да го захапе като го замаскира като хейт към Кама, но всъщност цели да дразни, а не да изкаже обективна критика.

 

Не очаквам точно ти да намериш логика в думите ми. Едно, че сме си черни тези дни. Друго, че за мен не си от най Сен сетивните и интуитивни хора.

 

Странно ми е само, че не ти е направило впечатление, че от една страна уж не обича социални мрежи и споделяне на личното си пространство, а от друга пише по форуми и споделя за проблемите си, детето си и т.н. ЕДНОТО е антипод на другото.

Но няма как да очаквам всички да са прозорливи. Аз се смятам за такъв. Точно след като писах в тази насока, омразата и удвои и започна да се вживява в ролята на психолог. А месец преди това "обожаваше" да чете постовете ми...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е Анелле със сигурност. Двете са много различни, като стил на писане, не вярвам някой чак така да успее да играе и токова години да се занимава да играе роли. Анелето беше прекалено лигава и миличка с другите. Лъжите й бяха прозрачни и тъпи, само идиот може да си мисли, че успее по този начин.

Да, но и се връзвахте 2 години и общуваха някои с нея и по телефона. И все тенекии им връзваше.

А защо АНЕЛЕ според теб спря да влиза? Толкова ли е трудно да си направи нов ник. Не е била банвана.

А и са не е АНЕЛЕ, социопати много. АНЕЛЕ не е единствената. Последните проучвания сочат, че на 7 човека, 1 клони към социопат. Някои са по изявени социопат, други по скрити.

 

А и подобна лъжа в чалга форум се потдържа лесно.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова всеобщо мнение.

Айде, бе. Галена има фийт в нея, както ясно е отбелязано на официалното видео. Всичко останало са твои фантасмагории. За писане ще ми говори, пък тя самата не знае да чете :mf_surrender:

Разбира се, че няма такова всеобщо мнение. Сред масата Алисия е не е по слаб изпълнител от Галена. От 2008 всяка песен и е влизала в дискотеките. Цялостно има дори по силна дискография от Галена и златни хитове в златната ера на чалгата. Нямат човек, който да е знае Палиш, Карамел, Имаме ли връзка от предходното десетилетие.

Само във форума мрънкат, че песните и били едни и същи, а напоследък гледаме, че явно Пайнерки и харесват стила и прилапаха Радомир Кишев...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Слав, дори първоначалните ти опити да ме "игнорираш" са белязани от дълбинни анализи по отношение на личността ми! :Vishenka_05:

 

Приеми, че не всичко е захарен памук, както му се иска на Стефимир, че има и хора, които изначално няма как да не се сблъскат/ понасят/ конфронтират/ че е почти невъзможно да се пише само и единствено за попфолк.

 

Лечението ти продължава, тъй като аз не се влияя от това кой какво ме е помолил/ посъветвал/ апелирал и ще пиша за каквото ми е необходимо/ интересно/ належащо! Социалният експеримент "Слав Минчев" ми е далеч по-интригуващ от попфолка към днешна дата. Като излезе на Ивана новата песен, може и да те оставя да починеш седмица - две! :3fdb8960598fa63e:

Иначе,свободни съчинения можеш да си пишеш винаги! Психики като моята трудно ще бъдат "счупени"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но и се връзвахте 2 години и общуваха някои с нея и по телефона. И все тенекии им връзваше.

А защо АНЕЛЕ според теб спря да влиза? Толкова ли е трудно да си направи нов ник. Не е била банвана.

А и са не е АНЕЛЕ, социопати много. АНЕЛЕ не е единствената. Последните проучвания сочат, че на 7 човека, 1 клони към социопат. Някои са по изявени социопат, други по скрити.

 

А и подобна лъжа в чалга форум се потдържа лесно.

 

Аннеле спря да влиза, защото беше разкрита и смазана от всички тогава. Контактувала съм тогава много с нея. Аз и Ружа й бяхме приятелки преди да я разберем, че е лъжкиня. Чувала съм я дори по телефона. Съвсем, съвсем различен образ беше. Тя си беше типичен фейк, само че тогава сме били малки още и трябваше повече време да се усетим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...