Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имат симпатии една към друга, но Глория много се откъсна от тия среди и от колегите си от едно време с малки изключения. И няма как, нещата се променят. Няма как да остане приятелка и с Петра, и със Силвия, и с всички от тогава, с които е била. Живот.

Глория ме дразни, че напоследък е станала една такава хрисима и е загубила всякаква жажда да се доказва и да стои отгоре на всички. Тагва ми Дара на някакви сторита, прехласва се и припада по тоя и оня. Ок, нека си е колегиална пак, ама някак се примири, че й мина пикът и се отдаде главно и само на релакс. Всеки път отварям нейно стори с надеждата да видя и чуя нещо с подготовка на музика, творчески процеси, допитване до хората и пътуване по ангажименти, а то все едно и също. Гърция, Франция... Фрешчета, кучета, плажове. Ок, всички ходим някъде и снимаме, ама преди всичко това има и други неща.

Страшен дразнител е станала. Ако ще е такава по-добре да се отказва. Без хъс и спортна злоба няма как да стане. Вижда на какво положение е и от инат си тъпче на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат симпатии една към друга, но Глория много се откъсна от тия среди и от колегите си от едно време с малки изключения. И няма как, нещата се променят. Няма как да остане приятелка и с Петра, и със Силвия, и с всички от тогава, с които е била. Живот.

Глория ме дразни, че напоследък е станала една такава хрисима и е загубила всякаква жажда да се доказва и да стои отгоре на всички. Тагва ми Дара на някакви сторита, прехласва се и припада по тоя и оня. Ок, нека си е колегиална пак, ама някак се примири, че й мина пикът и се отдаде главно и само на релакс. Всеки път отварям нейно стори с надеждата да видя и чуя нещо с подготовка на музика, творчески процеси, допитване до хората и пътуване по ангажименти, а то все едно и също. Гърция, Франция... Фрешчета, кучета, плажове. Ок, всички ходим някъде и снимаме, ама преди всичко това има и други неща.

Наистина, къде отиде злобната кучка, която гледаше всички отвисоко и ледено?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат симпатии една към друга, но Глория много се откъсна от тия среди и от колегите си от едно време с малки изключения. И няма как, нещата се променят. Няма как да остане приятелка и с Петра, и със Силвия, и с всички от тогава, с които е била. Живот.

Глория ме дразни, че напоследък е станала една такава хрисима и е загубила всякаква жажда да се доказва и да стои отгоре на всички. Тагва ми Дара на някакви сторита, прехласва се и припада по тоя и оня. Ок, нека си е колегиална пак, ама някак се примири, че й мина пикът и се отдаде главно и само на релакс. Всеки път отварям нейно стори с надеждата да видя и чуя нещо с подготовка на музика, творчески процеси, допитване до хората и пътуване по ангажименти, а то все едно и също. Гърция, Франция... Фрешчета, кучета, плажове. Ок, всички ходим някъде и снимаме, ама преди всичко това има и други неща.

Докато Нина си беше в България, се виждаха и снимаха. Глория я споменаваше по интервюта. Благодарение на нея Нина си върна псевдонима и визията. Жалко, че се позагубиха.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен дразнител е станала. Ако ще е такава по-добре да се отказва. Без хъс и спортна злоба няма как да стане. Вижда на какво положение е и от инат си тъпче на едно място.

То ако вкарваше хъс и спортна злоба при слабата продукция, която вади, щеше да е гротеска. Дано се засили откъм творчество.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако вкарваше хъс и спортна злоба при слабата продукция, която вади, щеше да е гротеска. Дано се засили откъм творчество.

Аз за творчеството искам да вкара хъс. Ама вече се съмнявам. Тя си знае нейната и не й пука какво искат хората. Има си добри съветници и голямо его.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте скоро два албума от Яница - един фоклорен и един попфолк.

 

Коментирай, че двете ти любимки издават по два албума в една година. Тръпнеш ли за третия мега хит на Райне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубавото е, че е заложила на чужд автор. Дори и да е кавър, предпочитам го пред еднообразните бг какафонии...

Иначе и добър маркетингов ход от нейна страна е да впише Сашо Роман като фийт. Ще привлече и ретро фолк таргета

Естествено, че ще е кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я чухте на Кама новата?

Може и да не е кавър, пък за нея да е писана, що да не?

А и при тия некадърни наши композитори, колкото и да мразя кавъри, по-добре да купуват чужди.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я чухте на Кама новата?

Може и да не е кавър, пък за нея да е писана, що да не?

А и при тия некадърни наши композитори, колкото и да мразя кавъри, по-добре да купуват чужди.

С аранжимента от Пашев обаче ще е още по.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ти се струва скучна, като не е излязла?

 

В Coolt на Петя Дикова пуснаха част от нея. :whistling:

 

Но нека излезе цялата и да чуем текста. Музиката ми е доста банална, честно казано, поне от откъса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Coolt на Петя Дикова пуснаха част от нея. :whistling:

 

Но нека излезе цялата и да чуем текста. Музиката ми е доста банална, честно казано, поне от откъса.

Според мен ще ти хареса.

 

След Пайнер не разбрах кои парчета ти харесаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми идва Ок откъсчето от песента на Камс, ще е хубава. И клипът също, макар и да не ми се струва на нивото на Неповторим и Минута живот.

Някой знае ли оригинала на песента, да го чуем целия?

 

А Яница не върви толкова зле с гледанията, като се има в предвид, че позициите й на ТОП име нещо взеха да спадат. Поне песента е яка. На мен и текста ми е забавен, напомня ми на някои закачливи такива от преди години. Важно е разнообразието, напоследък доста го получаваме в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми идва Ок откъсчето от песента на Камс, ще е хубава. И клипът също, макар и да не ми се струва на нивото на Неповторим и Минута живот.

Някой знае ли оригинала на песента, да го чуем целия?

 

А Яница не върви толкова зле с гледанията, като се има в предвид, че позициите й на ТОП име нещо взеха да спадат. Поне песента е яка. На мен и текста ми е забавен, напомня ми на някои закачливи такива от преди години. Важно е разнообразието, напоследък доста го получаваме в жанра.

 

Мисля ,че и Яница започва лек по лек да издиша някак си незнам , макар че много я харесвам. Днес тя е рожденичка Честит 36-ти Рожден Ден , Яница бъди жива и здрава и дано догодина да имаш едно бебче и ти , време ти е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми идва Ок откъсчето от песента на Камс, ще е хубава. И клипът също, макар и да не ми се струва на нивото на Неповторим и Минута живот.

Някой знае ли оригинала на песента, да го чуем целия?

 

А Яница не върви толкова зле с гледанията, като се има в предвид, че позициите й на ТОП име нещо взеха да спадат. Поне песента е яка. На мен и текста ми е забавен, напомня ми на някои закачливи такива от преди години. Важно е разнообразието, напоследък доста го получаваме в жанра.

Клипа ще е топ. Бъди сигурен. Все пак Минута живот също е на Валери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...