Jump to content



Online: Рени - Искам бебе


Препоръчани коментари

20 888 , къде ги видя 25к ?

 

Добре, за 2 дена има 20к :D

21 и нещо са там, но и тя си го качва.

 

Малее, ХИТ!!

Казвам, че е твърде рано да се правят равносметки. Но за няма и два дни 50К на двайстата и година не е толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам, че е твърде рано да се правят равносметки. Но за няма и два дни 50К на двайстата и година не е толкова зле.

 

Руневски, напускай го тоя потъващ кораб. Чудя се изобщо какво толкова й харесваш - ти си умно момче, а тя е тотална неадекватница. И ти всячески се опитваш да я оправдаваш, от 9 кладенеца вода носиш, за да й "извиниш" изцепките. Твоята любов я заслужава някоя по-успешна и хитова певица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руневски, напускай го тоя потъващ кораб. Чудя се изобщо какво толкова й харесваш - ти си умно момче, а тя е тотална неадекватница. И ти всячески се опитваш да я оправдаваш, от 9 кладенеца вода носиш, за да й "извиниш" изцепките. Твоята любов я заслужава някоя по-успешна и хитова певица.

 

Цура му беше фаворитка едно време :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно много ме е яд на Рени. В онези години за нула време направи шеметна кариера и затвърди едно ниво след това на Глория, докато другите още прохождаха. Рени още 2000-та имаше тотални хитове и големи солови концерти. Ползваше се с авторитет от гилдията на фолка. Просто като се кажеше Рени в онези години, това име тежеше. А сега е пълен антипод. Не съм вярвал, че може да се докара до там.

Преди няколко години се завърна много добре с "Губиш ти", дори гледанията тогава го показаха - щом като е хубава една песен, няма какво да я спре, но... много скоро след това започна с резилите, особено онази с Крмак. В инстаграма й виждам дори снимки по цици в солариум и какво ли още не. Явно критическата я избива, но това просто не е тя. Явно за една жена липсата на мъж или предателството от страна на мъж може да се окаже нещо пагубно за психиката и хормоните.

Яд ме, че в момента си докарва подигравки, вместо просто да си даде парите за една яка песен и да се държи прилично. Мамка му, деца има. На нея не й отива да е фриволна, а в момента дори го прави по евтин начин. Жалко. А така красива жена беше, с толкова чаровна усмивка, разпознаваема коса, глас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успехът ѝ навремето се дължеше само и единствено на хубавите песни, които ѝ се даваха. След първите два албума, нещата започнаха да падат стремглаво. Самата тя винаги си е била глупава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успехът ѝ навремето се дължеше само и единствено на хубавите песни, които ѝ се даваха. След първите два албума, нещата започнаха да падат стремглаво. Самата тя винаги си е била глупава.

Изобщо не е било след първите два албума, защото след тях има албума "Влюбих се опасно", а след него - "Луда за любов", когато още беше вървежна и й даваха право на мега рецитали, на Тракия и Пирин фолк. 2004 имаше разкошна песен като "Вик и зов" и добър бест албум. По-скоро 2005-та рязко й отслабнаха позициите и напусна Пайнер... В онзи период и интервютата й бяха супер смислени, поради което я приемаха за една от най-интелигентните певици... Просто беше нормална. 2006-2007 даже имаше "Горчиво и сладко", а 2008-ма - успешен 3-ти концерт в НДК без актуален хит. После се заби в Израел. На Рени проблемът е само и единствено мъжът й, но хората правят и грешки... Да й е за урок.

 

Според мен не трябваше да влиза в Биг брадър. Тя е глуповато наивна и сама попада в нелепи ситуации или ги създава. Не е проста като Емануела, както кака Лара каза, а простовата, има разлика. Първична е. Отделно от това, изнесе и доста неприятни истини за Пайнер - дали е било от безсилие или не, няма значение, имаше истина в думите й, но тъкмо заради тях никога няма да се върне там. Не че и има за какво. Но пък и те много бързо забравиха, че тя ги свързва с Гранд. Това си е нейна заслуга, както и концертите в НДК, така че едва ли успехът се е дължал само на първите два албума. Даже в първия точно... си беше на едно хитово ниво, както бяха и първите албуми на Деса и Кама. Успехът дойде с "Като птица". Просто го задържа само 5 години.

Но това в момента е цирк от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жал ме е, защото е от можещите.

Още по-жал ме е, че не прави качествени неща както преди. Няма ли хора около нея, които да й кажат, че курвенската визия не е нейното и че песни с такъв текст ще си слуша само тя?

 

А като се сетя, че преди мнооооооооого години ми беше любим изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, какво му е пък на текста? Та той е стойностен, за Бога. Дори са лирични "хладните нощи", мотива за любовта, дори в друг живот, неописуемата с думи обич... Не мисля, че е по-зле от "Майната ти на тебе" или "С'я ти на мен ми тичай по дупето". Кефете се на текстовете на Татяна и на всичко живо, що е тръгнало да рапира фб лафчета (които пък хептен не се съобразяват с възрастта си).

 

В днешно време не вървят тези любовни текстове особено и се определят като "бозави", заради което е сложено "Искам бебе" - за да провокира по някакъв начин. По същия начин "боклук" засенчи "Съсипана, счупена, вина прощавам, но изкупена" и "Удобна бях някога, и пак не ти изнасях, и накрая го отнасях" и текста се изкара едва ли не вулгарен, като и тук.

 

Но и какво пък се хванахте за това бебе - пък помислете неповърхностно. Тя не възпява процеса на създаване на бебе и не подтиква към безразборен секс за една нощ, а иска да станат семейство със любимия си. Бебето само по себе си е плод от любов, в крайна сметка, а бебе не се иска от всеки - значи наистина героинята обича въпросния. Сериозните намерения личат и в клипа - накрая се женят. Но да, вече подписа е отживелица, а естествения прираст намалява, защото се предпочитат тоалетните в дискотеките и изневерите - може би за това ви е странен текста днес.

Майната ти е реплика в ежедневието. Мен ме кефи. Гледай да не бъркаш точно заради тъпите фразички си остана на 5 милиона. Жени с 20 год кариера трябва да внимават какво пеят. Публиката им го намира за просто и пошло. Нито на ДесиСлава и отива да пее да и ходят след дупето, нито на Рени, че искала да и направят бебе. Целия процес по правенето на бебе е представено като един полов акт. Вулгарно е да използваш бебе в подобни текстове. Татяна и Яница ги пеят, но те няма по какво да си серат, а Деса и Рена имат.

 

Tекста е опорочен буквално заради тази фраза. Толквоа е натрапена и дразнеща. Чак и за заглавие е сложена. Освен това намираш ли Рени за секси докато се въргаля като хипопотам?

 

Деса около тези 2 чалгорап песнички не е спряла да пуска и балади. Последното на Рени пак беше върна на простотията - онова за метрите. И Деса дори и когато е предизвикателна по клипове не изглежда толкова нелепа и абсурдна. Отива и - Не си ми спешен, И на всички като теб, Не го прави. Истинска тигрица макар и само за клипа. Тоест добре си влиза в ролята. Рени с Губиш ме стигна до 30-40 ка на ден. Такива песни и отива да пее. Просто с такива говна ще откаже и малкото си публика.

 

И добре знаеш, че аз съм от тези, които и симптатизират, така че критиката ми не е поредната доза хейт, каквато би отнесла Яница за такова говно например.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И спрете с тези глупави разсъждения, че стойносстното не се котира. Драпането за хит излагайки се на дърти години не остава скрито за феновете. Виждаме какво ги правят Яница и Кали под клиповете. Рени също е поела с черпака. Хората се умориха от простотия и пошлотия. Не случайно на Деси по успешните песни са и баладите. Така че хората искат поне в един жанр да се пее за любов. Не случайно на Тото парчето се превърна в лидер на сезона без да се прави на интересен със селски фрази. Няма нужда да се правят на клоуни и нашите певачки. Мина и клоуниския етап

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е било след първите два албума, защото след тях има албума "Влюбих се опасно", а след него - "Луда за любов", когато още беше вървежна и й даваха право на мега рецитали, на Тракия и Пирин фолк. 2004 имаше разкошна песен като "Вик и зов" и добър бест албум. По-скоро 2005-та рязко й отслабнаха позициите и напусна Пайнер... В онзи период и интервютата й бяха супер смислени, поради което я приемаха за една от най-интелигентните певици... Просто беше нормална. 2006-2007 даже имаше "Горчиво и сладко", а 2008-ма - успешен 3-ти концерт в НДК без актуален хит. После се заби в Израел. На Рени проблемът е само и единствено мъжът й, но хората правят и грешки... Да й е за урок.

 

Според мен не трябваше да влиза в Биг брадър. Тя е глуповато наивна и сама попада в нелепи ситуации или ги създава. Не е проста като Емануела, както кака Лара каза, а простовата, има разлика. Първична е. Отделно от това, изнесе и доста неприятни истини за Пайнер - дали е било от безсилие или не, няма значение, имаше истина в думите й, но тъкмо заради тях никога няма да се върне там. Не че и има за какво. Но пък и те много бързо забравиха, че тя ги свързва с Гранд. Това си е нейна заслуга, както и концертите в НДК, така че едва ли успехът се е дължал само на първите два албума. Даже в първия точно... си беше на едно хитово ниво, както бяха и първите албуми на Деса и Кама. Успехът дойде с "Като птица". Просто го задържа само 5 години.

Но това в момента е цирк от нея.

 

Влюбих се опасно мислех, че е вторият ѝ албум. Добре, значи след него вече почна да спаца. Имаше някаква инерция, която я поддържаше известно време, но дори през 2003 вече не беше на това ниво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох ви всичките коментари преди да чуя песента. Рени отдавна не ми е сред певиците, които слушам...Пуснах си песента като очаквах нещо много зле, а тя не е лоша, интересна мелодия, текста ми звучи хитово дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майната ти е реплика в ежедневието. Мен ме кефи. Гледай да не бъркаш точно заради тъпите фразички си остана на 5 милиона. Жени с 20 год кариера трябва да внимават какво пеят. Публиката им го намира за просто и пошло. Нито на ДесиСлава и отива да пее да и ходят след дупето, нито на Рени, че искала да и направят бебе. Целия процес по правенето на бебе е представено като един полов акт. Вулгарно е да използваш бебе в подобни текстове. Татяна и Яница ги пеят, но те няма по какво да си серат, а Деса и Рена имат.

 

Tекста е опорочен буквално заради тази фраза. Толквоа е натрапена и дразнеща. Чак и за заглавие е сложена. Освен това намираш ли Рени за секси докато се въргаля като хипопотам?

 

Деса около тези 2 чалгорап песнички не е спряла да пуска и балади. Последното на Рени пак беше върна на простотията - онова за метрите. И Деса дори и когато е предизвикателна по клипове не изглежда толкова нелепа и абсурдна. Отива и - Не си ми спешен, И на всички като теб, Не го прави. Истинска тигрица макар и само за клипа. Тоест добре си влиза в ролята. Рени с Губиш ме стигна до 30-40 ка на ден. Такива песни и отива да пее. Просто с такива говна ще откаже и малкото си публика.

 

И добре знаеш, че аз съм от тези, които и симптатизират, така че критиката ми не е поредната доза хейт, каквато би отнесла Яница за такова говно например.

 

Не може да се отписва цял текст само заради една дума. Чудя се, ако беше заменила "бебе" и беше "Искам само тебе" или нещо подобно за какво щяха да се хванат всички, на които Рени е трън в очите? Че пее за любов, а тя наближава 50 и и е минало времето да търси любовта, а трябва да пее социални песни, сигурно - знам ли какво ще се изсмуче от пръстите, само за да е черна. Именно рефрена е дело на Есил Дюран, а тя не е глупава жена. Но и така, както си е, да го беше изпяла Емилия, например, щеше да има хвалебствия от сорта "Ето това са текстове - за любовта като водеща сила, а не за инстраграми" или "Стойностното се завръща - много лиричен текст, с дори поетични фрази"... Обаче нали е Рени.. Клипа - търкали се млади момчета в нея, ала бала. Това е клип с роля - мисля, че е далеч по-странно да се търкаш с млади момчета в живота. Ами рапирането? Далеч по-отчаян опит за "подмладяване", до който прибегнаха дори певци като Кали, Камелия, Деси, Сашка, Борис Дали и т.н. Дори Ивана в "Мога и без теб" нареждаше.. А тук се пее, и то без ефекти на гласа. И то за любов.

 

Но всеки се бори за работа и да не отнемат мястото му в жанра, което е градено с години. Всеки който с каквото може се спасява - видя, че вече само с пеене не става, и че докато тя си пееше "Рицар ти бъди" всичко живо се разголваше и засенчваха проектите и, и се взе в ръце. Да ви кажа, като питах приятели дали са слушали новата на Рени и те веднага казаха "Искам бебе, нали?" - това се търси, гвоздея в цялата работа, нещо което да ти привлече вниманието от раз и да го запомниш. Колкото и да ми харесва "Когато нощем не можеш да спиш, помни кога и кой нарани", не се пускаше по сбирки, а сега им е любопитно и се интересуват от последната. Само като чуят китарите и мелодичността я подминаваха, а ЗНКБ се пускаше всеки път. Но вие нали обичате стойностното - защо и вие не и обърнахте внимание? "Мъжете също плачат" - някой тук изобщо дали я е слушал? Именно когато се завърна хората започнаха да я съветват да направи и тя нещо модерно и комерсиално, искаха песен от Оцко, от Пашев. Всички знаехме, че може да прави стойностни и качествени неща със смисъл, и искахме да я видим в нова светлина - жената се вслуша. Ами няма угодия.

 

Рени си купуваше гледания предния път.

Това в каква връзка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го бе пуснала това преди 4-5 години, когато публиката се радваше на подобни, а не сега когато всички се чудят как да избягат от Оцко и Пашев, които осраха жанра, за да лапат...

Публиката оцени Губиш ме. ДорИ За най красивия боклук се хареса.

Това, че Есил е написала текста не е позитив. Тя не е текстописка на хитове. За себе си не може да набара хит, а камо ли за друга.

 

Мина времето на такива посредствени бози. Изтърва тази вълна. Сега публиката иска вече друго. Деса като извади хита И на всички като теб, и Галена с Фики, тогава всички се разрапираха, ама никоя не повтори успеха им. Очакаме и Рени да се разрапира ама след като отмине от мода след 3 години...

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам с какво точно е толкова зле тази песен. За предпочитане е пред последната на Яница, по която голяма част от потребителите тук припадате.

Точно 3ма човека се кефят на помията на Яница. Кой припада по нея. В тубата 50процента храна и псувни...

 

При Рени е на лице яка музика, но текста и клипа са жалки...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го бе пуснала това преди 4-5 години, когато публиката се радваше на подобни, а не сега когато всички се чудят как да избягат от Оцко и Пашев, които осраха жанра, за да лапат...

Публиката оцени Губиш ме. ДорИ За най красивия боклук се хареса.

Това, че Есил е написала текста не е позитив. Тя не е текстописка на хитове. За себе си не може да набара хит, а камо ли за друга.

 

Мина времето на такива посредствени бози. Изтърва тази вълна. Сега публиката иска вече друго. Деса като извади хита И на всички като теб, и Галена с Фики, тогава всички се разрапираха, ама никоя не повтори успеха им. Очакаме и Рени да се разрапира ама след като отмине от мода след 3 години...

Някой каза, че това е кавър на Искам, искам на Андреа. Тя пак е с аранжимент от Оцко. Абсолютно копие на песента на Андреа. Рена е тотално дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го бе пуснала това преди 4-5 години, когато публиката се радваше на подобни, а не сега когато всички се чудят как да избягат от Оцко и Пашев, които осраха жанра, за да лапат...

 

Макар и песен на Оцко, си личи че е правена за пеещ и утвърден изпълнител. Калъпа му беше цигулки, крадени арабски семпли, едни подвиквания "хей, хей" и брутален аутотюн, даже са по-бързи, а тази е умерена и без изброените. Тотални какафонии прави попринцип, тази песен е обрана. Но като започна работа отново с Пайнер, гледам пак стана доста търсен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я слушах веднъж и още помня мелодията, така че е запомняща се песен. Дразнещо е редуването на "бебе" с "тебе". Има нещо недоизкусурено. Клипът не ме интересува особено, защото песните за мен са по-важни, но тоя припев ме вади от равновесие. Куплетите са супер.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е толкова голяма излагация колкото самия клип. Накрая особено все едно една тигрица (не секси) ще изяде плячката си. Не и отива на Рени. Изглежда смешно и комично. Да не говорим, че си личи колко е разтяган клипа там където е с перука.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...