Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не можех да се понасям тогава, но ми влезе под кожата. Имало е само още няколко такива песни на въпросната, все не са били някакви кой знае какви хитове, освен може би "Не се изтриваш". Тази е една от тях, направо не я спирах:

 

 

В куплета пее божествено, но вече не може така...

Тази песен всъщност си беше хит. Не помниш ли какъв добър прием имаше на наградите ? :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тази песен всъщност си беше хит. Не помниш ли какъв добър прием имаше на наградите ? :Vishenka_05:
Мина и замина, на наградите беше още прясна. Но е много добра, особено аранжиментът и пеенето на Простакеса. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак се забелязва, че везните ти обикновено клонят към Добрич, а не към Смядово! :feminist_en:

 

От вечната битка Глория - Ивана, коя предпочиташ? А Деса - Кама?

Не е като да не е прав. Галена е куха отвътре, ако не е украсата (разбирай скъпите клипове и цирковите спектакли на концерти). Тя сама си направи този лъскав образ.

 

Аз не помня кога последно е излязла на сборен концерт нормално облечена и с адекватно поведение. Винаги мъкне една камара хора с нея или плейбечи и си разваля приема.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е като да не е прав. Галена е куха отвътре, ако не е украсата (разбирай скъпите клипове и цирковите спектакли на концерти). Тя сама си направи този лъскав образ.

 

Аз не помня кога последно е излязла на сборен концерт нормално облечена и с адекватно поведение. Винаги мъкне една камара хора с нея или плейбечи и си разваля приема.

Нима има нещо лошо, че се опитва да се открои от останалите с балните рокли? Интересна и атрактивна е, компенсира по този начин по-слабите лайв изпълнения.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тези неща има доста субективизъм. Кои са 2те песни, които навсякъде, винаги и всеки път се крещи на тях? И се пускат по 3-4 пъти на вечер?

 

Шото, за да се твърди че нещо е хит, трябва яко да го въртят. И да остане поне едно 5-6 месеца във вихъра си. Например, песента на Криско и Слави тотално се забрави, но пък избухна силно в началото.

 

Ти тотално живееш в миналото. То откога е нямало хит, който да се пуска по 4 пъти на вечер?

 

Стораро/Галена и Емануела/Джордан са тия, които звучат всяка вечер почти навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима има нещо лошо, че се опитва да се открои от останалите с балните рокли? Интересна и атрактивна е, компенсира по този начин по-слабите лайв изпълнения.

Прави се на циркаджийка по-скоро :mf_surrender: Едно време бездарниците Андра и Малина бяха същите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тотално живееш в миналото. То откога е нямало хит, който да се пуска по 4 пъти на вечер?

 

Стораро/Галена и Емануела/Джордан са тия, които звучат всяка вечер почти навсякъде.

Знаеш ли кое ми се беше набило в главата, последно, като се замисля...

Ето това го пускаха през 5 песни на Слънчев бряг, ехееееее, кога беше! Втръснала ми беше до болка! :Vishenka_05:

 

 

Това лято и тази ми беше омръзнала, отвсякъде:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави се на циркаджийка по-скоро :mf_surrender: Едно време бездарниците Андра и Малина бяха същите.
Сигурна съм, че дори и ти не смяташ, че е от един калибър с тях! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак се забелязва, че везните ти обикновено клонят към Добрич, а не към Смядово! :feminist_en:

 

От вечната битка Глория - Ивана, коя предпочиташ? А Деса - Кама?

 

Клонят към Добрич, защото несъмнено Преслава е по-силната певица, с повече хитове, с харизма. Галена достигна първото място с много имидж, скъпи проекти, живо пеене, макар доста слабо. И нулева харизма по големи концерти. Като теглиш чертата Преслава е по-успешна. И да, агитката от Добрич е по-силна, по концерти сме гледали многократно.

 

Гло-Ивана: НЕ могат да се сравняват. Не са се развивали паралелно, за да ги сравним. И двете имат самостоятелни концерти и различни постижения. И двете са еднакво слаби в последното десетилетие със спорадични сезонни хитове. Честно казано, албумите на Гло от 1999-2003 са супер силни. При Ивана - 2000, 2003, 2004та са й най-силни. Може би и 2005та. Но ако погледнем във времето - Гло е по-успешна. Все пак се задържа доста дълго в някакъв топ. Ивана се срина след 7мата година. Но пък Ивана имаше доста участия сигурно до 2009та с най-висок хонорар.

 

Деса-Кама: Също трудно за сравнение, защото Деса изчезна от картата на чалгата след 2007ма. Кама има множество турнета, албуми и хитове до 2009та. От птичи поглед - Кама е по-успешна. Ако говорим за 2002ра - Деса беше много по-любима на децата. Имаше същинска истерия по нея. Кама беше втора. Като концерти - Деса бие с един МАД концерт. Но продукцията на Кама винаги е била доста по-професионална и скъпа, и авторска. Макар последните 4 години да представя буламачи и половина. Все пак Деса близо 10г ни предлагаше евтинджос.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тотално живееш в миналото. То откога е нямало хит, който да се пуска по 4 пъти на вечер?

 

Стораро/Галена и Емануела/Джордан са тия, които звучат всяка вечер почти навсякъде.

Последно Чалга пеперудки и Хабиби въртяха по над 3 пъти. После нещо ми е бяло петно, не помня дали е имало други такива хитове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата, Галена е по-амортизирана от Преса. Песните на втората стават популярни, а тя като име си е все така силна. Естествено и при нея има леко отдръпване, но то няма как да е другояче, като имаме предвид, че чалгата има по-слаб пазарен дял, от когато и да е. Иначе, Галена е зле с гласа, няма харизмата да зарази хората по големи концерти, идейно е свършена.

 

Впрочем, махането на наградите, тотално заби Галена, защото в очите на хората вече не се натяква, че е някаква голяма. А нея това я поддържаше. Винаги сме коментирали, че Преса ламти за награди, но 2010г, когато публиката ясно я предпочиташе, нищо че заради инерцията, Галена не се отказа от наградата, макар да й костваше освиркване. Години наред беше вечната втора. Може би в последните 2-3 години успя да се издигне в самия връх и леко изпревари Преслава. Но колкото наградите ощетиха Преслава, която вече се приема като голямо име, но след Галена, толкова Галена изгуби, защото с днешна дата не буди някакъв категоричен интерес. Даже е леко анти.

 

Общо взето, видя се че и двете се захранваха от статуетките, но по различен начин...

Ще се съглася, че разкарването на статуетките донякъде се отрази и на двете. Но относно Галена няма как да се съглася, че да си е поддържала образа с пари трябва да е нещо лошо. На запад точно това правят в по-голям процент от случаите. Така се изграждат повечето звезди.

 

Не е като да не е прав. Галена е куха отвътре, ако не е украсата (разбирай скъпите клипове и цирковите спектакли на концерти). Тя сама си направи този лъскав образ.

 

Аз не помня кога последно е излязла на сборен концерт нормално облечена и с адекватно поведение. Винаги мъкне една камара хора с нея или плейбечи и си разваля приема.

Иска да прилича на западна звезда. Не виждам какво му е лошото да си гради кариерата така и хората да я правят звезда на база истинско старание и влагане не само на средства, а и на идеи. Само в този форум това може да бъде подигравано, на MTV наградите например да си се постарал за сценично представяне би накарало хората да се впечатлят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тотално живееш в миналото. То откога е нямало хит, който да се пуска по 4 пъти на вечер?

 

Стораро/Галена и Емануела/Джордан са тия, които звучат всяка вечер почти навсякъде.

 

 

2016та имаше такава ротация на няколко песни. Приемаш твърде буквално думите. Дали е 3 или 2 пъти е все тая. Семантиката е важна.

 

Да, казваш 5 имена, които се пускат, но с различни песни. И освен това "почти навсякъде".

 

Демек, няма тотален хит, има любимци на диджеите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно Чалга пеперудки и Хабиби въртяха по над 3 пъти. После нещо ми е бяло петно, не помня дали е имало други такива хитове.

 

Да, Хабибито го забравих. Значи към 3 години става... Еми много е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се съглася, че разкарването на статуетките донякъде се отрази и на двете. Но относно Галена няма как да се съглася, че да си е поддържала образа с пари трябва да е нещо лошо. На запад точно това правят в по-голям процент от случаите.

Иска да прилича на западна звезда. Не виждам какво му е лошото да си гради кариерата така и хората да я правят звезда на база истинско старание и влагане не само на средства, а и на идеи. Само в този форум това може да бъде подигравано, на MTV наградите например да си се постарал за сценично представяне би накарало хората да се впечатлят.

 

 

Зависи от целите. Лошо е, защото с имидж можеш да се развиваш дълго, но само ако имаш неизчерпаеми идеи. И винаги са в тренда. Виждаш и други примери за имиджова кариера - Кама беше такава. Къде е Кама сега? Не е и в топ 20. И тя се задържа 10тина години в топ 5 с имидж и всичко приключи. А тая Преслава, без капка вложения, но с харизма се задържа 10+ години на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016та имаше такава ротация на няколко песни. Приемаш твърде буквално думите. Дали е 3 или 2 пъти е все тая. Семантиката е важна.

 

Да, казваш 5 имена, които се пускат, но с различни песни. И освен това "почти навсякъде".

 

Демек, няма тотален хит, има любимци на диджеите.

 

Ами, пич, то и ти приемаш думите ми твърде буквално. Значи дали било 2 или 4 пъти, нямало разлика!? Е, как ще няма? По два пъти все още пускат разни вървежни за момента парчета. Ама по 4-5?

 

Казвам "почти навсякъде", защото в някой малък град или село откъде да знам дали всяка вечер ще ги пуснат. В известните клубове в курортите и големите градове ги пускат. Те, ако тях не пуснат, не остава какво друго да вдигне хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А аз да попитам Преслава откога не е имала такъв прием на песните си? Защото това да стоиш и да си просиш бисове, пращайки целувки на публиката или да записваш фалшиви скандирания не е равно на добър прием, още по-малко пък на добро сценично представяне! :no2:

 

Мерси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, пич, то и ти приемаш думите ми твърде буквално. Значи дали било 2 или 4 пъти, нямало разлика!? Е, как ще няма? По два пъти все още пускат разни вървежни за момента парчета. Ама по 4-5?

 

Казвам "почти навсякъде", защото в някой малък град или село откъде да знам дали всяка вечер ще ги пуснат. В известните клубове в курортите и големите градове ги пускат. Те, ако тях не пуснат, не остава какво друго да вдигне хората.

 

Всъщност, пич, аз написах 3 пъти. А ти ги направи 4-5.

 

Нали видя какво казаха всички - в София се пускат едни песни, на слънчака е друго. Или това го пропусна?

 

Това дори не ми е някак близо до "почти навсякъде".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нолето какво дава приемите на "Кой" като удавник за сламка - тях сме ги признали, но те бяха преди 5 години. После Преслава мачкаше с приеми при всяко изпълнение на "Моето слабо място". ;)

 

"На тебе не отказвам" също се прие добре в Арената. От "Не се изтриваш" очаквах повече прием, но текста е много наблъскан и не предполага избухване, тя трудно взимаше въздуха от толкова думи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А аз да попитам Преслава откога не е имала такъв прием на песните си? Защото това да стоиш и да си просиш бисове, пращайки целувки на публиката или да записваш фалшиви скандирания не е равно на добър прием, още по-малко пък на добро сценично представяне! :no2:

 

Мерси :Vishenka_05:

 

Няма концерт, който да са излъчили и Галена да е с по-добър прием от Преслава.

 

Сценично е 100 пъти по-добра, но както казах без харизма и 20 минути да седиш за бис, пак няма да го получиш. Интересното беше, че Галена рядко получаваше и бисове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма концерт, който да са излъчили и Галена да е с по-добър прием от Преслава.

 

Сценично е 100 пъти по-добра, но както казах без харизма и 20 минути да седиш за бис, пак няма да го получиш. Интересното беше, че Галена рядко получаваше и бисове.

 

Който го може си го може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е" се прие супер през 2015 г. на концерта в Арена, както и песните на Ванча между другото - на "Кварталната кръчма" беше страшно. Но после от Пайнер монтираха много гадно концерта и се загуби емоцията.

 

Галена на същия концерт беше потрес - 4 песни и нулев прием.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи от целите. Лошо е, защото с имидж можеш да се развиваш дълго, но само ако имаш неизчерпаеми идеи. И винаги са в тренда. Виждаш и други примери за имиджова кариера - Кама беше такава. Къде е Кама сега? Не е и в топ 20. И тя се задържа 10тина години в топ 5 с имидж и всичко приключи. А тая Преслава, без капка вложения, но с харизма се задържа 10+ години на върха.

Кама все още е сред малкото вървежни и винаги очаквани по клубовете. Нещо си се объркал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама все още е сред малкото вървежни и винаги очаквани по клубовете. Нещо си се объркал.

 

Да, приема се като ретро певица. Няколко човека съм чувал да възкликват, докато гледат Гласът - ама тя пее ли още?

 

Активна кариера означава нещо повече от това да имаш клубни участия. То и Илиян МИхов има, ама в какъв топ е той???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...