Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кели , пратих на Валя музикалната и революция остана много очарована.

 

Супер! Не я ли беше виждала до сега? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя и Цура няма да имат и 200к за второто денонощие. Споделянията също ми се струват много малко: едва 15к. :1000 (33):

Много е забавно как само клипът се коментира като ТОП. :1000 (29): :1000 (29): За песента някви обикновени коментари като “хубава е”, “свежа” :1000 (29): Не вярвах, че ще се изложи с дует, но винаги има първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна съм си казал мнението по този въпрос. Абсолютно невъзможно е чалгарка (освен Василка) да направи половин милион гледания. Така че купуването на Преса тогава беше повече от ясно. Доказа го самата тя със следващата си песен, която направи наполовина гледания, а даже звучи една идея по-хитово на първо слушане. И понеже ходя по дискотеки по морето да ви кажа, че "Не се изтриваш" не съм я чувал там от бая месеци. Което всъщност съм убеден, че вие си го знаете и без да ви го казвам де. Така става с надутите балони. И да не кажете, че плюя само по Преса да кажа, че и Галена напоследък издиша в дискотеките. Анелия, Емануела и Джулия са новите любимки на диджеите поне по морето.

Пусни си сторито на Емануела и пак си помисли.И предния път те хванах да я повтаряш тази лъжа.Колкото и да я повтаряш няма да стане истина , не ти ли стана ясно?Ясно ми е защо ти е толкова голям Трън в очите тази песен,но не ти се получава.Тя и Галена имаше песни с по 20 милиона преди ама къде са сега?Вижда се,че има спад в гледанията като цяло така че няма какво да се обясняваш като ощипана девойка.Знаем,че ако твоята беше с рекордните гледания друга плоча щеше да въртиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер! Не я ли беше виждала до сега? :3fdb8960598fa63e:

 

Не , много се беше изненадала. Тъкмо ми казваше ,че не е доволна от Кишев , добре че беше Биолчев да и оправи песента иначе не го беше харесала нещо говоря за “Искам да ме искаш”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не , много се беше изненадала. Тъкмо ми казваше ,че не е доволна от Кишев , добре че беше Биолчев да и оправи песента иначе не го беше харесала нещо говоря за “Искам да ме искаш”
Не знам какво е оправял Биолчев, но последната песен е една от най-тъпите в кариерата на Валя! А това е жалко, тъй като тя е добър изпълнител.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е оправял Биолчев, но последната песен е една от най-тъпите в кариерата на Валя! А това е жалко, тъй като тя е добър изпълнител.

 

Извинявай, но всички се излагат вече на стари години. Едната със златни нишки в задника, другата иска бебе, третата от 15 години се мъчи с простотии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е оправял Биолчев, но последната песен е една от най-тъпите в кариерата на Валя! А това е жалко, тъй като тя е добър изпълнител.

Кючекчийският аранжимент.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но всички се излагат вече на стари години. Едната със златни нишки в задника, другата иска бебе, третата от 15 години се мъчи с простотии...
Коя е третата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е забавно как само клипът се коментира като ТОП. :1000 (29): :1000 (29): За песента някви обикновени коментари като “хубава е”, “свежа” :1000 (29): Не вярвах, че ще се изложи с дует, но винаги има първи път.

Ами по-добре да бяха изчакали и да направят някоя ударна тупалка с този клип щяха да срутят, а сега дори клипа не оправя положението и не те кара да слушаш тая банална песничка.

Чакам Преси да избухне и да им покаже как се прави с някое ударно парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на лятото излезе, народе: Богиняяяя и Ваня! :D Не мога да повярвам колко яка версия на "Тошка" е направила Дамяница.

И аз така! Кръвта ми кипна още в първите секунди :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да не би да е пуснала две песни в един ден, за да разбере кой стил предпочитат хората и да се насочи към него? Не, че парчетата са крайно различни, но все пак народът категорично посочва "Не те давам" като по-добрата песен. За момента е с 60% повече гледания от "Добре дошла, скитнице".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ви харесва тази цигания... страшно мазно и нетърпимо звучене има.

 

+1

 

образува ми киселини тоя мазноч. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има звученето на "Дай ми още" примерно. Повече от добра е - истинска чалга.

 

Първата ми мисъл беше тази. То аз и на Анелия мегахита не ми беше много по вкуса, явно такива баш мангасарщини не ме трогват. И все пак на Ана звучеше по-зарибяващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигани сме ний :girl_witch:

 

Не сте, но душата вий циганска. Което от друга страна не е зле - в леглото сигурно сте огън. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...