Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Снощи бяхме пуснали youtube автоматично да подбира песните и по едно време тръгва на Татяна последната "В Инстаграм съм ти любима".

 

Срам ме е да си призная, но не ми се стори чак толкова лоша. :mf_surrender: Въпреки селската певица и до болка втръсналите фрази. Даже сега май ще си я пусна пак. :3fdb8960598fa63e: Не ме замервайте с камъни. :1000 (29):

Няма да те замерваме. Знаем, че вътрешно си дива селска пръчка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Или за теб съм вече нищооо :1000 (6): :dontknow:

Ето таквиа песни искам, брутална тупалка. Като цяло Лорена е пример за млад изпълнител с добри и различни песни, визии и клипове с не много пари и възможности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Born to Die, MrKidGSA,

 

Вие като любители на лириката и качествените песни, какво мислите за този трак? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Born to Die, MrKidGSA,

 

Вие като любители на лириката и качествените песни, какво мислите за този трак? :Vishenka_05:

 

Божествена, слушал съм я безброй пъти. Нелина има прекрасни балади, този текст специално е връх. За мен тя си остава една от най-недооценените певици за сметка на други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето таквиа песни искам, брутална тупалка. Като цяло Лорена е пример за млад изпълнител с добри и различни песни, визии и клипове с не много пари и възможности.

 

Очакваш ли новия проект? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залязва българската чалга, но не и балканската. С огромно удоволствие ти припомням, че преди 10 години любимата ти Камелия го предсказа с хирургическа точност. Между другото, честит ти панаир наречен "Бургас мези". :g2: Вероятно си забелязал, че нискокотиращите се пайнерски звездици ги няма там и се залага на сигурното - Весна Змиянац, Бобан Здравкович и хората на Слави (Борко Солтарийски, Грахич и Гъмзата). Румънеца и Енчев със Сашка "Ангелчето" го правят. Искаше Сашка и нещо пайнерско да уреди, но дъртия не дава отстъпки. Затова ще мине без неговите. В тази връзка да отбележа, че и при нас ще е така в края на август, когато ще се проведе "Видинският панаир". Пак хората на Слави в същия състав, Тони Дачева и едни такива сърби за много хиряди евро.... Миле Китич, Яшар Ахмедовски, Сузана Йованович, Медо Сакич и великите Хара Мата Хари. Ще има и снимки, да видиш, че само пайнерската чалга умира.

Камелия в момента е по неориентирана и от Татяна. Предвидила била смъртта на чалгата. Аз в последното и интервю четох, че попфолка нямал проблеми. В годините, в които нямаше стабилен хит, според Кама имаше проблеми в чалгата, а сега когато най накрая усети какво е да имаш 10 милиона на песен, изведнъж проблемите на попфолка свършиха. Пълна смешница е и тая на моменти. Сякаш чалгата около нея се върти. Заблуденячка

 

И не си мисли, че цяла България сме селяндури от Видин, подскачащи от кеф на гнусни сръбски бози... Отдавна сръбското не е феномен в България. Още 2002 обърнахме гръб на тази помия.

 

6 милиона.

Май прави по 50-60 хил дневно. Много странно. Ама е балкански хит.

 

 

Много сте ми смешни как през 3 дни Глориевите правите констатации за хита и Не сме безгрешни и международния и успех...

Ако не беше Азис в тази песен, щеше да е поредната забравена боза на Глория, драпаща за половин милион гледания. То е срам да се занимаваш 25 години с музика и най-популятното ти да е дует с Азис и дует с Илия Загоров...

Те бозавите песни на Азис направиха по 15-20 милиона от няколко клипа, че Не сме безгрешни ли няма да направи...

Кефете се на тези милиони, защото както виждате новите и до полвоин милион едва стигат... :3fdb8960598fa63e:

 

Тотя поне не крие, че е простакеса. А онова лигавото много на сериозно се е взело - тенът милка, дупето бразилка - ма алооу, виж си бутовете. Пък и за кво ти е тоя тен, като ще подлудиш всеки мъж с истериите и чепатия си нрав. Докато Тотя си сере на обществени места и 'ич не й дреме. :Vishenka_05:

Тотя е царица на пошлотията. Обожавам я:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

До сега му гледах музикалната еволюция и установих, че човека от едно време е правил много музикантски неща, към днешна дата всичките му неща стават за слушанеи не звучат ретро или изтъркано. Клиповете му още от 2001-2002 са на бая високо ниво, Люсито си е творец. Няма глас, но има усет.

 

Абе Слави защо е тая омраза към Кали ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До сега му гледах музикалната еволюция и установих, че човека от едно време е правил много музикантски неща, към днешна дата всичките му неща стават за слушанеи не звучат ретро или изтъркано. Клиповете му още от 2001-2002 са на бая високо ниво, Люсито си е творец. Няма глас, но има усет.

 

Абе Слави защо е тая омраза към Кали ?

Вероятно ако не беше станал прасе, щеше да се занимава със свои проекти, а не да режисира тези на чалгаджийките..

 

А за Кали, няма конкретна причина. Просто енергията и ми е отвратителна. Гласа и той. От 2-3 години опитите и да се прави на интересна и хитова ме дразнят. Във випа за мен е най зле представилата се чалгаджийка. Знам истории и Жоро Илиев как я е ползвал за задоволяване на мутрите в групировката си. ОСвен това не харесвам жени, които поставят мъжете в живота си пред децата си и обвиняват децата си за нервите на половинката си. Такъв боклук като Кали в чалгата друг няма. И колкото и гнусно да звучи, ако пукяса, няма да ми е жал . Мизерница

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Фекали ми е изключително анти. Освен че прилича на чистачка и е злобна, е и много тъпа, пък има претенции. Може да впечатли единствено хора, които са под нейното ниво, а доста трудно биха се срещнали такива. Но последната й песен е яка, нищо, че е изпята гадно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно ако не беше станал прасе, щеше да се занимава със свои проекти, а не да режисира тези на чалгаджийките..

 

А за Кали, няма конкретна причина. Просто енергията и ми е отвратителна. Гласа и той. От 2-3 години опитите и да се прави на интересна и хитова ме дразнят. Във випа за мен е най зле представилата се чалгаджийка. Знам истории и Жоро Илиев как я е ползвал за задоволяване на мутрите в групировката си. ОСвен това не харесвам жени, които поставят мъжете в живота си пред децата си и обвиняват децата си за нервите на половинката си. Такъв боклук като Кали в чалгата друг няма. И колкото и гнусно да звучи, ако пукяса, няма да ми е жал . Мизерница

 

Не знам защо Кали и на мен, откакто влезе в Пайнер, ми е доста анти. То са напъни за оригиналност, то е чудо. Не си намери стила тази жена вече 20 години. Единственото, което й харесвам, е начина на говорене и това, че не е проста на гъдулка като разни други. Дори любимката ми Деса 20 години не се научи да съставя изречения...Анелия да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо Кали и на мен, откакто влезе в Пайнер, ми е доста анти. То са напъни за оригиналност, то е чудо. Не си намери стила тази жена вече 20 години. Единственото, което й харесвам, е начина на говорене и това, че не е проста на гъдулка като разни други. Дори любимката ми Деса 20 години не се научи да съставя изречения...Анелия да не говорим.

Точно. Откакто влезе в Пайнер много опротивя. Преди това дори ми беше в топ5-7. Но правеше интересни проекти и то авторски като Чужда, Другата, албума Ремиксирай ме, индийския период. След това взе диплома за психология и се превърна в най противната твар в чалагата. Все се изявява като коментатор в ББ, а май забрави докато беше вътре как бе по ниска от тревата. Навремето по Ивана и Пайнер хейтеше , а сега не спира да прави посредствени копи пейст версии на проектите на Галена или Анелия, мразя лицемерки. Да, може човек да си промени позицията с годините, но не както в нейния случай. Влезе в Пайнер и изведнъж и заработи на оборотите, по които дълги години плю.

Освен това гласа и звучи противно. Самата тя се беше изцепила, че не бил фотогеничен. За мен Кали съществува до периода и в пайнер като певица. След това не струва.... Направи в началото 2-3 хита. Опита се и със сръбски кавъри, и с всички композитори, но всичко и е много посредствено, безлично, дори товари докато я слушам...

 

Кали винаги заема страната на силните на деня, за да се впише и тя там, ама не става. Лоша певица, кофти майка, непостоянен човек...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия в момента е по неориентирана и от Татяна. Предвидила била смъртта на чалгата. Аз в последното и интервю четох, че попфолка нямал проблеми. В годините, в които нямаше стабилен хит, според Кама имаше проблеми в чалгата, а сега когато най накрая усети какво е да имаш 10 милиона на песен, изведнъж проблемите на попфолка свършиха. Пълна смешница е и тая на моменти. Сякаш чалгата около нея се върти. Заблуденячка

 

И не си мисли, че цяла България сме селяндури от Видин, подскачащи от кеф на гнусни сръбски бози... Отдавна сръбското не е феномен в България. Още 2002 обърнахме гръб на тази помия.

 

Да търся ли "Шумен мези" бре натегач шуменски? Да търся ли скарите и бирите със сръбското, че да си седнеш на гъза? :1000 (29): Да ви търся ли нищожните дискотечки, където и пропадналите пайнерски несретници не стъпват? От какво сте се отказали вие бре овчици задръстени? Утре ще ви докара Сашка "Ангелчето".... Весна и Бобан, а вие ще плющите кебапи и пушек от скарата ще се вижда от Търговище и Нови пазар? Къде сте бе тръгнали да се дуете, като такова както при нас нито можете, нито правите, а че искате е ясно на всички? Изпусни въздуха и гледай как Джена я представят като глас и топ певица. След още 10 такива пропагандни клишета всички ще забравят за етикетите на Преса и Деса, но никога за тези на Камелия. Е, гледай как става....

 

9368937y.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно ако не беше станал прасе, щеше да се занимава със свои проекти, а не да режисира тези на чалгаджийките..

 

А за Кали, няма конкретна причина. Просто енергията и ми е отвратителна. Гласа и той. От 2-3 години опитите и да се прави на интересна и хитова ме дразнят. Във випа за мен е най зле представилата се чалгаджийка. Знам истории и Жоро Илиев как я е ползвал за задоволяване на мутрите в групировката си. ОСвен това не харесвам жени, които поставят мъжете в живота си пред децата си и обвиняват децата си за нервите на половинката си. Такъв боклук като Кали в чалгата друг няма. И колкото и гнусно да звучи, ако пукяса, няма да ми е жал . Мизерница

Е това накрая е ужасно. Не мога да чета такива коментари. Не е хубаво да говориш така .

Мен ми е тъпа, но немога да си изкривя душата че има десетки добри песни и доста хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това накрая е ужасно. Не мога да чета такива коментари. Не е хубаво да говориш така .

Мен ми е тъпа, но немога да си изкривя душата че има десетки добри песни и доста хитове.

 

Сега го казва и го мисли, но ако наистина умре, ще му стане жал - сигурен съм. Хората понякога имаме склоността да се изразяваме гръмко и според моментното си настроение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега го казва и го мисли, но ако наистина умре, ще му стане жал - сигурен съм. Хората понякога имаме склоността да се изразяваме гръмко и според моментното си настроение.

За мен са непонятни такива изказвания, но той си знае. И аз си мисля, че не го мисли, но все пак не е хубаво да ти идват подобни коментари и мисли.

 

Чу ли хита?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чу ли хита?

 

 

Е, че как? :3fdb8960598fa63e:

 

Музиката много ми харесва. Частите на Буба също. Гласът на Мая не ме кефи особено.

 

Тази Мая много ли е известна? Виждам, че гледанията чупят брояча на тубата.

 

Сърбите си продължават да произвеждат мегахитове, а ние тука се налага да слушаме "Отмъстителката" и в "Инстаграм съм ти любима". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, че как? :3fdb8960598fa63e:

 

Музиката много ми харесва. Частите на Буба също. Гласът на Мая не ме кефи особено.

 

Тази Мая много ли е известна? Виждам, че гледанията чупят брояча на тубата.

 

Сърбите си продължават да произвеждат мегахитове, а ние тука се налага да слушаме "Отмъстителката" и в "Инстаграм съм ти любима". :mf_surrender:

Да, много. В момента е топ и е залаяла тубата с 10 клипа, всичките яки, че и песните добри.

Много яка мацка. Не съм предполагал, че сръбското ще ме кефи в даден момент повече от гръцкото, че и от нащо.

Пратих на Камелия песента по инста- и отговорай беше, че парчетопе много яко.

Дано го кавърдиса , макар че тея са скъпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, че как? :3fdb8960598fa63e:

 

Музиката много ми харесва. Частите на Буба също. Гласът на Мая не ме кефи особено.

 

Тази Мая много ли е известна? Виждам, че гледанията чупят брояча на тубата.

 

Сърбите си продължават да произвеждат мегахитове, а ние тука се налага да слушаме "Отмъстителката" и в "Инстаграм съм ти любима". :mf_surrender:

 

Доста е известна. Само, че не са сърби, а босненци. А Буба е още по-известен от Мая. Даже сега има актуален хит с други босненци-сърби, както и самостоятелна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е известна. Само, че не са сърби, а босненци. А Буба е още по-известен от Мая. Даже сега има актуален хит с други босненци-сърби, както и самостоятелна.

 

 

Офф не ги различавам. Да, Буба и Джала са мега известни.

Иначе това ми е другата любима песен, Баленсиага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...