Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз харесвам Галин. Но миналата събота пя в откритата дискотека в Дупница и на една песен не си направи труда да пее на живо. Два пъти за по 20 минути излезе и си замина. Пусна си "Направо ги убивам" и "Гледай как се прави" и извика по веднъж на припева, а през останала част беше като част от балета.Голямо разочарование беше за мен това негово участие. Другата седмица съм пак там на Емилия и дано стане хубаво участие с повече пеене.

Емилия се завръща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И аз харесвам Галин. Но миналата събота пя в откритата дискотека в Дупница и на една песен не си направи труда да пее на живо. Два пъти за по 20 минути излезе и си замина. Пусна си "Направо ги убивам" и "Гледай как се прави" и извика по веднъж на припева, а през останала част беше като част от балета.Голямо разочарование беше за мен това негово участие. Другата седмица съм пак там на Емилия и дано стане хубаво участие с повече пеене.

Аз съм ходила на участие, наистина има яко плейбек, но пя и на живо, пя на Слави Трифонов песни, беше яко. Аз съм му голяма фенка и му прощавам плейбека. Иначе е много готин, снимахме се, говорихме, не е надувка, забавен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин се самозабрави отдавна и започна да прави толкова еднотипни рап тъпотии, че не е истина. Последно ми хареса Ме густа, а последната не съм я слушал. Нека започне да пее в песните си първо, а за плейбека после да мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес и аз това се чудех, като видях снимката. Анелия изглежда 300 пъти по-добре. Ивон не е ли на 16-17 години? Майка й защо позволява това...

 

Човек, тя е на 14 години. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, тя е на 14 години. :mf_surrender:

Стига де... изглежда на 30 поне. Лицето и е подуто от филърите. И тази уста..Сигурна съм, че Анелия и плаща процедурите, вместо да я спре, нямам думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяло едно поколение се стреми да изглежда по този начин и не е само в БГ. Жалко, че днешната младеж възприема това за нормално. Но къде са родителите питам аз? Млади и красиви деца се правят на клоуни и магистралки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Терминът на Преслава - 30 август.

:3fdb8960598fa63e:

 

п.с. Убеден съм че Ивон има или силикон, или някакви други изкуствени неща в устните, колкото и да ми скачаха веднъж тук като повдигнах темата .. ;) Колкото и да си слага червилото извън устните, те самите са едни такива подути като на Мария :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивон няма процедури, просто си слага тонове грим и прави подходящи пози и муцунки, а после снимката минава през сумати програми... Няколко пъти съм я виждал в мол Парадайс, където често се мотаят с Денис на Лияна- изглеждат като много нагримирани момичета, които искат да са големи жени...

 

Относно Галин- той е един от малкото, на които като съм му ходил на участия съм му прощавал плейбека. Просто с държанието и раздаването си те кара да му се кефиш. А и като човек е пич, поне така ми се струва.

Но наистина трябва да спре с рап историите и да експериментира повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивон няма процедури, просто си слага тонове грим и прави подходящи пози и муцунки, а после снимката минава през сумати програми... Няколко пъти съм я виждал в мол Парадайс, където често се мотаят с Денис на Лияна- изглеждат като много нагримирани момичета, които искат да са големи жени...

Стига и ти говори глупости, погледни й устните, нито с тонове червило, нито с правене на муцуни може да се докара този ефект. От километър личи колко са подути. Силикон не, но са й блъскани с филъри и то яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига и ти говори глупости, погледни й устните, нито с тонове червило, нито с правене на муцуни може да се докара този ефект. От километър личи колко са подути. Силикон не, но са й блъскани с филъри и то яко.

Момичето просто има по-плътни устни, мисля че още от малка си е такава. С подходящото червило и умение за патешка муцунка може да се получи такъв ефект.

Разбира се, не изключвам напълно и някакво безумие от сорта на филър, но на живо като съм я виждал не ми се е струвала изкуствена, просто добра Кардашиянка... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Ивон дали има или няма корекции, но си личи от километри, че е изтървана. Сузанита №2. И това е резултат от чалга културата. Едва сега започваме да виждаме плодовете от трудовете на "новото поколение" - Галени, Андреи и подобните кyрветини.

Разбира се, в този случай отражение дава и фактът, че майката е умствено изостанала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Галин- той е един от малкото, на които като съм му ходил на участия съм му прощавал плейбека. Просто с държанието и раздаването си те кара да му се кефиш. А и като човек е пич, поне така ми се струва.

Но наистина трябва да спре с рап историите и да експериментира повече...

 

Какъв пич? Това е тотален лицемер и позьор, който лъже публиката и обществото вече години наред с неговите "Мисля да имам деца, след като навърша 30". На мен лично ми е смешен и жалък. На всичкото отгоре много си е повярвал в последно време - не стига, че в последната година почна да реди посредствени песни и провал след провал, ами претендира, че в България конкуренция му били само Криско и Гери-Никол. И 100 години не се научи да говори на правилен български дори само за пред камерата.

 

Момичето просто има по-плътни устни, мисля че още от малка си е такава. С подходящото червило и умение за патешка муцунка може да се получи такъв ефект.

 

Ето снимка от преди няколко години:

 

ivon-300x300.jpg

 

Не вярвам за толкова кратко да си й станали тройни устните. Дори и да е игра с грима или фотошоп, изглежда абсурдно - Анелия тотално си е загубила акъла.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв пич? Това е тотален лицемер и позьор, който лъже публиката и обществото вече години наред с неговите "Мисля да имам деца, след като навърша 30". На мен лично ми е смешен и жалък. На всичкото отгоре много си е повярвал в последно време - не стига, че в последната година почна да реди посредствени песни и провал след провал, ами претендира, че в България конкуренция му били само Криско и Гери-Никол. И 100 години не се научи да говори на правилен български дори само за пред камерата.

Ето снимка от преди няколко години:

 

ivon-300x300.jpg

 

Не вярвам за толкова кратко да си й станали тройни устните. Дори и да е игра с грима или фотошоп, изглежда абсурдно - Анелия тотално си е загубила акъла.

Ами при един поглед върху двете снимки ясно може да се види, че това, което казах е възможно. Не са й точно тройни, а просто по-големи- заради по-добрият грим, по-кифленската муцунка и повечето програми. Иначе съм съгласен, че изглежда като прекалена голяма кифла като за възрастта си...

 

За Галин- впечатленията ми са от него като човек по участия и в отношенията му с почитателите, иначе в личния си живот и във възприятията му за самия него не ме грее какъв е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия се завръща?

На 14 ще има участие в Дупница. Пък кога се завръща не знам и аз. Иначе вече качва снимки от участия, но не съм ровила да видя дали не са стари.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галин- впечатленията ми са от него като човек по участия и в отношенията му с почитателите, иначе в личния си живот и във възприятията му за самия него не ме грее какъв е. :1000 (29):

 

Да, това поне добре, че си уважава почитателите (макар й да им пробутва почти 100%-ов плейбек), а не като съгражданката си да си бърка устата, правейки си че повръща, след като някой по-смотано изглеждащ я помоли за снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това поне добре, че си уважава почитателите (макар й да им пробутва почти 100%-ов плейбек), а не като съгражданката си да си бърка устата, правейки си че повръща, след като някой по-смотано изглеждащ я помоли за снимка.

Това не е доказано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това поне добре, че си уважава почитателите (макар й да им пробутва почти 100%-ов плейбек), а не като съгражданката си да си бърка устата, правейки си че повръща, след като някой по-смотано изглеждащ я помоли за снимка.

Отношението му наистина е добро към почитателите. Куп тийнове му се наредиха за снимки и не им отказа. Озвучителят му е много готин. :3fdb8960598fa63e:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е тъжно? Изкефих се на участието, харесвам го и пак ще отида.
Тъжно е, защото си дала пари за вход, излъгал те е, а ти продължаваш да го харесваш, че и пак доброволно би си дала парите да му гледаш педалската муцунка, придружена от записчетата, все едно не можеш да си пуснеш клиповете му у вас!

 

Благодарна съм, че моите любими изпълнители мъж и жена никога не лъжат дошлите да ги видят и чуят, че имат гласища и не се налага да съм "доволна" от буфосинхронади, за които и пари да давам...

 

Само сравни участие на Ивана и Тунчер, с някое на Галин... В чия полза е сравнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...