Jump to content



Оnline: Ашли & Джамайката - Слончето Раму


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тая противна муцуна вече какви ли не мъки направи и тя да види един хит, но не стана и не стана.... Да видим този път, защото учудващо как, но песента не е чак толкова зле, дори е забавна! Направо да не повярваш..... И с това вече ако не се получи..... в циркът със сигурност ще стане!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да се коментира ли трябва... ?!

 

Още колко опита ма, овца?! Не слончето, овцата Ашли!

 

Тая верно май спи с Касъмов. Много е продуктивна за треторазряден миндил.

 

Ама това е дъно. Егати ужаса. И виенето на бръснатия мангал вече не е интересно.

 

Ба*ти, ако не е Алисия по Фен и Лорена по Хит тия две ТВ ще са егати пропадналите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да се коментира ли трябва... ?!

 

Още колко опита ма, овца?! Не слончето, овцата Ашли!

 

Тая верно май спи с Касъмов. Много е продуктивна за треторазряден миндил.

 

Ама това е дъно. Егати ужаса. И виенето на бръснатия мангал вече не е интересно.

 

Ба*ти, ако не е Алисия по Фен и Лорена по Хит тия две ТВ ще са егати пропадналите...

Файда да е продуктивна след като и въртят песните през 2 3 часа Фен тв най много се крепи на Алисия и Тони Стораро другите нито участия нито нищо затова направиха и зона за поздрави колкото да плащат хонорарите на телевизията:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво подяволите му е забавно на тая мангалия?!

 

Отврат тотален, да ходят да се изселват вече тия, може ли па целия ти репертоар да е направен само за 3 кръчми в Белгия и Холандия, ходете си там и спрете да серете фолка...

 

Свястно не остана, ей затова и аз не го слушам. Срам ме е, че някога изобщо съм я слушал тая музика.

 

Нас никой не ни уважава, уважат се група долни необразовани МАНГАЛИ ПОТНИ по битаци в чужбина дето ходят по ПРОПАДНАЛИ ДОЛНИ кръчми в Гент и не знам си къде там из Белгия , Чехия и Холандия, и това са ама най-долните дрисливи цигани, и това им е таргета на тия!

 

Ми изселете си се там!

 

Язък за годините с турнета, емоция , всичко отиде подяволите...

 

Тая па е не по-малко противна от другата кирлива мангалка Роксана. Запри са, ма!

Ще пееш ли нещо свястно, или НЯМА?!

 

После била ПЕВИЦА!

 

Ти ли ма? Слонове, виене, "имаш ма, нямаш ма".. е*ати репертоара....

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая изобщо каква изпълнителка е, какви са тия нафталини вече аман от тях?!

И откъде, подяволите се финансират, и най-евтиния клип не пада под 500 лв. и най-евтиния композитор не е под хилядарка-две, а тия са и редовни!

 

Конкретно тая май наистина се е*е с Касъмов, аз друго обяснение НЯМАМ.

 

Ама за другите обяснения липсват - редовно ни тормозят с жалките си опити. Бе като не стане с 1,2 ,3.. откажи се, спри да влагаш там, дето не става! Няма да те харесат хората и цял албум да извадиш!

 

Нито вече е слушана като едно време музика тоя фолк, нито някой се интересува. И аха да се поинтересува, и попадне това... подяволите?!

 

А дали живеят в друга година... е тя тази се мъчи от 2014-та, такива песни се правиха... абе ай сиктир бе, изобщо не са се и правили, пак бяха в пъти по-добри, по-смислени и не виеха мазни мангали като Джамайката в тях!

Нито пък ги пееха нафатлинени издънки като тая Ашли (така се казваше една овца с анимационен филм).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме, че си в нервна криза, не е нужно да пишеш няколко пъти.

 

+111111

Баси напрегалото майна. Дълги постове пълни с хейт по няколко пъти.

Тва не се търпи. Слагайте му пернаментен БАН и да се знае.. като не му харесва нещо да подминава

Щом Ашли и Джамайката могат да те изкарат извън нерви - смятай :mf_surrender:

Аман от психично болни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти кой беше, я припомни, модератор ли, администратор ли, ти ли решаваше кой да получи бан?!

 

Има си кой да вземе това решение във форума, недей взима чужди функции. И аз мога да искам твоя бан, ама не съм тоя, дето да каже кой да го получи.

 

Ще пиша по колкото и където си искам.

 

И забравете само да хваля - като има негатив, ще го пиша. И то както си искам, цинично е да се изкажа негативно за това, но не е цинично да излизат подобни песни и да тъпчат малкото останало на стари лаври във фолка?!

 

Дълги, къси, кой както реши, така ще пише.

 

Недейте ми се прави на такива, каквито не сте. И на теб като не ти харесват постовете ми ги подминавай, ти нали така предлагаш?!

 

Ай сиктирр..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подминавам ги, разбира се ама като на страница са ти по 5 коментара.. искам-не искам ми се мерват пред очите

Нямам против дългите постове, но кажи нещо същевтвено - не само хейт :mf_surrender:

Просто за мен е непонятно как може да мразиш и обиждаш хора които не познаваш.. и да си пръскаш енергията в плюене по хора, които според теб самия са "дъното". Тук не говоря за тоя случай специално, а като цяло.. много напрягаш с тия кризи и нервни изблици.

 

Успокой се малко, лято е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма ти що си мислиш, че са нервни изблици?

 

Дали ги познавам на живо или не си е моя работа, факта е, че заради такива миндили музиката, за която умираше народа до 2010-та, големите турнетата, картитичките, кебабчетата ако щеш, дневнциите от турнето, наградите, рождения ден, интервюта, всичко беше емоция.

 

Не искам да звуча като Kitty , но факта си е факт - ей такива миндили като тая бутнаха фолка в дъното, където само цигани по чужбина и махлите ги слушат, 2-3 имена има дето някой ги отразява от дргите и това е.

 

И причината са точно ей такива миндили като тази. И тоя мангал и той с това гадно виене. Да си дреме по сватбите със златните ланци и да не трови ефира с такива жалки изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Альо Сальо е някакво копие на една досадна и вечно недоволна мрънкаща тьотка на форума! :mf_surrender:

 

Песента си е слушаема и е един голям майтап, а тая Ашли си пее жената, колкото за Диапазон, си е направо добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...