Jump to content



Online: Яни - Казах ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бийта става, цигулката е интересно включване, ама с тая мутра и тоя отвратителен глас ко прайм?

 

Иначе ебахти схемата, очаквам някоя от следващите Оцковици да е кръстена Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнахме етап в чалгата, в който дори парчетата на дебютантите от Хит Микс са много по слушаеми от продукцията на монопола в бранша... Хит микс се развиват, а Пайнера тъпче на едно място...

 

Става на първо слушане, приятна визия, различен тембър от колегите му в жанра, музикални инструменти в аранжимента. Браво

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнахме етап в чалгата, в който дори парчетата на дебютантите от Хит Микс са много по слушаеми от продукцията на монопола в бранша... Хит микс се развиват, а Пайнера тъпче на едно място...

+1 Тази, на Ивайло, на Лорена - все много добри песни, докато Пайнерци пускат боклуци като "В Инстаграм...", "Рамбо", "Барби", "Топ" :1000 (10):

 

Има потенциал в момчето, страхотен дебют. Изненадах се, че и музиката е на Оцко, мислех, че само аранжиментът е негов както при Ивайло. Ето, че македонецът все още можел да прави и качествени песни, а не само тъпни състоящи се от ритъм и вокали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър и приятен глас. Песента не е лоша, особено припевът.

И много важно - ненатрапчива визия, без физиономии, маниери и т.н.. Щото там половината им мъже са абсурдни.

На моменти напомня на Карлос в някои извивки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, според мен поп-фолкът трябва да изглежда и да звучи по този начин. Последно време съм изненадан от ХИТ, както е тръгнало ще напипат доста успешна нисша, от която голяма част от жанра се отказа за сметка на "модерните лафчета", простотията и пошлостта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнахме етап в чалгата, в който дори парчетата на дебютантите от Хит Микс са много по слушаеми от продукцията на монопола в бранша... Хит микс се развиват, а Пайнера тъпче на едно място...

Хит Микс Мюзик никога няма да бъде конкуренция на Пайнер, защото е просто един канал в YouTube в който всеки може да си плати за да стане новата чалга звезда. Такава компания не съществува по документи. Оцко нарочно не я регистрира в Търговския, вероятно за да не му се налага да се отчита пред държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие на тука на някакви хапчета ли сте, на бяло ли, на 15 години ли сте, или сте някакви уникални изроди , стоящи зад компютъра и киснещи в Рамания, та вземахте и глупости да говорите?! "Хит" имали прогрес? В кое? Лорена ако се махне от там тия са в калта до горе. Че и конкуренция щели да стават на Пайнер. Да, тая година има отвратителни песни и в Димитровградската емблема, но поне ги пеят някакви имена. Да, ужасни песни, потрес, банални, но поне са известни на някой като имена.

 

В това каналче на Оцко какво по-точно има, което да кажем , че е прогресиращо, освен бездарието и простотията?

 

Конкретно за песента - момчето има глас и всичко свършва то там. Цигулка и песен на македонския "творец" ? Не, не, не е възможно, изненадан съм! Досега никога не е било!

 

Е пак по-добре останалите пръдни дето ги пусна в последните месеци. Живи чекии и половина.

 

Клипчето е евтинджос, но това е за да е в тон със всичко друго в канала. Но песента е слушаема, може да се изтрае, тоя всъщност може да пее и може да направи кариера в кръчма на заплата. Останалите и това не могат от това жалко подобие на фирма.

 

Бива, става, но до там. И верно е някаква алтернатива на Борис Дали, само, че втория вече е име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие на тука на някакви хапчета ли сте, на бяло ли, на 15 години ли сте, или сте някакви уникални изроди , стоящи зад компютъра и киснещи в Рамания, та вземахте и глупости да говорите?! "Хит" имали прогрес? В кое? Лорена ако се махне от там тия са в калта до горе. Че и конкуренция щели да стават на Пайнер. Да, тая година има отвратителни песни и в Димитровградската емблема, но поне ги пеят някакви имена. Да, ужасни песни, потрес, банални, но поне са известни на някой като имена.

 

В това каналче на Оцко какво по-точно има, което да кажем , че е прогресиращо, освен бездарието и простотията?

 

Конкретно за песента - момчето има глас и всичко свършва то там. Цигулка и песен на македонския "творец" ? Не, не, не е възможно, изненадан съм! Досега никога не е било!

 

Е пак по-добре останалите пръдни дето ги пусна в последните месеци. Живи чекии и половина.

 

Клипчето е евтинджос, но това е за да е в тон със всичко друго в канала. Но песента е слушаема, може да се изтрае, тоя всъщност може да пее и може да направи кариера в кръчма на заплата. Останалите и това не могат от това жалко подобие на фирма.

 

Бива, става, но до там. И верно е някаква алтернатива на Борис Дали, само, че втория вече е име.

 

Мнението ти е пример за тотална деградация. Ти държиш "големите" просто да пуснат нещо и да се отбие номер, че е излязло нещо. Същността на музиката и музикантите не е ли да правят изкуство и този продукт да се хареса на народа. Или е по-важно примерно Галена да пусне нещо, да я изкараме мега ултра сега тера уникална щото е Галена, а песента да е пълен боклук./ Давам просто пример нищо конкретно. На нейно място всеки е способен да сложи което име иска/. Или аз не съм наред нещо или това с което почваш се отнася точно за такива като теб с такова мислене. Ако някъде бъркам коригира ме.

 

Аз лично съм много изненадан. Свикнали сме да тръпнем в очакване на " големите" да пуснат нещо яко, но и новаците удрят десятката. Браво на момчето, страшна е песента като вокал и мелодия. Хареса ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не държа на нищо, защото ми е през аудиото за тоя жанр вече, сами си потъпкаха и не веднъж съм казал, и ще продължавам, и въобще не ми дреме от мненията ви - факт е, че част от вината за засирането на жанра е лично на Оцко и Кости, но македонското нещо е в пъти по-зле. Кости поне не изложи в някакви вокали, а и те песните му нямат такива (освен онова "Кости Форца").

 

Аз го казах - не е лошо момчето, поне пее, за разлика от другите посерковци, но до там.

 

В момента се откроява само една Лорена и донякъде Тереза, която почна с мангалиите, но нали това трябва да пее, за да я канят в кръчмите в Чехия, Белгия и Холандия, та на тоя принцип. Стилиян също, дори си го призна пред "Открит микрофон".

 

Гласа на този ми напомня за Дилан и ако бяхме по времето, в което Фен мачакаха Пайнер и Оцко още не беше превъртял и зажаднял за пари ( и правеше песни за Ара) - щеше да е средно известна песньовка.

В сегашно време - няма да стане.

 

Като съм реален, не значи, че съм негативен. Дори съм позитивен - става за кръчма. Другите и до там няма да го изкарат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие на тука на някакви хапчета ли сте, на бяло ли, на 15 години ли сте, или сте някакви уникални изроди , стоящи зад компютъра и киснещи в Рамания, та вземахте и глупости да говорите?! "Хит" имали прогрес? В кое? Лорена ако се махне от там тия са в калта до горе. Че и конкуренция щели да стават на Пайнер. Да, тая година има отвратителни песни и в Димитровградската емблема, но поне ги пеят някакви имена. Да, ужасни песни, потрес, банални, но поне са известни на някой като имена.

 

В това каналче на Оцко какво по-точно има, което да кажем , че е прогресиращо, освен бездарието и простотията?

 

Конкретно за песента - момчето има глас и всичко свършва то там. Цигулка и песен на македонския "творец" ? Не, не, не е възможно, изненадан съм! Досега никога не е било!

 

Е пак по-добре останалите пръдни дето ги пусна в последните месеци. Живи чекии и половина.

 

Клипчето е евтинджос, но това е за да е в тон със всичко друго в канала. Но песента е слушаема, може да се изтрае, тоя всъщност може да пее и може да направи кариера в кръчма на заплата. Останалите и това не могат от това жалко подобие на фирма.

 

Бива, става, но до там. И верно е някаква алтернатива на Борис Дали, само, че втория вече е име.

В последно време злобата ти надхвърля всякакви граници - взимай мерки, не е никак здравословно. С един куп гадни епитети ни нарече, само защото сме похвалили нещо на омразния ти Оцко. :1000 (10): Като фен на Пайнерката Гера, която македонецът измами и изложи, мислиш ли, че не ми се иска Димитров да го мачка? Какво да направя обаче, като последните му 3 песни са много по-различни и отличаващи се от Пайнерските боклуци, които изброих? Нека Пайнерци си вземат поука и започнат да се стараят да правят по-качествена музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не държа на нищо, защото ми е през аудиото за тоя жанр вече, сами си потъпкаха и не веднъж съм казал, и ще продължавам, и въобще не ми дреме от мненията ви - факт е, че част от вината за засирането на жанра е лично на Оцко и Кости, но македонското нещо е в пъти по-зле. Кости поне не изложи в някакви вокали, а и те песните му нямат такива (освен онова "Кости Форца").

 

Аз го казах - не е лошо момчето, поне пее, за разлика от другите посерковци, но до там.

 

В момента се откроява само една Лорена и донякъде Тереза, която почна с мангалиите, но нали това трябва да пее, за да я канят в кръчмите в Чехия, Белгия и Холандия, та на тоя принцип. Стилиян също, дори си го призна пред "Открит микрофон".

 

Гласа на този ми напомня за Дилан и ако бяхме по времето, в което Фен мачакаха Пайнер и Оцко още не беше превъртял и зажаднял за пари ( и правеше песни за Ара) - щеше да е средно известна песньовка.

В сегашно време - няма да стане.

 

Като съм реален, не значи, че съм негативен. Дори съм позитивен - става за кръчма. Другите и до там няма да го изкарат.

Като ти гледам изблиците и истериите , плачеш си за усмирителна риза. Кой кога и къде говори за копкуренция... Написах точно и ясно че има развитие в канала на Хит и застой в Пайнерския... И конкретно визирах песните, които излизат в двата канала , а не клипове, участия и т.н.

До миналата година всичко което излизаше в канала на Хит беше копие на друга песен, с цигански вокали и от бездарници. Последните месеци се усеща една приятна промяна в начина им на работа и смятам че това е по верния път. По добре евтини клипове но с идея отколкото поредните хвърлени пари на вятъра за садо мазо сцени в мазето на Пайнер.

 

А и е повърхностно да обвиняваш Оцко или който е да е по единично за краха на чалгата. За мен е виновен Митко Пайнера и той трябва да носи отговорност и да плаща за грешките си. Половината му певици са без участия за баловете. А Оцко отдавна не работи за пайнерки, така че е глупаво той да ти е виновен за всичко.

В този бизнес всичко е взаимосвързано. Чалгата като бранш опорочава всеки нов автор и ново течение. Много преди Оцко Пайнера и чалгата изпиваха и изчерпваха всички автори които създадат 2-3 хита. Просто целия бранш им се хвърля като кучета на кокал от жажда за хит и амбиция да пробият. Защо когато Кости и Оцко работеха за Ара ги нямаше масово тези проблеми. Пайнер се вкопчва като удавник за сламка за всяко успешно нещо докато не втръсне до лудост. Така бе и с Токича, и с Оцко, и с Драганински, и с Кости, и с цигански вокали, и с лей лей а сега и с рапирането. Вместо всеки да търси своето звучене и място в бранша, се поръчват копия на предни хитове. А и дори доказани автори имитират звученето на Оцко за да търсят успеха. Като Пашев ... И Ганев вече е опорочен от същата система.

 

Оцко е гений и износи жанра 10 години на гърба си. Като им е виновен той, защо не се търсят решения ами си бършат всички ръцете с него и продължават по старата схема..

 

Другото което е - да имаш прогрес и развитие не означава че си по Добър от Пайнер, а че си по Добър от предишното ти състояние. Той не осмислил дори написаното а раздава обиди сякаш ние сме Оцко а ти си излъгана чалга дива с копирана песен...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, аз никъде не съм казал, че този Яни или какъвто е там не може да пее. Може, дори го прави приятно и наистина напомня Dillan, който лично аз харесвах, но по незнайни причини стигна до един албум и повече нищо. А потенциал имаше, направи страхотни песни, имаше приятна визия, пък и хората го харесаха.

 

По темата - когато бяха при Ара всъщност ги имаше същите проблеми, те започнаха там. Оцко и в Ара беше на производствен промишлен режим, просто няма "не", направи уникални хитове за Емануела, което никой не може да отрече, ако ще и да мрази жанра отвсякъде. Алисия също има успешни песни с него, най-вече "Имаме ли връзка" може би.

Само, че не си мисли и тях не ги продава по чужбина, просто ония години Youtube едва прохождаше, На Кости песните имаха поне по 2 румънски и сръбски варианта, но не се личеше толкова, предвид, че интернета не беше развит като сега, тогава масово бяхме по ТВ и се поздравявахме по "Веселина" или по Фен с SMS-че за 2.40 лв.

 

А това, че целия жанр им се хвърля - те са хората, които да кажат "не".

Но като си умрял и жаден за пари, не знаеш "не". Казаха го доста изпълнители, казаха го и две опитни водещи и фолк-журналисти - Еми Стоянова ("Открит микрофон") и тази на "Автограф", в самия ефир на ТВ.

 

Злоба няма , епитетите ги решавам аз и общо взето няма какво друго да кажа.

 

Успех му пожелавам на копието на Дилан, ето, че имал участие вече в кръчма ("При Шопите"). Там пее Саранди.

Аз казах ли, че ще в кръчма?

 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...