Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Доста слабо като за Галя, чак ме разочарова, а не съм имала очаквания или предварителни нагласи...

 

Но пък съм една идея по-спокойна, повечето дискотечни модерни мадами са поизложиха тази година, ще бъде голям майтап лелка да изпъкне повече от тях с песента на Артур за лятото... :3fdb8960598fa63e:

А дано! Искаме минимум 10 милиона на клипа! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дано! Искаме минимум 10 милиона на клипа! :3fdb8960598fa63e:
Чак толкова розови мечти нямам! Но слабите песни на Преслава и Кеба, Теди Александрова, Яница, Цветелина Янева, Галин, а сега и Галя са шанс за лелка да разцъфне!

 

Като я знам, обаче - ще е направила манджа с грозде! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е някаква шега на Стенли. :1000 (29): Галя никъде нищо не е писала, в Америка е на турне и още да я няма в канала се съмнявам. :1000 (29):

Иначе дуетът с Янева излиза най-рано средата на юни.

Самият Криско намекна в интервю, че следващото име в компанията му е една вече разпознаваема и утвърдена звезда от друг жанр. И тъй като най-вероятно става дума за комерсиален жанр, не виждам за кой друг освен поп-фолка може да става дума. А за Галена взе да се говори, когато не Стенли, а Айсберг директно го каза. :1000 (29): Но той каза също така, че Галена тази година щяла да има само feat-ове, така че при него никога не се знае какво е истина и какво- не.

Но не знам защо иначе Галена си убива така кариерата с поп песни. Дори и да е имала попадения извън чалгата, от нея се изисква чалга. Виждаме, че различните й предложения не успяват и 10 милиона да стигнат, с изключение на МамаУраган. Чалгарските са с над 20 милиона, да й се чуди човек защо сама си бие автоголовете, вместо да се върне категорично на трона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак толкова розови мечти нямам! Но слабите песни на Преслава и Кеба, Теди Александрова, Яница, Цветелина Янева, Галин, а сега и Галя са шанс за лелка да разцъфне!

 

Като я знам, обаче - ще е направила манджа с грозде! :1000 (29):

Ще е скандално клипът да е как Ваня се кълчи по фитнес уреди като Преси в Аматьорка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е скандално клипът да е как Ваня се кълчи по фитнес уреди като Преси в Аматьорка!

:roll1: :roll1:

и един як фитнес инструктор като в "Жените знаят как" ... Янева ще подмокри стола :stupid:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

и един як фитнес инструктор като в "Жените знаят как" ... Янева ще подмокри стола :stupid:

Инструктора ще е Тони 100раро само по шорти,а в тях ще е напъхал шише с алкохол както Дамян в Смукача,с цел да симулира голямо достойнство.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенаааа <3 Обичам я тая жена. Как ще пусне толкова брутална песен и супер див клип... Личи си, че прави всичко от дъното на душата си, а не просто за комерс хит. Уникална жена, след всеки нейн проект й се възхищавам повече и повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, Камелия в Папараци, без грим, няма нищо общо с тая мацка, която виждаме на последните й професионални фотоси...

Без грим, в лице, е друг човек хаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенаааа <3 Обичам я тая жена. Как ще пусне толкова брутална песен и супер див клип... Личи си, че прави всичко от дъното на душата си, а не просто за комерс хит. Уникална жена, след всеки нейн проект й се възхищавам повече и повече!

Клипа не е скъп, но е различен, Галена няма еднакви клипове, като много други. Брутална е, ама какво прави с горкото мече хахаха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена е толкова яка... Все едно слушам някое от поп парчетата на Деси, с които разбиваше още в ретро времената, докато типичната чалга си беше на мода. Много ми се иска да й се получи и да разбие стереотипите, но нещо ми се струва, че подобно парче от нейна страна би могло да бъде възприето само от хора, които са отворени за подобни експерименти от ТОП имената.

 

Сега забелязах, че неволно съм прочел грешно този коментар на petya1 и съответно съм отговорил по съвсем различна тема, извинявам се. :1000 (29):

Да не е някаква шега на Стенли. :1000 (29): Галя никъде нищо не е писала, в Америка е на турне и още да я няма в канала се съмнявам. :1000 (29):

Иначе дуетът с Янева излиза най-рано средата на юни.

 

ПП: Все пак се оказа, че Галена продължава да прави усилено проекти за Пайнер- този месец поп парче, другия поп-фолк. Дано слуховете, че ще напуска и ще ходи другаде да не са верни, все още може да е тотална лидерка в компанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа не е скъп, но е различен, Галена няма еднакви клипове, като много други. Брутална е, ама какво прави с горкото мече хахаха :1000 (29):

Хаха клипа е заснет уникално, супеп психо е , но е на много високо ниво.

Тя се справя идеално с ролята си.

 

Тоь клип щеше да е идеален за Плюшено мече :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена е толкова яка... Все едно слушам някое от поп парчетата на Деси, с които разбиваше още в ретро времената, докато типичната чалга си беше на мода. Много ми се иска да й се получи и да разбие стереотипите, но нещо ми се струва, че подобно парче от нейна страна би могло да бъде възприето само от хора, които са отворени за подобни експерименти от ТОП имената.

 

Сега забелязах, че неволно съм прочел грешно този коментар на petya1 и съответно съм отговорил по съвсем различна тема, извинявам се. :1000 (29):

 

 

ПП: Все пак се оказа, че Галена продължава да прави усилено проекти за Пайнер- този месец поп парче, другия поп-фолк. Дано слуховете, че ще напуска и ще ходи другаде да не са верни, все още може да е тотална лидерка в компанията.

Няма проблем, усетих се, че сигурно си е объркал. Няма да ходи при Криско, макар последните й проекти да навяват тази мисъл. И мен започна да ме зарибява песента, но като за нея ми е безлична. А клипът е нереално тъп. Сигурно Добри го е снимал с телефона. Може би трябваше на Свети Валентин да я пусне, защото носи някакво такова настроение.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха клипа е заснет уникално, супеп психо е , но е на много високо ниво.

Тя се справя идеално с ролята си.

 

Тоь клип щеше да е идеален за Плюшено мече :1000 (29):

Галена е добър актьор, щом го доказа дори в този клип. Дано се оцени обаче. Тотална психопатка и много секси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем, усетих се, че сигурно си е объркал. Няма да ходи при Криско, макар последните й проекти да навяват тази мисъл. И мен започна да ме зарибява песента, но като за нея ми е безлична. А клипът е нереално тъп. Сигурно Добри го е снимал с телефона. Може би трябваше на Свети Валентин да я пусне, защото носи някакво такова настроение.

Аз като чух, че пак е пуснала поп песен си представих нещо от сорта на предните нахакани ар енд би проекти в стил Гери-Никол. Оказа се нещо съвсем различно и по-скоро наподобяващо хубавите поп песни в чалгата от преди години. Все повече имам чувството, че може и да й се получи ако хората се отворят към този експеримент. Ако не стане така, Галена да вземе да пуска повече чалга парчета, защото твърдението ми, че пренасити публиката с поп и ар енд би си остава.

Песента става за Свети Валентин, но с друг клип. :1000 (29): Този просто не е за България- повечето хора няма да схванат закачката в него, камо ли ако беше пуснат на Деня на влюбените.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето на Галена е мноооого далеч от Криско стайл. Говорите си с айде да не казвам кое. :) Ако има нещо поп в него, то наистина е по-скоро, че напомня старите песни на Деси Слава от типа "Няма те до мен", но с много модерен и брутален саунд/отсвир. С този проект Галена продължава да крещи с пълна сила: Аз съм лидерката и ще правя квото си искам. Впечатлен съм от нея за пореден път!

 

Между другото кои са авторите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като чух, че пак е пуснала поп песен си представих нещо от сорта на предните нахакани ар енд би проекти в стил Гери-Никол. Оказа се нещо съвсем различно и по-скоро наподобяващо хубавите поп песни в чалгата от преди години. Все повече имам чувството, че може и да й се получи ако хората се отворят към този експеримент. Ако не стане така, Галена да вземе да пуска повече чалга парчета, защото твърдението ми, че пренасити публиката с поп и ар енд би си остава.

Песента става за Свети Валентин, но с друг клип. :1000 (29): Този просто не е за България- повечето хора няма да схванат закачката в него, камо ли ако беше пуснат на Деня на влюбените.

Клипът е за самотниците на този празник, които се утешават с плюшени играчки. :1000 (29): Дано и тя се е наситила на тези си проекти, защото предишните са хубави, но не бива да се прекалява с нищо. Клипът можеше да стане хубав, ако беше заснет по-добре и имаше и други елементи, освен мечетата. Мен ме разочарова, дори песента да не е толкова зле.Като по-добра версия на "Да ти олекне" е. На мен ми се ще да флопне и да се спре за малко с тези "експерименти". Сега й писах в инста точно това и че хората вече очакват поп-фолк парчета от нея, пък дано и други да са я нахокали, за да проумее по-бързо къде бърка.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е скандално клипът да е как Ваня се кълчи по фитнес уреди като Преси в Аматьорка!
Предпочитам я по бански, на финала да свали горнището! :Vishenka_05:

 

 

:roll1: :roll1:

и един як фитнес инструктор като в "Жените знаят как" ... Янева ще подмокри стола :stupid:

Тази вечер имаш повод да празнуваш!

Онази, чиято вуду кукла ти стои на нощното шкафче, нещо се поизложи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам я по бански, на финала да свали горнището! :Vishenka_05:

Тази вечер имаш повод да празнуваш!

Онази, чиято вуду кукла ти стои на нощното шкафче, нещо се поизложи.

Ще видим дали е по-голяма излагация от дуетчето с Кеба. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...