Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пак ще повторя - ако дуетът на Галена е провал, значи и на Преслава и Джена клони към провал. 2 млн. гледания ги делят. Като отчетем и факта, че първата е балада - "Тук жена му пази" се превърща в грандиозен провал.

Ами, да, можеше и повече гледания да има, зацикли. При Преслава го има проблема, че тръгва с взривяващи премиери и по някое време забива. А Джена е катастрофа, добре че беше "Коя" да припомни за нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важното е песента да се показва. ''С теб или никой'' се скри към 8 милиона и близо година се нуждаеше за да стигне до 10. Сега пак се показва и всяка седмица прави между 40-70к. Песента на Джена и Преслава спря да се показва и гледанията секнаха. Скоро ще стане това и с дуета и там ще секнат. Ако ''Моро му'' не беше почнала отново да се показва ''Виновна'', дуета с Галин, ''Не се изтриваш'', ''Ме густа'', ''Пате'', ''Коя'' и сигурно изпускам някоя щяха отдавна да я водят с жестока преднина. Същото се получи с Анелия. ''Гот ми е'' прави по 100к на седмица а ''Дай ми още'' по 40к, но всички сме съгласни, че втората е много по-голям хит. :)

 

Прав си, но на концерта не видяхме почти никаква реакция на въпросната песен. Супер умряла работа беше приемът на две от ТОП имената в жанра, на песен, която се водеше един от хитовете на лятото и бяха минали има-няма 3 месеца от излизането й. Това за какво беше знак според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не си признаете Галенови ,че повечето и хитове на Галена са дуети. Кога ще видим от нея голям самостоятелен хит с новаторско звучене? Или нека пак да си копира Гери-Никол и да я водим новаторка. Много сте дразнещи честно.

Песента на Преслава и Кеба е супер яката песен за разбирачи , песен за маса, песен за всякаква възраст , щом дори баща ми си я пуска , а не обича чалга значи песента не е направена с цел да влезне в дискотеките и да стане тотален хит, а като гледам провалите на Галена все са си за дискотеки ,но те според вас са си “само експеримент” хахха. Чакаме голям самостоятелен хит от Галена като “Не се изтриваш” , та тогава говорете,че ми писна от дуетите и крадените кавъри на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, да, можеше и повече гледания да има, зацикли. При Преслава го има проблема, че тръгва с взривяващи премиери и по някое време забива. А Джена е катастрофа, добре че беше "Коя" да припомни за нея.

 

Няма "да", бе човек. Разбери, че една песен направи ли 5-6 млн. гледания за половин до една година, не можем да я наречем провал. Някакъв успех е макар и малък. Аз поне така мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, но на концерта не видяхме почти никаква реакция на въпросната песен. Супер умряла работа беше приемът на две от ТОП имената в жанра, на песен, която се водеше един от хитовете на лятото и бяха минали има-няма 3 месеца от излизането й. Това за какво беше знак според теб?

Примера в никакъв случай не е лош. Няколко пъти се коментира, че на този концерт никой не изпъкна с топ прием. Най-много се пя на ''Дяволско желание'' (бис) и ''Кой (бис). Галена (нали с нея се съпоставя всичко) през годините също е имала много слаби приеми на топ хитове като ''Пантера'', ''Хавана-тропикана'' и сигурно изпускам някоя, но никой не е седнал да изкарва тези песни провали. ''Коя'' между другото също имаше лош прием, но никой не отрича, че е от топ хитовете на лятото. Друг е въпроса, че примерно преди години се сещам, че Роксана имаше жесток прием на ''Страхливец'' и тази песен никога не е била хит. Понякога е въпрос на късмет дали ще ти се получи или не.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма "да", бе човек. Разбери, че една песен направи ли 5-6 млн. гледания за половин до една година, не можем да я наречем провал. Някакъв успех е макар и малък. Аз поне така мисля.

 

Ами значи Преслава няма провали по твоя логика почти всички песни са и над 5млн , освен “Без теб”?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма "да", бе човек. Разбери, че една песен направи ли 5-6 млн. гледания за половин до една година, не можем да я наречем провал. Някакъв успех е макар и малък. Аз поне така мисля.

Нямате право да наричате "Обратно в играта" и "Пада звезда" провал тогава :gun_bandana: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Примера в никакъв случай не е лош. Няколко пъти се коментира, че на този концерт никой не изпъкна с топ прием. Най-много се пя на ''Дяволско желание'' (бис) и ''Кой (бис). Галена (нали с нея се съпоставя всичко) през годините също е имала много слаби приеми на топ хитове като ''Пантера'', ''Хавана-тропикана'' и сигурно изпускам някоя, но никой не е седнал да изкарва тези песни провали. ''Коя'' между другото също имаше лош прием, но никой не отрича, че е от топ хитовете на лятото. Друг е въпроса, че примерно преди години се сещам, че Роксана имаше жесток прием на ''Страхливец'' и тази песен никога не е била хит. Понякога е въпрос на късмет дали ще ти се получи или не.

 

Но тук говорим за Преслава - тя набара ли хит, винаги си докарва супер добър прием. Преслава владее публиката по-добре от Галена. Доказвала го е 100 пъти. А този път хората не реагираха, песента не беше остаряла чак толкова, даже хич. Не остана във времето тази песен - това е истината, много бързо се изтърка.

 

Иначе и друг път съм го казвал - за момента, в който излезе, си гръмна доста добре. Категорично един от хитовете, с които ще се запомни лято 2017. Но умря бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате право да наричате "Обратно в играта" и "Пада звезда" провал тогава :gun_bandana: :1000 (29):

 

Те в никакъв случай не са. Особено "Звездата", разви се във времето много добре. Към "Обратно в играта" просто хората имаха по-големи очаквания след успеха на "Не се изтриваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последните концерти на Планета - и този в Пловдив, и двата в Арената, публиката е супер пасивна. Нищо общо с концертите в НДК - онзи концерт от края на 2014 беше топ.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами значи Преслава няма провали по твоя логика почти всички песни са и над 5млн , освен “Без теб”?

 

Ами така излиза, да. Хитове са някакви, макар и неголеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последните концерти на Планета - и този в Пловдив, и двата в Арената, публиката е супер пасивна. Нищо общо с концертите в НДК - онзи концерт от края на 2014 беше топ.

 

А на концерта във Варна публика нямаше. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така излиза, да. Хитове са някакви, макар и неголеми.

 

По-принцип от година на година поп-фолка си е такъв ,че за 3 месеца изгасва дори и най-големият хит с малко изключения. Това е защото всеки месец излизат нови песни и хората са свикнали да чакат все нови песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на концерта във Варна публика нямаше. :3fdb8960598fa63e:

И преди 2-3 години в Русе :3fdb8960598fa63e: Удариха дъното и това си е. Правят един концерт в годината и интереса е нулев, а едно време - рождени дни, награди, турнета, промоции ... и навсякъде фраш от народ.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди 2-3 години в Русе :3fdb8960598fa63e: Удариха дъното и това си е. Правят един концерт в годината и интереса е нулев, а едно време - рождени дни, награди, турнета, промоции ... и навсякъде фраш от народ.

 

Това е защото няколко имена в поп-фолка го дърпат към дъното след като не правят качествен поп-фолк, те сами саси виновни за това да нямат вече публика като преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни рекох и отсекох, че единствената, която вече ще си го мери с Галя, е Анелия!

Преси вече е номер три! :3fdb8960598fa63e:

Преси е номер три от 6 години, но успешно поддържаме версията, че е на върха. Вие това с Ванча и два месеца не можахте да замаскирате. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни рекох и отсекох, че единствената, която вече ще си го мери с Галя, е Анелия!

Преси вече е номер три! :3fdb8960598fa63e:

Нито Галена, нито Анелия имат толкова силна премиера като "Не се изтриваш", така че млък. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Галена, нито Анелия имат толкова силна премиера като "Не се изтриваш", така че млък. :3fdb8960598fa63e:
Кариерата не е една премиера! :Vishenka_05:

 

Скоро Преси няма да бъде и в челната тройка и ще има нарязани напреко вени! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Галена, нито Анелия имат толкова силна премиера като "Не се изтриваш", така че млък. :3fdb8960598fa63e:

 

+1

 

Преслава си остава с най-силната премиера в Пайнер , а откога е “залязла” ех тая Преса Трън в очите на всички залезли певачки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Преслава си остава с най-силната премиера в Пайнер , а откога е “залязла” ех тая Преса Трън в очите на всички залезли певачки!

И не само в Пайнер, в цялата чалга. Направи повече гледания от Мотел първите 24 часа. Коя друга може да се похвали с подобно постижение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано нямам нищо против Деса да се завърне с гръм и трясък и да измести Преслава от челната тройка. Толбухинската и без това е редно да се отдаде на майчинството. Обаче чух някакви слухове, че Деси Слава имала големи проблеми с отслабнването след раждането. :(

 

Иначе Преса ще се постарае и за миг да не си починем от нея - Стенли нали каза, че била снимала още два или три нови клипа наведнъж. Пълен конвейр!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни рекох и отсекох, че единствената, която вече ще си го мери с Галя, е Анелия!

Преси вече е номер три! :3fdb8960598fa63e:

Теди Александрова от 3 години всеки сезон мачка Галя с тотални клубни хитачки. Анелия също. Емануела и Емилия дори имат по големи хитове от Галена последните години. Галош едва влиза в топ 5....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...