Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тая Преса кога ще ражда бре? Че се сетих кат тия наш`те май готвят Кеба за панаира. Ще вземе да я докара тая тук заради тоя дует да и гледам пак глупостите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата зала и ръкопляска. Кралица!
На публиката в подобни шоа, плащат да е там и да ръкопляска.

Каква кралица, бъди малко по-критичен?! Кралско ли е да пееш на плейбек? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз също смятам Ема за най-тъпата слива, която може да вирее в чалгата, но тя пък кога е коментирала Кама и нейната кариера?

 

Tук и тримата мислим еднакво. Чак и се ядосвам колко е тъпа... Яд ме е на нея... Всичко друго си има. Само акъл нулев...

 

 

 

Преслава хем неподходяща песен, че и на плейбек. Не да се възползва от поканата и да се представи в една добра светлина и да спечели някой друг сръбски фен, а тя сякаш е на участие в Плаза... Иначе много обиграно сценично поведение... Иначе се прави, че не обичала да позира...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бременна е. Какво друго да облече? :mf_surrender:
Остави облеклото, просто бъди малко по-критичен към нея!

 

Аз също обожавам Ванча, както, предполагам и ти - Преса, но непрекъснато се бъзикам с моята, иронизирам, а също така съм я правила на нищо, когато е заслужавала с простотиите си! А ти... Още малко ще се наведеш да хапнеш на Петя акото... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми, моля те: "Не съм за теб, убивам те!"

Лъжи ме, чуваш ли? Не виждаш ли, сълзите ми?

След теб съм винаги - разплаквана, предадена.

Нали уби това сърце, нали разби това клише?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип в това предаване са си на плейбек, ама не винаги. И ако ще подпитва с надежда дали случайно не е първата българска певица там е хубаво да се подготви с песен, а не с нещо, което отдавна го изтрихме. Хайде, простено и е да не знае, че Кама е била там през 2001 година. Но за Рени да не знае е някак... аматьорско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епичен момент!

Преслава: Мисля, че съм първата българска звезда тук

Саша: Не си, Рени е първата.

 

:roll1:

Преси е трябвало правилно да отбележи, че Рена не е никаква певица. Но от възпитание си е замълчала :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми, моля те: "Не съм за теб, убивам те!"

Лъжи ме, чуваш ли? Не виждаш ли, сълзите ми?

След теб съм винаги - разплаквана, предадена.

Нали уби това сърце, нали разби това клише?

 

Коментирай фразата "..една любов сега рушиш, едни мечти сега дължиш.. и вече НИЩО" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай фразата "..една любов сега рушиш, едни мечти сега дължиш.. и вече НИЩО" :Vishenka_05:

Много надъхана и изстрадана фраза :Vishenka_05:

 

Зарибих вече няколко човека по песента :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса защо ни излага в Сърбия с поредния си плейбек? :mf_surrender:

В това предаване много рядко се пее на живо.

Кеба и другите гост-изпълнители също пяха на плейбек.

 

Голямо внимание й обърнаха на Преслава. Не го очаквах. Личеше си, че й симпатизират. Представиха я като голяма звезда, пуснаха откъси от нейни клипове, снимки на фона на "Обратно в играта", откъс от турнето през 2014г.

Хареса ми гостуването й.

 

Дуетът иначе си е боза. Чудих се защо Преслава се е навила да го запише. Сега я разбирам. Знаела е, че сръбските медии ще проявят интерес към нея и е преценила ползите от един такъв проект. Показателно е колко много интервюта дадоха с Кеба. Това е само плюс за нашата. И все я питат дали смята да пробива на сръбската сцена.

Да, песента не струва и е флоп, но пък донася на Преслава само позитиви в Сърбия.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно защо майка й не знаеше за тази връзка :3fdb8960598fa63e:

 

Ах, ти малка хаплива, кикиморо. Никога не прощаваш на Камче Весковче. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В това предаване много рядко се пее на живо.

Кеба и другите гост-изпълнители също пяха на плейбек.

 

Голямо внимание й обърнаха на Преслава. Не го очаквах. Личеше си, че й симпатизират. Представиха я като голяма звезда, пуснаха откъси от нейни клипове, снимки на фона на "Обратно в играта", откъс от турнето през 2014г.

Хареса ми гостуването й.

 

Дуетът иначе си е боза. Чудих се защо Преслава се е навила да го запише. Сега я разбирам. Знаела е, че сръбските медии ще проявят интерес към нея и е преценила ползите от един такъв проект. Показателно е колко много интервюта дадоха с Кеба. Това е само плюс за нашата. И все я питат дали смята да пробива на сръбската сцена.

Да, песента не струва и е флоп, но пък донася на Преслава само позитиви в Сърбия.

Преслава има страшна харизма и привлича веднага погледите върху нея. Предпочитам сърбите да ни свързват с певици като Преслава, Десислава, Глория, Ивана... отколкото с такива, които държат микрофона на обратно. Може и още някой дует със сръбски изпълнител да чуем. ;)

Коментарите под видеото са 90% положителни, даже искат да чуят песента и на сръбски. Яд ме е, че не е изпяла "Не се изтриваш"... щеше да ги разбие. Въпреки, че и "Няма да ти пиша" стана доста голям хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите нас ни свързват само с кашкавал, бяло саламурено сирене, Стоичков и "све сърбе на върбе". Това е неприятната истина....

 

А що се касае за коментарите за песента, те са само два, като единия си е чиста шовинистична сърбоманска история.

 

Emotions

преди 12 минути

Nemojte se sramotiti, Ljubina verzija milion puta bolja, živa emocija

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...