Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ивана ако искаме хората вече да я възприемат като секс бомба ала Кама трябва да спрем да й викаме Лелча, Лелята, Леля Ванче и т.н. :D Предлагам вече да преминем на нещо като Секси Иви. :3fdb8960598fa63e:

ЧЕ НИЕ И НА КАМА викаме бабок, но не пречи да ги мачка с визия и 20 годишните :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ако искаме хората вече да я възприемат като секс бомба ала Кама трябва да спрем да й викаме Лелча, Лелята, Леля Ванче и т.н. :D Предлагам вече да преминем на нещо като Секси Иви. :3fdb8960598fa63e:
Докато не изкара нов клип по бански, ще си остане леля Ваня! :gun_bandana:

 

 

mbrown = Michael Brown = Трима братя, три сестри.

Изобщо не те бъркам. Дълги години и на мен и на брат ми си ни досаждал във ФБ. Мога да изложа кореспонденцията ни нагледно, но това няма да е добре за теб... А и не искам да злепоставям , когото и да е било, затова знай си границата и мярата. Не съм ти Светльо, към него ще се обръщаш така!

 

Това мисля, това казвам, не ме интересуват изводите ви злобен ли съм, не съм ли. Който не съм му приятен, да не ме чете и да не ме цитира, както аз често правя с неприятните за мен индивиди. Тръгнал във всяка тема, сметка да ми държи що съм казал това или онова... Ало... Като си родиш деца, на тях ще им даваш наставления...

 

Манията ми да съм в опозиция е едно, но освен на Деса, на друг лакей няма как да бъда. Още по малко на потребители.Аз съм Десов роб :girl_witch: :Vishenka_05:

Трима братям три сестри... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Наистина ли се е пишел така? :1000 (19):

Работата е ясна!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато не изкара нов клип по бански, ще си остане леля Ваня! :gun_bandana:

Трима братям три сестри... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Наистина ли се е пишел така? :1000 (19):

Работата е ясна!!!

Ами беше фен на сериала, но е бил малък. Не е срамно. Сегашните му изблици обаче са срамни...

 

 

Помня го от 2004-2005 във форума на Планета.

 

Преди беше доста по нормален. Явно несполуките в живота му, се отразяват на разсъдъка... Дори и бяхме нещо като приятели, често си пишехме и се лигавихме на тема Ема/Деса, но тогава не се впрягаше толкова... Сякаш е на живот и смърт.

 

Имаха форумска война с OstapBender, в която разбира се Алекс надделяваше като един доста интелигентен чалга фен.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами беше фен на сериала, но е бил малък. Не е срамно. Сегашните му изблици обаче са срамни...

Помня го от 2004-2005 във форума на Планета.

 

Преди беше доста по нормален. Явно несполуките в живота му, се отразяват на разсъдъка... Дори и бяхме нещо като приятели, често си пишехме и се лигавихме на тема Ема/Деса, но тогава не се впрягаше толкова... Сякаш е на живот и смърт.

 

Имаха форумска война с OstapBender, в която разбира се Алекс надделяваше като един доста интелигентен чалга фен.

Разбира се, че е срамно! Момче, при това с претенции, да харесва подобни сериалчета за самотни тетки в дълбоката провинция...

Няма как да не надделее Остапчо, при положение, че (предполагам) войната е била на тема Ана - Ема, а все пак първата винаги е била в топ 3 и е размазвала Гърбушка по всички параграфи - хитове, награди, клипове, позиции в концерти, визия, място в сърцата на мъжете... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е срамно! Момче, при това с претенции, да харесва подобни сериалчета за самотни тетки в дълбоката провинция...

Няма как да не надделее Остапчо, при положение, че (предполагам) войната е била на тема Ана - Ема, а все пак първата винаги е била в топ 3 и е размазвала Гърбушка по всички параграфи - хитове, награди, клипове, позиции в концерти, визия, място в сърцата на мъжете... :3fdb8960598fa63e:

Правилно предполагаш, но дори и да не беше повода Ана-Ема, Оспап-а пак би го изял с пацалките. Там интелекта е на друго ниво просто :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилно предполагаш, но дори и да не беше повода Ана-Ема, Оспап-а пак би го изял с пацалките. Там интелекта е на друго ниво просто :whistling:
Та мистър "Трима братя, три сестри" също ли е в обкръжението на госпожата, като онзи дебелак Светльо, или е просто желаеща да бъде ангелче в нощта пеперудка? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та мистър "Трима братя, три сестри" също ли е в обкръжението на госпожата, като онзи дебелак Светльо, или е просто желаеща да бъде ангелче в нощта пеперудка? :3fdb8960598fa63e:

Не съм запознат чак на такова ниво в дълбоките дебри на чалга фенските среди :1000 (29):

Но и не ме интересува. Може би иска да е следващия и ПР :1000 (29): Добре се справя по форумите :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещанието е спазено:

 

 

Слави Минчев Г-жо Димитрова, не съм сигурен в момента дали защитавате българското наследство и култура или просто използвате повода, за да си излеете злобата срещу цял един жанр, заради който от години нямате особена заетост и главно се изявявате пред 50те си почитателя на конкурса Бургас и морето. Нямам намерение да защитавам недоразумението хАнтонина и необмислената и постъпка. Но да пишете за цял един жанр, в който има певци като ДесиСлава, Софи Маринова, Азис, Преслава и много по талантливи, обичани и доказали се пред българите изпълнители, е срамота. Никой не ви задължава да слушате тези ритми на сила, че да се чувствате тровена от тях. И вие ни тровите 20 години с кавъри, фалшиво пеене и скандали с почти всички колеги от вашия естраден жанр... Кариерата ви се гради на злобни подмятания, селски панаири през 3 месеца в интернет медиите и крадени песни с вероятно неуредени авторски права, но никой не се интересува от личността ви и години наред ви подминаваме и вас и "творчеството ви". А може би и от това подминаване ви е болката... Най жалкото е, че използвате една такава ситуация, за да се правите на псевдо патриот, а всъщност по нищо не се различавате от селянките в попфолка, които използват всяка една ситуация, за да напомнят на себе си...За половината ви колеги, вие сте една пълна некадърница с ограничени гласови данни...Пълна гротеска сте. Хубав ден!

 

 

 

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ако искаме хората вече да я възприемат като секс бомба ала Кама трябва да спрем да й викаме Лелча, Лелята, Леля Ванче и т.н. :D Предлагам вече да преминем на нещо като Секси Иви. :3fdb8960598fa63e:

😂😂😂😂😂😂😂

Крайно време е Секси Иви да скандализира с такъв текст:

https://m.vbox7.com/play:91b1af99f0

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещанието е спазено:

Слави Минчев Г-жо Димитрова, не съм сигурен в момента дали защитавате българското наследство и култура или просто използвате повода, за да си излеете злобата срещу цял един жанр, заради който от години нямате особена заетост и главно се изявявате пред 50те си почитателя на конкурса Бургас и морето. Нямам намерение да защитавам недоразумението хАнтонина и необмислената и постъпка. Но да пишете за цял един жанр, в който има певци като ДесиСлава, Софи Маринова, Азис, Преслава и много по талантливи, обичани и доказали се пред българите изпълнители, е срамота. Никой не ви задължава да слушате тези ритми на сила, че да се чувствате тровена от тях. И вие ни тровите 20 години с кавъри, фалшиво пеене и скандали с почти всички колеги от вашия естраден жанр... Кариерата ви се гради на злобни подмятания, селски панаири през 3 месеца в интернет медиите и крадени песни с вероятно неуредени авторски права, но никой не се интересува от личността ви и години наред ви подминаваме и вас и "творчеството ви". А може би и от това подминаване ви е болката... Най жалкото е, че използвате една такава ситуация, за да се правите на псевдо патриот, а всъщност по нищо не се различавате от селянките в попфолка, които използват всяка една ситуация, за да напомнят на себе си...За половината ви колеги, вие сте една пълна некадърница с ограничени гласови данни...Пълна гротеска сте. Хубав ден!

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Евала. Най-накрая някой да я сложи на мястото тая. Аз също не удобрявам постъпката на Тона, но както си написал, за повечето интелектуалци това е поредният повод да си покажат злобата и комплексите от поп-фолка. Сега Антонина ако е умна ще направи нова версия, но лирична и музикантска, с един ефирен клип да видим дали тогава ще предизвика същата реакция, защото далеч не е бездарницата, която всички я изкарват.

 

Постът във фейсбук ли е да го харесам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещанието е спазено:

Слави Минчев Г-жо Димитрова, не съм сигурен в момента дали защитавате българското наследство и култура или просто използвате повода, за да си излеете злобата срещу цял един жанр, заради който от години нямате особена заетост и главно се изявявате пред 50те си почитателя на конкурса Бургас и морето. Нямам намерение да защитавам недоразумението хАнтонина и необмислената и постъпка. Но да пишете за цял един жанр, в който има певци като ДесиСлава, Софи Маринова, Азис, Преслава и много по талантливи, обичани и доказали се пред българите изпълнители, е срамота. Никой не ви задължава да слушате тези ритми на сила, че да се чувствате тровена от тях. И вие ни тровите 20 години с кавъри, фалшиво пеене и скандали с почти всички колеги от вашия естраден жанр... Кариерата ви се гради на злобни подмятания, селски панаири през 3 месеца в интернет медиите и крадени песни с вероятно неуредени авторски права, но никой не се интересува от личността ви и години наред ви подминаваме и вас и "творчеството ви". А може би и от това подминаване ви е болката... Най жалкото е, че използвате една такава ситуация, за да се правите на псевдо патриот, а всъщност по нищо не се различавате от селянките в попфолка, които използват всяка една ситуация, за да напомнят на себе си...За половината ви колеги, вие сте една пълна некадърница с ограничени гласови данни...Пълна гротеска сте. Хубав ден!

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

 

Човек ти си невероятен , страхотно я подреди тая вещица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала. Най-накрая някой да я сложи на мястото тая. Аз също не удобрявам постъпката на Тона, но както си написал, за повечето интелектуалци това е поредният повод да си покажат злобата и комплексите от поп-фолка. Сега Антонина ако е умна ще направи нова версия, но лирична и музикантска, с един ефирен клип да видим дали тогава ще предизвика същата реакция, защото далеч не е бездарницата, която всички я изкарват.

 

Постът във фейсбук ли е да го харесам?

Да. И под нейния коментар и на моята стена го овековечих. Просто тази жена обиди не само хантонина, ами цял един жанр с барабар феновете. Добре са я подредили и други долу. Много е лесно да скочиш срещу една непопулярна фолкпевица и то в момент, в който всичко живо я облива с лайна. Лесно да е си със силните на деня. Но съвсем очевадно е , че тя не просто изказва позиция, а иползва ситуацията за параван, за да си избие комплексите !

:)

 

 

https://www.facebook.com/toni.dimitrova.520...eaction_generic

Давайте лайкове да разбере, че не съм единица с подобно мислене дъртия караконджул...

 

 

Човек ти си невероятен , страхотно я подреди тая вещица!

Мерси. Почувствах се обиден от написано и длъжен да покажа позиция!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално. Тя си е от кръвната група на Ивана.
Била съм на доста изяви и на двете, никога не са си пуснали плейбечето, за разлика от така симпатичната ти Преслинка. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

eqHz4kI.png

Ужасно гнусна лицемерка.. Как му се мазни на Крум след всички гнусотии, с които ни е заливал въпросния... А уж за такива като него писа публикацията си... Знаех си, че е опит да влезне в устата на хората покрай чуждия скандал. Мръсна пинтия

Не знам защо но си представих Слави и Тони Димитрова като двойка.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Две злоби в една къща не виреят :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била съм на доста изяви и на двете, никога не са си пуснали плейбечето, за разлика от така симпатичната ти Преслинка. :3fdb8960598fa63e:

И пак прави повече пари от тях :1000 (29): Но аз не се обиждам на тема Преслава. Не ми е чак толкова любима.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Две злоби в една къща не виреят :1000 (29):

Тони не е злобна, а страстна тигрица. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че става въпрос за Светльо, който беше чистач на кенефите на Планета Пайенр клубовете, а после стана ПР на Емилия и предаде Деси. Но да, тя му се върза в онези години. Той и към мен се опита да направи някакви интриги, но тъй като не съм бил никога преследващ и досаден фен, не му се получиха нещата . Много мръсно същество... Имам и още едно предположение, но няма да го споменавам, че тук и стените имат уши за клюки :whistling:

 

 

Благодаря за вниманието и времето, отделени за мен. 🤣🤣🤣 Цялата тая негативна енергия и по-точно яка злоба и то безпочвена, са отражение на душевното състояние на един човек. Славемир, всеки има мнение и е усещал горчив вкус, но и всеки търси щастието си. ПОТЪРСИ ГО И ТИ! 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието и времето, отделени за мен. 🤣🤣🤣 Цялата тая негативна енергия и по-точно яка злоба и то безпочвена, са отражение на душевното състояние на един човек. Славемир, всеки има мнение и е усещал горчив вкус, но и всеки търси щастието си. ПОТЪРСИ ГО И ТИ! 😉

Пак заповядай. Следващия път с кофите , за да лъснеш и тукашните кенефи :Vishenka_05:

 

безпочвена ли... ти какво подло същество си...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак заповядай. Следващия път с кофите , за да лъснеш и тукашните кенефи :Vishenka_05:

 

безпочвена ли... ти какво подло същество си...

Ама чак цъфна тук да се разяснява! :mf_surrender:

 

Какво подло същество е, я разкажи?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...