Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това било доста добро!

 

От периода на упадък. Късно я засне. Беше в албума Мъжко момиче, където имаше доста нереализирани готини мелодии. Напусна Пайнер и пусна клип с босненеца 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От периода на упадък. Късно я засне. Беше в албума Мъжко момиче, където имаше доста нереализирани готини мелодии. Напусна Пайнер и пусна клип с босненеца 😁
Че тя Екстра жената през повечето време е в период на упадък. :3fdb8960598fa63e:

Но има парчета жената, прослушвам за "Нереализираните", добра дискография!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тази песен ми беше много любима, но май не я завъртя по никоя телевизия. Доста клипове бълваше тогава, не й ги въртяха, изнерви се и напусна Пайнера, за да се върне - като теб

Текст в стил Ивана, Глориева тв версия, Камелиено "л", една от първите, едва ли първа, с мангалски вокали

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я снима! Великолепна!!! :Vishenka_05:

А какво парче съм избрала за "Нереализираните"! :3fdb8960598fa63e:

Бая материал има. Интересно ми е какво ли си избрала. Дано да не е на ниво "Сърфирай с мен" 😁😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бая материал има. Интересно ми е какво ли си избрала. Дано да не е на ниво "Сърфирай с мен" 😁😁
"Сърфирай" си е много секси песньовка на Райнуш! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора , а бе верно ли ,че Джамайката е баща на Теди Александрова , че спорим с едни хора :1000 (29): :1000 (29):

Не, даже пускаше слухове, че я е ебал, включително в тройка със Сурайката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, даже пускаше слухове, че я е ебал, включително в тройка със Сурайката.
Нищо чудно, като си я знаем Тедунка каква е! :whistling:

 

А на теб съм ти сърдита, че си предпочел Исмигюл пред Ванча в темата на Данито! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно, като си я знаем Тедунка каква е! :whistling:

 

А на теб съм ти сърдита, че си предпочел Исмигюл пред Ванча в темата на Данито! :girl_cry2:

Името й е роза ми е любимка, много жалим Кофти конфигурация, ама сигурно Ванча ще продължи. И любимката си Мира дисквалифицирах заради лунната ми такава. Несправедлив свят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името й е роза ми е любимка, много жалим �� Кофти конфигурация, ама сигурно Ванча ще продължи. И любимката си Мира дисквалифицирах заради лунната ми такава. Несправедлив свят.
Е, остава и да не продължи лелчинка! Познай какво ще става тогава! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ сега концерът на Веселина.

Цура е покъртително зле, пее носово, избързва, не държи тона.... :1000 (24):

Резнали концерта. На Пеги 1 песен само пуснаха. Бтв са много зле.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резнали концерта. На Пеги 1 песен само пуснаха. Бтв са много зле.. :mf_surrender:

Да, пък пя страхотно.

А Цеца си умира да дойде в България и да ни пее Белград.

 

Доста е зле този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, пък пя страхотно.

А Цеца си умира да дойде в България и да ни пее Белград.

 

Доста е зле този концерт.

От целият концетр Пеги пя най-добре. Дори Цеца нещо не е във топ форма тук. И с този рокля не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре че са "Не се изтриваш" и "Обратно в играта", защото очевидно дуета с Кеба се оказа провал.

Защо да е провал? Просто не е правена за тотален хит. Нещо не разграничаваме комерсите от песните за душата. Аз като фен на сръбската музика я оценявам. Да можело е да се постараят малко повече, но като се има в предвид, че не харесвам Кеба ми допада! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с това музиката да се определя като провал. Звучи доста грозно. Много ясно, че тук не е хит, но дали ще са 10 или 1000 човека или милион, ще има своите почитатели, важи за всяка една песен. По-скоро има някакви ужасни и втрещяващи неща и песни като това на Ангел и Сузанита, което си е селяния например. Този дует си е пък за сръбската аудитория. То и аз, въпреки, че Преслава ми е любимка няма да си я пусна втори път, защото не слушам такъв тип песни, но ми хареса.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава втрещи със секс атрибут

 

Фолк певицата Преслава, която е на път да стане майка за първи път има изключително богата сексуална фантазия. Бивша изгора на звездата предпочел да запази анонимност, разкри какво прави любимката на народа със своите музикални отличия. Всъщност статуетките, които получава ежегодно за Певица на годината, Преси ги използва като... секс атрибут! "Спомням си, когато беше спечелила наградата, още докато пътувахме в колата, започна да усмива статуетката. "Какво е това?! Това е новата играчка за п****та ми!" и започна да я прокарва в интимните си части. Преслава е изключително вулгарна и палава в леглото", разказва екс-любовник на певицата. Изгората й твърди, че по този начин добричлийката изпитвала още по-голямо удоволствие от победата си на музикалните награди на "Планета", като уж неглижирала значението дали е "Певица на годината" или не е, научи HotNews.

 

Прочети повече на: http://hotnews.bg/n/preslava-vtreshti-sus-...but.130391.html

 

Това е като взето от тукашната тема "Сигнално жълто" :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава втрещи със секс атрибут

 

Фолк певицата Преслава, която е на път да стане майка за първи път има изключително богата сексуална фантазия. Бивша изгора на звездата предпочел да запази анонимност, разкри какво прави любимката на народа със своите музикални отличия. Всъщност статуетките, които получава ежегодно за Певица на годината, Преси ги използва като... секс атрибут! "Спомням си, когато беше спечелила наградата, още докато пътувахме в колата, започна да усмива статуетката. "Какво е това?! Това е новата играчка за п****та ми!" и започна да я прокарва в интимните си части. Преслава е изключително вулгарна и палава в леглото", разказва екс-любовник на певицата. Изгората й твърди, че по този начин добричлийката изпитвала още по-голямо удоволствие от победата си на музикалните награди на "Планета", като уж неглижирала значението дали е "Певица на годината" или не е, научи HotNews.

 

Прочети повече на: http://hotnews.bg/n/preslava-vtreshti-sus-...but.130391.html

 

Това е като взето от тукашната тема "Сигнално жълто" :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1:

Да не го писал някой от форума верно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...