Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абсолютно - винят я, че не си останала вярна на стила, ама ако го беше направила, щяха да говорят, както за Ванча и Глория, че не може да се адаптира спрямо тенденциите. Те двете си останаха верни на звученето, но ги отписват.

Няма угодия!

И аз харесвам Ана повече сега. Тогава ми беше бутафорна.

 

Има има :) Десислава се нарича. Хем актуална, хем звучене Десислава, но е трудно :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има има :) Десислава се нарича. Хем актуална, хем звучене Десислава, но е трудно :1000 (30):
Нещо не мога да усетя новите песни на Десислава. Освен "Не го прави", нищо от Пайнерския нов период, не бих си пуснала!

Докато на Ана повечко неща от новите харесвам - "Гот ми е", "С тебе ми е най", "Дай ми още", примерно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш ли от други периоди?

 

В следващите години популярността на сайта вече започва да пада, нароява се голяма конкуренция сред mp3 сайтовете. А и заради съображения за сигурност цифри вече не се публикуват.

 

Виж какво намерих специално за теб. :3fdb8960598fa63e: Това е седмичната (или може би месечната) класация за демекври 2004. Screen-ът е от 30 декември 2004.

 

30122004.jpg

 

Чини ми се обявената вчера за маман е наскоро е била издала албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В следващите години популярността на сайта вече започва да пада, нароява се голяма конкуренция сред mp3 сайтовете. А и заради съображения за сигурност цифри вече не се публикуват.

 

Виж какво намерих специално за теб. :3fdb8960598fa63e: Това е седмичната (или може би месечната) класация за демекври 2004. Screen-ът е от 30 декември 2004.

 

30122004.jpg

 

Чини ми се обявената вчера за маман е наскоро е била издала албум.

Да, албумът на десетилетието - "Няма спиране"! :Vishenka_05:

 

Просто богиня!

Вече 19 години номер 1 в моето сърце!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В следващите години популярността на сайта вече започва да пада, нароява се голяма конкуренция сред mp3 сайтовете. А и заради съображения за сигурност цифри вече не се публикуват.

 

Виж какво намерих специално за теб. :3fdb8960598fa63e: Това е седмичната (или може би месечната) класация за демекври 2004. Screen-ът е от 30 декември 2004.

 

30122004.jpg

 

Чини ми се обявената вчера за маман е наскоро е била издала албум.

Райна със среден хит от ранга на ''Добре си, но ще се оправиш'' е втората чалгарка след Ивана. Тийн идолка. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е т'ва е дует. Аз имах предвид соло песен. :3fdb8960598fa63e:
А как си имал наглостта в темата на Ванча, да кажеш, че е мачкала с потреси през 2009?! :mf_surrender:

Уникати е имала жената!

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как си имал наглостта в темата на Ванча, да кажеш, че е мачкала с потреси през 2009?! :mf_surrender:

Уникати е имала жената!

За първата и последната казах, че са топ.

''Тръгвам с тебе'' е пълен шит.

''Дъ мен'' лично мен ме кефи, но е провал.

''Недей'' също не е нищо особено, малко по-добре от ''Тръгвам с тебе'', но слабо парче и заради това повечето дори не го знаят.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първата и последната казах, че са топ.

''Тръгвам с тебе'' е пълен шит.

''Дъ мен'' лично мен ме кефи, но е провал.

''Недей'' също не е нищо особено, малко по-добре от ''Тръгвам с тебе'', но слабо парче и заради това повечето дори не го знаят.

Оооо, ще се караме!

"Тръгвам с тебе" е толкова свежа песничка, "Недей" е с готин заряд, нещо много сексуално има в нея, а песента с лафа на Фънки си е с хубав саунд, лелчинка е готина в клипа, има лафове в текста. Много си беше добре през 2008 и 2009 лелята!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, ще се караме!

"Тръгвам с тебе" е толкова свежа песничка, "Недей" е с готин заряд, нещо много сексуално има в нея, а песента с лафа на Фънки си е с хубав саунд, лелчинка е готина в клипа, има лафове в текста. Много си беше добре през 2008 и 2009 лелята!

Само за ''Дъ мен'' ще се съглася. Другите са все едно изпяти от Биляна или Даниела. Сравни тези песни с други летни хитове на Ивана като ''Това е парчето'' и тн.. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за ''Дъ мен'' ще се съглася. Другите са все едно изпяти от Биляна или Даниела. Сравни тези песни с други летни хитове на Ивана като ''Това е парчето'' и тн.. :helpsmilie:
Просто излязоха в период, в който мозъците ви бяха промити с мантрата, че Ивана запада, а Преси е някакъв топ на топовете! Ако се бяха появили "Тръгвам с тебе" и "Недей" през 2006 година, щяхте да въртите гъзовете на тях! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто излязоха в период, в който мозъците ви бяха промити с мантрата, че Ивана запада, а Преси е някакъв топ на топовете! Ако се бяха появили "Тръгвам с тебе" и "Недей" през 2006 година, щяхте да въртите гъзовете на тях! :3fdb8960598fa63e:

През 2011 мозъците също бяха промити с тази матра, но Ваня Калудова смаза с 4 хита. :3fdb8960598fa63e:

Всичко опира до песен. Примери бол за това.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2011 мозъците също бяха промити с тази матра, но Ваня Калудова смаза с 4 хита. :3fdb8960598fa63e:

Всичко опира до песен. Примери бол за това.

Да, през 2011 направи хитове, защото вече беше "детронирана" от Преслава, там битката се оформяше между Пепа и Галя, Ванча не бъркаше на никого в сметките, останала встрани, та хората чуха, че тя може да прави добри парчета и без да е непременно номер 1 или най-награждавана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да усетя новите песни на Десислава. Освен "Не го прави", нищо от Пайнерския нов период, не бих си пуснала!

Докато на Ана повечко неща от новите харесвам - "Гот ми е", "С тебе ми е най", "Дай ми още", примерно.

А тази? На мен ми е безкрайно любима, обожавам баладите на Деса. Влага много чувство в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази? На мен ми е безкрайно любима, обожавам баладите на Деса. Влага много чувство в тях.

Не, аз вече съм казвала по адрес на тази песен, че е едно огромно клише, много тъп текст.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И баладата с Джордан ли не харесваш?
С нищо не ме грабна... Не знам, Деса ме изгуби нещо като слушател и почитателка.

Може би само това, освен "Не го прави", е интересно като експеримент, но и то е блудкаво като текст.

 

 

Радвам се, че има масово одобрение и милиони в тубата, но аз не мога да усетя нищо от онова, което пее от няколко години.

 

Последните нейни песни, които спуквах от въртене са отпреди Пайнер.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...