Jump to content

Бомбата на годината - истината за лицемерието във форума.


Препоръчани коментари

Оставям на вас коментара!

Аз ще кажа само, че се превърнах не само във форумска кралица, най-обсъждана тук, но и на лични чатове! Вижте как съм наричана и одумвана в кореспонденцията на Стела и Дойчо Джигов!

 

Screenshot_2018-04-21-13-57-15.png

 

Screenshot_2018-04-21-13-57-46.png

 

Screenshot_2018-04-21-13-58-20.png

 

Screenshot_2018-04-21-13-55-43.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гнусна постъпка от страна на човека пратил ти тези скрийнове.

Стела не веднъж е споделила, че не симпатизира на Янева и не ме изненадва, че е казала подобно нещо, но изненадва ме как уж ''приятел'' я предава така. Момичето каза, че вече му е била шута, но не го злепостави в нито един момент. Янева, някой се опитва да ти се мазни, но #дъно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Джигито Чехльов е вече размазан от Янева и се чуди как да я омилостиви,но след няколко прочита на чата разбрах,че това е доста отдавна,още когато Янева искаше да напуска и се беше скарала със Стела,но към днешна дата според мен са в по-добри отношения,така че Янева,не се връзвай на поредната интрига на Чехльо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо ми е през оная работа как ще ае дъежи с мен Янева. Целта на занятието да покажа, че бях настроен срещу уважаемата, а после Стелчето ми заби ножа в гърба и отиде да лиже гъзовете на тия дето е плювала до предишния ден.

Янева, Слави, Сашо, Ролф ,-А и т. н.

Казваше, че от форума и пукало само за мен и още една потребителка, но изглежда и за това е лъгала. Да е жива и здрава, какво трябваше аз и го написах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доке, голямо дъно си. Не спираш с интригите.

Колко човека замеси в интрижките си? Немога да разбера, това ли ти осмисля живота?

Интрига със Слави, интрига с мен и Христина, повлече и оная куха лейка, сега Стела..

 

Янева, под нивото ти е да се занимаваш с подобен тип кореспонденция :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, но Янева с тази тема предава короната на Стела, дано втората се завърне и направи някакво раздвижване във форума.

Този, изсмукан от пръстите, сутляж няма да има и 1/10 от успеха на скандалът на 2017-та. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, но Янева с тази тема предава короната на Стела, дано втората се завърне и направи някакво раздвижване във форума.

Този, изсмукан от пръстите, сутляж няма да има и 1/10 от успеха на скандалът на 2017-та. :3fdb8960598fa63e:

За моя скандал говориш нали? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доке, голямо дъно си. Не спираш с интригите.

Колко човека замеси в интрижките си? Немога да разбера, това ли ти осмисля живота?

Интрига със Слави, интрига с мен и Христина, повлече и оная куха лейка, сега Стела..

 

Янева, под нивото ти е да се занимаваш с подобен тип кореспонденция :mf_surrender:

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, но Янева с тази тема предава короната на Стела, дано втората се завърне и направи някакво раздвижване във форума.

Този, изсмукан от пръстите, сутляж няма да има и 1/10 от успеха на скандалът на 2017-та. :3fdb8960598fa63e:

Какво по-точно съм си смукала от пръстите?

Във форума се демонстрира едно - нагледно е показано другото лице на уважаемата, която даже ми беше написала, че нямала нищо против мен и искала да си комуникираме. Че не можела да се натоварва с негативна енергия... Защо в лицето не ми е казвала "лояната", или тук да напише - какво вдигате акциите на тая?!

И как по-точно ще раздвижи форума? :mf_surrender:

И не, не целя да минавам твоя "скандал" - не разполагам с голи снимки! Просто демонстрирам нагледно твърденията си, че някои хора са конформисти и се нагаждат спрямо силните на деня! Ако щеш, като едно предупреждение - да не вярваме на никого и на нищо! Защото аз много пъти се опитвах да оправя тона с въпросната, докато тя е правила това.

А Джиджи не мислете, че ще се отърве от кармата и моите хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела е един от малкото нормални хора в тоя форум, със социален живот, акъл, нефанатизирана по чалгарка и напълно адекватна, без да бъде попита от злоба.

Не разбирам смисъла на темата. Нито има компромат, нито някой ще си промени мнението за Стела, какъвто е и замисъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела е един от малкото нормални хора в тоя форум, със социален живот, акъл, нефанатизирана по чалгарка и напълно адекватна, без да бъде попита от злоба.

Не разбирам смисъла на темата. Нито има компромат, нито някой ще си промени мнението за Стела, какъвто е и замисъла.

Ок, защо тогава човек с толкова зает социален живот, обсъжда форума и всякакви дребни елементчета от него, интересува се на кого са се надигнали акциите, в съвсем други приложения, в съвсем различен контекст?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, защо тогава човек с толкова зает социален живот, обсъжда форума и всякакви дребни елементчета от него, интересува се на кого са се надигнали акциите, в съвсем други приложения, в съвсем различен контекст?

Защото вие всекидневно я занимавате със евтините си заяждания. Постоянно й търсите сметка на кой какъв бан е раздала, на кой пък не е дала.

Изказала е мнението си, не виждам нищо противозаконно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то това може да е доста стар чат и да си е променила мнението оттогава.
Нямам нищо против евентуална промяна - но е факт, че тя никъде ТУК не написа "какво се мазните и вдигате акциите на тая"! Защо не е цитирала поста на Джига-Рига тук, да му напише директно и пред всички какво мисли за неговото определение "кралица"?

Защо се занимава с мен по чатове, опитвайки се да насъска дружката си? И когато аз го насрах, тя видя, че повечето хора са на моя страна и се отрече от него, пишейки ми, че не можела да се натоварва с неговата негативна енергия. А очевидно тя е подхванала темата "Янева" с въпросния!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките се занимавате с глупости. Имате акъл за много повече от това. Със Стела сме се виждали два пъти на живо - мога да кажа само добри неща. Много мил, забавен и разбран човек, но смятам, че странични неща и хора доста й повлияяват. И на нея съм го казал, и тук ще го кажа - не можеш да угодиш на всички, да си приятел с всички, още по-малко пък в интернет и от разстояние. Тя наистина не е конфликтна, но понякога не може да филтрира информацията и се подвежда. Не знам какво става. Как пък аз нямам проблеми с никого... Разбирам се и с Янева, и със Смит, и с Кондомчо, и с още достатъчно хора, с някои от които познанството ни е преминало и в приятелство на живо и въобще не си говорим за форуми.

 

Въобще, в последно време в този форум само кълнежи, скандали, интриги, обиди. Някой с някого се скарва, после си правят четки. Вярно, народът изперка масово и това е отражение и тук, ама... дайте ако ще го бъде този форум, да му вдигнем нивото и да го ползваме просто за моментно развлечение. Социален живот имаме всички, но когато влезем тук, не е нужно да се четат и пишат всеки път някакви полюции.

И аз не толерирам лицемерие, но Янева - пука ли ти в крайна сметка?! Кой от тези хора тук ти е фактор в живота? Бъди си себе си, прави си готините теми - срещаш одобрение от доста хора. Имаш и моето такова винаги. Разбирам какво искаш да изразиш с темата, но остави... минава време и винаги си показва кой какъв е, кой е замесен, каква е била целта и т.н. Това не е от значение пряко за живота ти. Тегли по една майна, вземи едни хубава книжка с една чаша винце и си гледай кефа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне от това, което сме коментирали със Стела - тя много се обиди от отношението ти в началото, и тези общи чатове са баш от този период.

Иначе поведението на Дойчо не го разбирам - тогава скачаше в огъня да защити Стела, а сега пуска някакви чатове, ни в клин, ни в ръкав, само и само да я очерни. Абсолютни детинщини са това и аз лично не ги разбирам, не е нормално да умираш за някого в Петък, а в Събота - да се опитваш да го злепоставиш. И аз прекратих отношенията си с няколко човека от форума - но не съм пускал чатове, за да доказвам на някого нещо. Опитите за интриги, не само, че са скучни, ами са и плоски и несполучливи.

Цялата тази тема я виждам като опит за отмъщение на Дойчо, поради факта, че Стела му е била шута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...