Jump to content



Бомбата на годината - истината за лицемерието във форума.


Препоръчани коментари

Всички знаете, че имаше период, когато с Янева се заяждахме, тук във форума, тези чатове са от тогава. Няма да крия, че съм го казала, но това, че въпростният човек ги е пратил е много долна постъпка! Аз лично съм съжалила за действията си, тогава наистина бях в такова състояние, когато се карахме с Янева. От доста време насам се държа добре с нея и смятах, че въпроса е приключен. Дори тогава открито бях казала, че не я харесвам и тя го знае много добре. Наскоро и писах ЛС в което се извиних, ако съм я обидила с нещо, но доколкото разбрах не го е получила. Всеки в даден момент се е карал с някой, после винаги можеш да промениш мнението си. Аз ще продължа да се държа добре, защото така съм решила.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да крия, че съм го казала, но това, че въпростният човек ги е пратил е много долна постъпка!

+1

Още повече, че месеци наред ти се пишеше за най-големият приятел, а се оказа най-големият предател!

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Още повече, че месеци наред ти се пишеше за най-големият приятел, а се оказа най-големият предател!

Не знам защо ти скачаш най-много в темата, та чак беше написал, че си нямаме друга работа...

Да показвам и да качвам ли ти с какво си се занимавал и как си ме наричал, защото имам скрийнове и с твои думи и "занимания"! Не ги поствам само защото си ми помагал, особено в темата за десетилетието, а аз съм благодарен човек. Още повече, че мислех, че наистина си готин, талантлив, направи и разкошни интервюта с мен и Стефимир! От теб съм много по-разочарована, защото Стела поне никога не съм чувствала близка.

Идеята на темата е не да се "злепоставя" Стела, а да апелирам да си казваме ТУК каквото имаме! Когато някой реши, че го дразни как се "вдигат акциите на друг", или го смята за "лоен", нека си го напише директно, да се изяснят нещата и да се сложат картите на масата! А не тук да се правим на мили и кротки, "над нещата", а иначе да злорадстваме и нареждаме грозно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато някой реши, че го дразни как се "вдигат акциите на друг", или го смята за "лоен", нека си го напише директно, да се изяснят нещата и да се сложат картите на масата! А не тук да се правим на мили и кротки, "над нещата", а иначе да злорадстваме и нареждаме грозно!

 

Когато съм му написала тези неща, тук също бях заявила, че не те харесвам и в този период не съм ти се правила на мила и кротка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато съм му написала тези неща, тук също бях заявила, че не те харесвам и в този период не съм ти се правила на мила и кротка.
Напротив - нито си написала видно на някого - "какво вдигате акциите на тая", нито си си позволявала епитети. А много други потребители, когато са "ядосани", както ти си се изразила - се изправят срещу ядосалия ги, казват си директно каквото имат и т.н. А ти дори беше заявила, че не мога да те обидя и ядосам, защото 1. не се познаваме; 2. не те интересувам...

Интересно е защо те е ядосал някой, когото не познаваш и не представлява интерес за теб?

И защо, след като си толкова заета с живота си извън форума, губиш време с подобни неща в кореспонденцията си с Джиджи Хадид?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Развалихте темата, хаха :D Ся до безкрай ще се разтягат локуми. Теглете чертата, това са минали истории, лански сняг. Всеки си е извадил необходимите поуки. Прехвърлихте страстта си към обсъждане на ретрофолка и по отношение на форумските взаимоотношения :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо ти скачаш най-много в темата, та чак беше написал, че си нямаме друга работа...

Да показвам и да качвам ли ти с какво си се занимавал и как си ме наричал, защото имам скрийнове и с твои думи и "занимания"! Не ги поствам само защото си ми помагал, особено в темата за десетилетието, а аз съм благодарен човек. Още повече, че мислех, че наистина си готин, талантлив, направи и разкошни интервюта с мен и Стефимир! От теб съм много по-разочарована, защото Стела поне никога не съм чувствала близка.

Идеята на темата е не да се "злепоставя" Стела, а да апелирам да си казваме ТУК каквото имаме! Когато някой реши, че го дразни как се "вдигат акциите на друг", или го смята за "лоен", нека си го напише директно, да се изяснят нещата и да се сложат картите на масата! А не тук да се правим на мили и кротки, "над нещата", а иначе да злорадстваме и нареждаме грозно!

Не скачам, просто отбелязвам, че е супер долно точно тази постъпка да дойде от човек, който я защитаваше като родна сестра.

Знам кой ги е изпратил и не му прави чест за годините и интелигентността, която притежава и похабява, занимавайки се с интриги, заплахи и сие.

Янева, моето е несъпоставимо с тяхното:

1) Когато писах тези неща не съм имал допир и комуникация с теб. Бях с тримесечен бан, бях извън форума. А когато се завърнах ти ме охапа, когато написах "бан" под твой пост за майката на Денислав. Въпросният чат е от Януари_Февруари_Март тази година.

2) Не те познавах, когато те опознах си промених коренно мнението за теб.

3) Ако те мислех за лош човек - не бих ти помогнал с каквото и да е, не бих искал мнение от теб и не бих комуникирал с теб. За справка Джигито да каже как порязах молбата му да му помагам с неговата тема "Реализираните".

Извинявам ти се публично за това, което съм мислел, твърдял и писал по твой адрес през въпросният период. Не смятам, че е срам да поискаш прошка и покаяние след като си осъзнал, че си сгрешил.

 

Просто прекалена идва линията - скандалът със Слави, скандалът с Ролф, сега и това. Много пъти съм апелирал за добри отношения във форума и съм подавал ръка на хора, с които съм се карал, не защото се мазня на някого, а защото наистина ми пука за тях. Това, което си го направихме сами с тези скандали, т.е самоизядохме се, доведе до плачевното състояние на форума към днешна дата. И не, не е от вчера, не е от миналата година, с години се натрупа, а най-много от скандалът между феновете на Камелия и Деса. Както и да е, късно е за констатации, тъй като те няма да доведат до промяна. Форумът загина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато съм му написала тези неща, тук също бях заявила, че не те харесвам и в този период не съм ти се правила на мила и кротка.

Това е вярно и аз го потвърждавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вярно и аз го потвърждавам.
Вярно е само донякъде - защото не дойде като нейна спонтанна и честна постъпка. Сашо тогава скочи и я попита какво против има мен, да си признае и т.н. И тя написа - да, не ми е много приятна Янева. Но пред.и това вадеше от девет кладенеца вода, само и само да не излезе, че с нещо е засегната

Както и да е, щом държите - затворете темата!

Просто бъдете по-директни и честни едни към други!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е само донякъде - защото не дойде като нейна спонтанна и честна постъпка. Сашо тогава скочи и я попита какво против има мен, да си признае и т.н. И тя написа - да, не ми е много приятна Янева. Но пред.и това вадеше от девет кладенеца вода, само и само да не излезе, че с нещо е засегната

Както и да е, щом държите - затворете темата!

Просто бъдете по-директни и честни едни към други!

Стела тогава беше на прицел, заради двойното модериране, което тръгна от теб. От там започна конфликта ви, не че не си била права, просто беше поднесено доста рязко.

Истината няма една страна, а за един конфликт, колкото и тривиално да звучи - са виновни и двамата.

 

В момента даваме трибуна на точно определени 2-ма потребители да си въртят интригите и сплетните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано темата не казва нищо ново.

 

Вярвам, че човек с какъвто се събере, винаги попива малко или много от него. И аз и Сашо сме намеквали на Стела какво влияние и оказва вулгарния с ниско iq Доке. Вярвам, че Стела е готина и добронамерена по природа, но и много се влияе от хората с които кореспондира. И аз преди съм имал подобен проблем така че го разбирам от личен опит.

Лицемерието във форума не е от днес. Затова не съм се обвързвал с по сериозни приятелски връзки както много от вас. Затова и не се чувствам предаден. Само в онзи момент с фейк снимките ме заболя че никой не попита всъщност мои ли са а се злорадстваше и някои изпитваха видимо удоволствие от всичко това. От някои не го очаквах... Но после им натрих носовете...

А Сенуж бъди сигурен че твоята особа е допринесла много повече за това днес много потребители да нямат желание да пишат отколкото конфликта Деса Кама който датира то както има чалга форуми тоест от 2003. Винаги го е имало, просто понякога е бил в затишие. А и не си мисли че вашия конфликт Преса Галош е по малко досаден, така че спести ни подобни глупави анализи особено след няколко много силни твои коментари последните дни. Ти ако не се изакаш на метеното, няма да си ти просто :)

 

Янева , надЯвам се че действително ти пука по малко отколкото изглежда. Просто те приемам за човек който е над нещата. А такива като нас не се интересуват от мнението на плебеите... :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...