Jump to content



Online: Лоренция - С теб, 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

На Софка лапето кога си направи толкоз бърже операция за смяна на пола? Или просто смята да се изявява и като травестит?

 

Иначе момата не е лоша, обаче с текста "С тебе ми се изкривява, с тебе яко да ми става" ме кара да се съмнявам в първото твърдение. :)

 

Явно вече имаме официално продължение на "Да ти го дам ли" ....

 

А песеньовката даже я бива като за Оцков бълнеж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна ценцура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна ценцура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна цензура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата идолка, Галена е видяна да се тръшка по земята и да рони сълзи в Смядово, Преслава е в нервна криза, Джена спешно си е записала час при психолога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата идолка, Галена е видяна да се тръшка по земята и да рони сълзи в Смядово, Преслава е в нервна криза, Джена спешно си е записала час при психолога.

ЛоренЦИЯ няма данни за нова надуваема секс кукла, по-скоро за надуваема миячка има. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме толкова хубави български думи, които можеха да се използват за псевдоним като "хлебарка", "сланина", "жалка", "ракия", "захар", "сальодка" и прочие, Оци пак до чуждото творчество прибегнал. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Часовникът ти Ролекс ли е или от Зрънчо" - топ фраза! Не лошо комерс парче, ако го беше изпяла Яни щеше да стане голям хит. Певицата става, макар неадекватния псевдоним.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар първоначалния шок от името, всъщност момичето и изглежда, и звучи доста адекватно. И песента като за Оцко е направо супер, той в последната година рови нови дъна, но тук е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам точно що, дали от изпяването или размазващия текст, ма не звучи никак като на Татянция.

 

Иначе съм дисапойнт - не и се бил изкривявал на джендъра, издивявало и се. Определено жалко.

 

Начи остава за часовника Ролекс или Зрънчо за текст на годината.

 

Да видим кой ще измисли нещо по брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна си иска обратно песента....

 

Оцко копае надолу, надолу, цяло метро прокара. Бездарно македонско копеле.

Да дойде да прокопае метрото на Красно село, че трета година само чакаме. Оцко по-бързо щеше да го прокопае. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бездарно македонско копеле.

О, Господи...каква е тая злоба!?! Разбирам да не ти харесва, ама тва вече е прекалено. Не знам колко трябва да ти е жалък живота, че да таиш такава злоба в себе си и да я изливаш върху човек, който сигурно не си виждал през живота си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...