Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз сега се мъчих с едни, ама не ми се получаваше, взела съм много големи и ефектът е drag queen. Нещо не мога да ги поставя правилно, но ще се упражнявам.

За магнитни мигли съм гледала доста клипчета, ама е пипкаво и май не са много доволни. То реално се слагат два пласта мигли - едни над твоите и едни под тях, като сандвич :D и на всеки пласт има магнитна лента. Малко ми е странно, а и не съм виждала в България.

На мен не ми харесват много тези косъм по косъм заради това, че изглеждат добре около седмица-две и после "падат" надолу и затварят окото. Затова се насочих към тези, които си слагаш и махаш, когато пожелаеш, но си иска практика, за да се поставят добре.

 

И на мен са ми странни магнитните, иначе имаше един сайт в който ги има. И аз мисля да си взема от другите и да се упражнявам с лепилцето. Има много клипчета в нета в които показват как си слагат. Тази Боби имаше, ако я знаеш. Ти какви си взе, на коя марка. В салона където ходя на фпизьор има едно момиче, което гримира и тя ми беше казала, че ако са много дълги както при тебе отрязва от крайчетата с ножичка за да нагласи да са точна дължина и тогава ги лепи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен са ми странни магнитните, иначе имаше един сайт в който ги има. И аз мисля да си взема от другите и да се упражнявам с лепилцето. Има много клипчета в нета в които показват как си слагат. Тази Боби имаше, ако я знаеш. Ти какви си взе, на коя марка. В салона където ходя на фпизьор има едно момиче, което гримира и тя ми беше казала, че ако са много дълги както при тебе отрязва от крайчетата с ножичка за да нагласи да са точна дължина и тогава ги лепи.

Боби мъничко ме дразни в първите си видеа, напоследък е по-поносима, но клиповете й са ми прекалено как да кажа... обяснителни и ме натоварват. Гледам повече на английски видеа.

 

Иначе марката е някаква Eylure от Лили, не ми се даваха луди пари за Sephora или MAC като знам, че няма да успея да ги сложа и накрая ще ги изхабя и хвърля. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боби мъничко ме дразни в първите си видеа, напоследък е по-поносима, но клиповете й са ми прекалено как да кажа... обяснителни и ме натоварват. Гледам повече на английски видеа.

 

Иначе марката е някаква Eylure от Лили, не ми се даваха луди пари за Sephora или MAC като знам, че няма да успея да ги сложа и накрая ще ги изхабя и хвърля. :3fdb8960598fa63e:

Да, ще си купим от хубавите, като се научим да ги слагаме. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изумяват ме тези как 2 часа си седят и следят какво се случва. Видеото е много сурово и тежичко. Аз бих хванала пътя веднага, без да гледам и обсъждам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се плаща в spotify? Не мога да гледам интервюто с Рики :(

 

https://open.spotify.com/episode/7G00LPtbJh...55anTuPg#upsell

 

Някой, ако може да ми го свали и прати.Лягам,че както казаха колегите: спим набързо и пак на работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...