Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Шефът ми е много откачен. Вика ми днес, че всички мъже се обръщали след мен, имало нещо в мен, очите ми светели-имам блясък в очите, била съм скрита лимонка и палавница. Как пък ме определи. И ми каза, че иска да ме прибавя във фейса, намери ме и като ми видя снимката-като русалка съм била вика. Видя и че Ники ми е приятел и викам това е жена му. Той ми каза, че това му е третата-като работили с шефа, все Ники забивал по някоя във всяко заведение. После колежката -топла кухня вика щяла да сменя графика на колегите, да може тоя на Джулия да ме прибира. И шефът вика той в кой график да се бутне да ме прибира и щял на кафе да ме води. Добре, че шефката я няма. И като тръгна да ме търси, пърео ме търси с Райна. 😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът ми е много откачен. Вика ми днес, че всички мъже се обръщали след мен, имало нещо в мен, очите ми светели-имам блясък в очите, била съм скрита лимонка и палавница. Как пък ме определи. И ми каза, че иска да ме прибавя във фейса, намери ме и като ми видя снимката-като русалка съм била вика. Видя и че Ники ми е приятел и викам това е жена му. Той ми каза, че това му е третата-като работили с шефа, все Ники забивал по някоя във всяко заведение. После колежката -топла кухня вика щяла да сменя графика на колегите, да може тоя на Джулия да ме прибира. И шефът вика той в кой график да се бутне да ме прибира и щял на кафе да ме води. Добре, че шефката я няма. И като тръгна да ме търси, пърео ме търси с Райна. 😆

Е лъже ли нещо човека? Разбирач е явно, ама внимавайте със шефката. Единствено не е познал за лимонката - хич не си скрита :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие не спите ли?

Не

Правим кекс

 

Шефът ми е много откачен. Вика ми днес, че всички мъже се обръщали след мен, имало нещо в мен, очите ми светели-имам блясък в очите, била съм скрита лимонка и палавница. Как пък ме определи. И ми каза, че иска да ме прибавя във фейса, намери ме и като ми видя снимката-като русалка съм била вика. Видя и че Ники ми е приятел и викам това е жена му. Той ми каза, че това му е третата-като работили с шефа, все Ники забивал по някоя във всяко заведение. После колежката -топла кухня вика щяла да сменя графика на колегите, да може тоя на Джулия да ме прибира. И шефът вика той в кой график да се бутне да ме прибира и щял на кафе да ме води. Добре, че шефката я няма. И като тръгна да ме търси, пърео ме търси с Райна. 😆

Голяма мръсница си

Нямам търпение да се озова в леглото ти :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успешно взет изпит. :phpgrin2:

 

Хора, купувате ли си дрехи онлайн? И ако да, кажете откъде? Доволни ли сте?

 

Аз си купих два фланелки и една шапка от АлиЕкспрес. Много съм доволен. Добри цени и добро качество. Размерите ги има описани на всеки артикул, щото китайските мерки са малко по-различни. Брат ми скоро си поръча яке, ама още не е дошло. Доста често дават и безплатни купони за намаления. Шапката примерно струваше 9 долара, аз я взех за 4.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си купих два фланелки и една шапка от АлиЕкспрес. Много съм доволен. Добри цени и добро качество. Размерите ги има описани на всеки артикул, щото китайските мерки са малко по-различни. Брат ми скоро си поръча яке, ама още не е дошло. Доста често дават и безплатни купони за намаления. Шапката примерно струваше 9 долара, аз я взех за 4.

Алиекспрес е топ! Майка ми ми изкара карта на нейно име и всичко що съм си поръчал идва каквото съм очаквал. Малко се бавят, но си струва чакането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли бавят много доставките от Алиекспрес?

 

Да, това му е минуса. 3-4 седмици не ти мърдат. Но мен специално не ми пука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много забавно беше днес на работа ама с такива колеги и такъв шеф, какво няма.

Колежката-топла кухня ми викаше да не си тръгвам, била съм машинка, колегата щял да дойде, изкарай още една смяна, тъкмо ще те прибере. И вече първата смяна да си тръгваме, едната сервитьорка като ме видя и О, Танче, прегръща ме и ме питаше защо не съм гримирана днес. Щяла да ми подари гривна като обеците ми. Тоя на Джулия като ме видя и ми вика здр, Танче и аз. У викам здрасти, ама си тръгвам. И той почна да ме пита какъв ми бил графика и колежката-топла кухня вика, че му сменила графика да е в моите смени, че да ме прибира. И утре май заедно ще се прибираме. 5 часа не можем да си тръгнем първата смяна да си говорим всички с колегите и колежките. Много работихме, ама с такива колеги с мерак се работи.

Утре май трябва да се гримирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габчи, май си хвърлила око на онзи пич от "София ден и нощ". :3fdb8960598fa63e:

 

Сега го видях това. Хаха, не :) Но просто ме кефи като човек, публикациите му като цяло, а и страстта му към кучетата. А и силно ме съмнява той да си поддържа профила де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...