Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Защо вече тук не се пише? Преди имаше скандали, интриги.. и от време на време интересни диалози. :crybaby:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без нас и някои други е така :3fdb8960598fa63e:

 

Вярно ли че си заявила на колежка: Как така все на мен .... ?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен късмет имам- тамън излязох от болницата и още пия нови хапове след изследванията до края на октомври и вчера в 5:00 сутринта получих силен световъртеж, щях да падна и ми беше лошо. А тъкмо онзи ден си говорихме с колегите добре, че излязох от болницата и то какво стана- вчера бях на лекар при личната- дишане, кръвно нормално, прати ме на невролог. Той пък искаше да ме взема за 2 дена пак в болница, скенер да ми прави, отказах да влизам пак, изписа ми едни хапчета за световъртежа и вика в петък следобед на преглед, ако не съм добре пак щял да ме взема в болница.

И ми дадоха пак болнични до петък включително. Звъннах на шефа и му казах, пак как ще се оправят, не знам.И сега пия по 7 хапчета на ден.

Не ми стига и това, ами и баща ми на рождения си ден на 26 септември не беше добре- лошо му беше, повръщаше, температура, а имахме резервация да празнуваме 60-я му рожден ден, торта му бяхме взели. Провали се. През деня се оправяше, вечерта се влошаваше.Той си мислеше най-лошото като чете в нета. И вчера и двамата бяхме на лекар- той на изследвания, аз за направление в големия дъжд.

И при него проблема се оказа бъбреците, вчера го приеха в болница, където лежах аз. Кой ти мислеше, че където лежах аз, след няма и месец, и баща ми лежи там.Придружих го в болницата вчера замаяна, не замаяна да го настанят, защото майка ми и брат ми на работа бяха, нямаше как да го оставя сам. Казаха, че не било страшно, ще се оправи. И на него система вчера му сложили. Днес ще ходя да му платя кабелната, после на свиждане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Starboy: "Занимавал съм се с тежка външна търговия".

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Аз смятам, че всички в България трябва да се занимават с това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vina Del Mar 2019 се очертава много интересен- потвърдените изпълнители са Рики, който за последно пя там през 2014 и всеки път обира чайките и факлите от публиката и сега е поканен за пореден път да пее там. На Vina Del Mar 2019 са потвърдени още Шакира, Чаян, Енрике Иглесиас, Джей Балвин и други. Със сигурност Рики ще е най-интересен.

 

Как ги събраха само Рики Мартин, Шакира, Чаян, Енрике Иглесиас, Джей Балвин на Vina Del Mar 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой следи ли българските сериали "Откраднат живот" и "Скъпи наследници"?

Единствения български сериал, който следя е Лайф ъф Зайка, ма нещо напоследък нещо е необявена пауза и почвам да се притеснявам да не се е случило нещо с актрисата в главната роля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения български сериал, който следя е Лайф ъф Зайка, ма нещо напоследък нещо е необявена пауза и почвам да се притеснявам да не се е случило нещо с актрисата в главната роля.

 

Ами явно си пропуснал. Аз лежах в болница миналия месец за бъбреците, продължавам да пия хапчета и тоя месец, бях в болнични, после изследвания пак. Баща ми на рождения си ден на 26.09 му се провали, беше зле и отменихме резервацията. Миналият понеделник влезе в болница, когато аз получих в 5:00 сутринта световъртежа и искаха пак в болница, но отказах, пак хапчета и за световъртежа и пак в болнични бях до миналия петък. Баща ми го изписаха в петък, и на него същите хапчета сега, но за камък в бъбреците и 15 дена болнични за него сега.

На мен ми казаха за световъртежа нарушение на вестибуларния апарат. До днес трябваше да се оправя, но не съм, още съм замаяна. Свързах се с един човвк, който също е бил така замаян и ходил при един ходжа в Просеник и хвърлил хапчетата и сега е добре. Била съм хванала лоша енергия и негативна и това много се натрупвало и имало врагове около мен. Може и от една "приятелка" да съм хванала. Преди години като бяхме в тях имаше листче с арабски букви и тя каза, че е магия. Баща ми е навит да ходим да се пречистя, да ни направят защита за цялото семейство и да ни се случват хубави неща. Няма смисъл от болнични пак, не помагат.

 

И на 2 ноември излиза новият албум "Secret Place" на Тоше Проески посмъртно.

 

И постоянно с баща ми ходим до тоалетна заради хапчетата и многото вода дето пием за бъбреците.

Аз бях на системи и инжекции миналия месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига шефа, ами и сега дразнителя-пицар. Уж щеше да напуска, вчера ми говори само за секс и искаше да му записвам номера. Отказах му. Викам му довчера не се понасяхме все едно, а сега какво ти става. И вчера вечерта се опитваше да ме закача като си тръгвах, а аз в тоя момент говприх с Ники по телефона и му казах и Ники ми вика кажк му, че си имаш приятел.

Дразнителят нарочно ме дразнил и се държал лошо с мен, за да не заподозре някой. И фризьорката и кухнята ще излязат прави за тоя, че искал нещо от мен, егати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения български сериал, който следя е Лайф ъф Зайка, ма нещо напоследък нещо е необявена пауза и почвам да се притеснявам да не се е случило нещо с актрисата в главната роля.

:happyppl:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно си пропуснал. Аз лежах в болница миналия месец за бъбреците, продължавам да пия хапчета и тоя месец, бях в болнични, после изследвания пак. Баща ми на рождения си ден на 26.09 му се провали, беше зле и отменихме резервацията. Миналият понеделник влезе в болница, когато аз получих в 5:00 сутринта световъртежа и искаха пак в болница, но отказах, пак хапчета и за световъртежа и пак в болнични бях до миналия петък. Баща ми го изписаха в петък, и на него същите хапчета сега, но за камък в бъбреците и 15 дена болнични за него сега.

На мен ми казаха за световъртежа нарушение на вестибуларния апарат. До днес трябваше да се оправя, но не съм, още съм замаяна. Свързах се с един човвк, който също е бил така замаян и ходил при един ходжа в Просеник и хвърлил хапчетата и сега е добре. Била съм хванала лоша енергия и негативна и това много се натрупвало и имало врагове около мен. Може и от една "приятелка" да съм хванала. Преди години като бяхме в тях имаше листче с арабски букви и тя каза, че е магия. Баща ми е навит да ходим да се пречистя, да ни направят защита за цялото семейство и да ни се случват хубави неща. Няма смисъл от болнични пак, не помагат.

 

И на 2 ноември излиза новият албум "Secret Place" на Тоше Проески посмъртно.

 

И постоянно с баща ми ходим до тоалетна заради хапчетата и многото вода дето пием за бъбреците.

Аз бях на системи и инжекции миналия месец.

 

Нищо не съм пропуснал, веднага като писа че си у болницата те питах как си кво си що си и ти пожелах скорошно оправяне.

 

Сега просто не беше писала няколко дена от както за световъртежа първия път като ти стана, че даже и за Рики нищо, та се бях притеснил добре ли си и кво става.

 

Иначе много се радвам че си добре, е горе долу, ша ти мине, както и баща ти че са го изписали и се подобрява. Аре оздравявайте и двамата бърже, че така не е хубаво. Като сте решили, идете и на ходжа, лошо няма предполагам, може да помогне от чисто психиологическа гледна точка някак си.

 

Не стига шефа, ами и сега дразнителя-пицар. Уж щеше да напуска, вчера ми говори само за секс и искаше да му записвам номера. Отказах му. Викам му довчера не се понасяхме все едно, а сега какво ти става. И вчера вечерта се опитваше да ме закача като си тръгвах, а аз в тоя момент говприх с Ники по телефона и му казах и Ники ми вика кажк му, че си имаш приятел.

Дразнителят нарочно ме дразнил и се държал лошо с мен, за да не заподозре някой. И фризьорката и кухнята ще излязат прави за тоя, че искал нещо от мен, егати.

 

Здрасти. То покрай тебе ако е мъж, да знаеш че нещо си иска със сигурност.

 

:happyppl:

 

:cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никол ще бъде приемна майка на детето на Мая и Рик, Карълайн пък бременна от Томас, а е омъжена за Рич. Рич изгони Томас от Ел Ей. Томас никога няма да научи, че ще има дете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не съм пропуснал, веднага като писа че си у болницата те питах как си кво си що си и ти пожелах скорошно оправяне.

 

Сега просто не беше писала няколко дена от както за световъртежа първия път като ти стана, че даже и за Рики нищо, та се бях притеснил добре ли си и кво става.

 

Иначе много се радвам че си добре, е горе долу, ша ти мине, както и баща ти че са го изписали и се подобрява. Аре оздравявайте и двамата бърже, че така не е хубаво. Като сте решили, идете и на ходжа, лошо няма предполагам, може да помогне от чисто психиологическа гледна точка някак си.

Здрасти. То покрай тебе ако е мъж, да знаеш че нещо си иска със сигурност.

:cheers:

 

Не знам дали е заради ходжата,но след него веднага като бях на преглед, неврологът ми каза,че съм била по-добре и ми вика за очите тези хубави сини очи и след това с всеки изминал ден се чувствах по-добре. И замайването ми мина, и лошо дето ми беше. Не знам какво писа, какво прави ходжата, но ми мина и ми даде нещо за здраве, късмет- винаги с мен да е.А за бъбреците каза вода от Медово 40 дена се пие и няма да имаш никакви проблеми.

 

Вчера казах на шефа, че пицарят- дразнител само се закача с мен, но няма да го огрее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес като стана въпрос за дразнителя-пицар, шефът вика да му дам номера му да пусне обява, че продава прасета, така се смяхме той и кухнята. После шефът вика: Танчето е хубава, тя е звезда и 2 пъти ми праща целувки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...