Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ерос Рамацоти за 2-ри път канят у нас. Eнрике Иглесиас идиота дето му бях на концерта и не става за нищо за 4-ти път ще идва у нас, а Рики Мартин изобщо не канят, защо? Каква е причината? Да ми казват от екипа на Рики, че у нас не предлагат никакви оферти да дойде, а Рики толкова иска да дойде в България. Sofia Music Enterprises и тъпия Фънки са причината аз да не видя Рики Мартин в България!

 

Че да си го организира сам като толкова иска, защо чака покана? Така ли работят тези звезди, аз си мислех, че сами избират държавите и градовете за турнетата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че да си го организира сам като толкова иска, защо чака покана? Така ли работят тези звезди, аз си мислех, че сами избират държавите и градовете за турнетата си.

 

Като не предлагат условия, как да дойде.

Ама Рики да не е вкип с 5 човека като Иглесиас.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За добро утро “Убийството на Версаче” е взел награда Еми, както и Дарън Крис, но Рики не е взел, но пък е бил много готин. Но въпреки това той с номинацията си вече е спечелил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По света всички медии пишат, че "Убийството ма Версаче" спечели награда Еми, само у нас не го отразиха. У нас е по-важно, че "Игра на тронове" са взели Еми.

 

Джован е качил снимка на Рики от наградите Еми и Рики отдолу му е написал Mi amor(моята любов) Как се обичат и подкрепят само Рики и Джован.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да бъде. Кенджи ми е писал на френски в понеделник, че ми благодари за цялата подкрепа и че благодарение на феновете той е стигнал дотук и искрено цени всеки един фен и благодари много. 😮😮😮😮

Link to comment
Сподели в други сайтове

егати тъпата система ! Понеделник пак неработен ден :@

 

после защо сме били на това дередже

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

В по-развитите европейски държави почти всеки месец има някакви празници. Тук са даже малко. ;)

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам най-добрия шеф. Вчера пусна колежката топла кухня да почива, че посрещала гости, а той от 19:00 до края работи на студена кухня. Много забавно беше с него, как правеше салатите и си пееше песните, които пускаха по радиото. По едно време се обади ма колежката й й каза и днес да почива, той щял да работи на студена кухня целия ден. Това другаде не съм го виждала. Шефът днес даде 300 лв. за уредба и колонки да слушаме качествено музика в кухнята. Той си чисти и работното място също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утрооо. В момента Рики получава поредното си признание в Ел Ей Avanguard award. Награда, която имат само 5 човека като Елтън Джон, Майли Сайръс и др. И сега и Рики ще притежава тази награда. 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карълайн май е бременна от Томас-сина на Рич, а Рич не може да има деца вече. Как ли ще реагира Рич, когато разбере, че Карълайн е бременна от Томас. Зенде и Никол са вече двойка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики днес записва с Danja-продуцента на Джъстин Тимбърлейк.

 

Бях в аптеката. Разбрах как се казва фармацефта. Едната жена дето беше на едното гише вика на едно момиче младо изпратено от Медицинския колеж за стаж да изчака да се обади на шефа. И аптекарката звъни на шефа и му казва: Здравей, ЖОРО и аз му чувам гласа по телефона. Как пък всички Жоровци са готини. Това момиче утре ще е е на стаж при фармацефтчето в 9:00 часа, че е младо и хубаво момичето. Направо й блазя, че ще стажува при него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна обложка има новия албум на Талия,за разлика от предния й. Излиза на 9 ноември- месец преди рождения ми ден

 

9408986R.jpg

 

Дано и Рики дотогава пусне новия сингъл.

Уж и Джей Ло щеше да пуска албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...