Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Станах луд, аз съм луд по теб

Страхувам се, че сърцето ми ще спре

Аз се отказах от мен за теб

Аз съм голям фанатик на твоята любов

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква буря имаше тука и аз на работа-град ли беше, ужас си беше да попиваш вода дето излиза под вратата пред входа на заведението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, шефът ми е навит. Какви работи ми приказваше сега, щяло само да бъде между нас, викам му не мога такова нещо, все пак си ми шеф, възбуждал се от мен. Особено като ми даде този розов потник и сега на кичури като съм още повече му харесвам. Сексуален тормоз на рабитното нясто вече като правя почти 5 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, шефът ми е навит. Какви работи ми приказваше сега, щяло само да бъде между нас, викам му не мога такова нещо, все пак си ми шеф, възбуждал се от мен. Особено като ми даде този розов потник и сега на кичури като съм още повече му харесвам. Сексуален тормоз на рабитното нясто вече като правя почти 5 месеца.

Богат ли е? Давай все пак не си на 1 младост

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да те повиши веднага.

Ти явно си като магнит.

 

И аз не знам какво съм вече. Тая сутрин отивам на работа и той сам, защото нали той отваря и ми вика що не съм дошла по-рано, пък аз в 8:15 още дойдох и той си мисли, че заради него, а аз да оправя вънка по-рано, че сервиьорката иска като дойде веднага да бърше масите. Ама страшен мръсник е тоя шефа ми. Изгонил един колега вчера от пицарите, защото много знаел ми каза. И какво излиза, че шефът мен ме защитава и все е на моя страна от самото начало, защото го привличам. Ще започна май да се обличам вече по-обикновено. Той има 15 годишна дъщеря и син, жена му ми е шефка и е много взискателна, колкото и добра, той с мен се занимава. Англичанчето пък ми писал, че утре или вдруги ден ще идва в Бургас за 1 ден, и ми писа за косата яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам какво съм вече. Тая сутрин отивам на работа и той сам, защото нали той отваря и ми вика що не съм дошла по-рано, пък аз в 8:15 още дойдох и той си мисли, че заради него, а аз да оправя вънка по-рано, че сервиьорката иска като дойде веднага да бърше масите. Ама страшен мръсник е тоя шефа ми. Изгонил един колега вчера от пицарите, защото много знаел ми каза. И какво излиза, че шефът мен ме защитава и все е на моя страна от самото начало, защото го привличам. Ще започна май да се обличам вече по-обикновено. Той има 15 годишна дъщеря и син, жена му ми е шефка и е много взискателна, колкото и добра, той с мен се занимава. Англичанчето пък ми писал, че утре или вдруги ден ще идва в Бургас за 1 ден, и ми писа за косата яко.

 

Абе не е като да не ти казахме още преди цифра месеци, ама айде карай. То беше ясно тоя ти е бая навит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иглесиас какво взе да бълва песни само- след провала Move to Miami, поредната тъпня ще пуска.

 

Рики до месеци ще пусне нов сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики в момента е отново в студиото. Записването в студиото го нарича готвене. 😃

Към 00:00 часа в момента е в Ел Ей. Рики пак до сутринта ще записва. Все посред нощите записва с часове.

 

Новата музика се готви усилено. :wub_anim: :viannen_28: :yahoo1: :clap: :77: :1000 (6): :mbounce: :yoji: :g2: :happyppl: :band: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес първата ми смяна е перфектна. Докато работих, управителят ми каза, че ще пусне Рики Мартин специално за мен и от 10:00 досега в залата само песни на Рики звучаха от 1991 до 2018. Голям кеф беше. Шефката ми знае какво да слуша, а Фиебре поне 3 пъти се извъртя-изобщо цялата дискография на Рики беше в залата. Просто работя на идеалното място. 😊😎🎉🎉🎉🎉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес и фризьорката ми ме почерпи за рождения си ден като ме видя да се прибирам от работа. Много се сприятелихме с нея, много е готина. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, ако ти даваха пари за всеки пост в чат манията, вече да беше със финансовото състояние на Бил Гейтс :3fdb8960598fa63e:

 

Зайки няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес от 14:00 до 16:00 пак се слушаше Рики в залата, ама чак пък да имат и El Amor De Mi Vida дето е още от първия му албум от 1991 направо ме изненада, да не говорим, че имат и почти всички песни от последния му албум A Quien Quiera Eschuchar 2015, a Fiebre много се върти. Рики е на почит на работа. :viannen_28: :yahoo1: :77: :1000 (6): :heart: :yoji: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв страшно голям интерес има към песните на Рики. Всичките му песни от 1991 до 2018 са преведени на английски, сръбски, гръцки, испански, чешки, турски, финландски, хинди, персийски, френски, руски, румънски, италиански, немски, унгарски, хърватски корейски, китайски, македонски, арабски, португалски, босненски, каталонски, азербайджански, полски, тамил, холандски, иврит, украински език, само на БЪЛГАРСКИ няма в lyricstranslate. com. Срамота, цял свят обича Рики, всичките му песни от до преведени на всички възможни езици, които съществуват, а ние къде сме- в Третия свят......

 

https://lyricstranslate.com/bg/ricky-martin-lyrics.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...