Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Може и Стрелците да привличаме.
Стреляш право в целта, Танче!

Кога ще направиш един семинар, наистина? Да ни учиш как се заплита мъж в мрежи от страст... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стреляш право в целта, Танче!

Кога ще направиш един семинар, наистина? Да ни учиш как се заплита мъж в мрежи от страст... :Vishenka_05:

 

Аз не съм го оплела. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Яд ме е за колегата Ники.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиджи, видях, че си турил снимка в темата за домашни любимци. Тъкмо се зарадвах, че ще видя кравата на Соня Немска, от която си пил мляко, пък то... Кучета! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиджи, видях, че си турил снимка в темата за домашни любимци. Тъкмо се зарадвах, че ще видя кравата на Соня Немска, от която си пил мляко, пък то... Кучета! :mf_surrender:

Кравата я няма от години, и не беше една, а две

П. С. Харесват ли ти? Много са злобни и хапят лоши лелички като теб да не казвам къде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес сутринта голям филм пред блока. В 8:15 писах на колегата, че съм готова и след колко време ще идва пред нас, той вика в 8:40 часа.Аз го събудих даже 5 мин. преди алармата му. И слизам долу пред входа и гледам баща ми и прави колата. Поговорихме си с баща ми, майка ми пък ми каза няма ли да тръгвам, имам да вървя, а не съм й казала, че ще ме взема колегата. И изведнъж в 8:40 часа отдалече се задава един джип и се чува гърми музика, колегата надул музиката. Качвам се аз при него, и той ми каза, че така се разсънвал с музика. И му викам това е баща ми, а колегата един учтив каза на баща ми: Здравейте, добър ден, а майка ми варди горе на терасата. :D

И пристигаме с колегата на работа отзад паркира и влизаме в заведението двамата един след друг и шефът ни гледа и ни пита: Ама вие заедно ли пристигате и колегата вика, че да, ходил да ме взема. Другият колега пък ми вика днес и той да ме прибирал ама с колелото и аз му отвърнах къде ще сравниш колелото с джипа.

И идва колежката-топла кухня за 2-ра смяна днес и как ме изненада- сложила и тя розова фанелка и ми вика няма само ти да си в розово, и аз ще хвана някой джип :D

Направо ме уби. И аз преди да си тръгна с колегата, понеже искала да ми бъде конкуренция й показвам, че имам розова пухена топка на ключовете, розова чантичка-сърце и й викам, че има много да ме настигне. Едната сервитьорка иска да ми подарява розова фанелка.

И свърши ни смяната и колегата ми вика, че ме чака да си ходим заедно и сервитьорката му вика минете и мен утре да ме вземете и си казва адреса, а аз й викам: Аааа, ти къде се редиш.

И колежката- топла кухня вика тука любов се задава, взимай го, ще ти готвя на сватбата. Аз нищо не казах, пък колегата й каза, че само колеги сме, то си е тъй де.

Утре пак ще идва да ме взема пред нас и пак ще дойде с музика и после заедно пак ще се прибираме, но това е само, когато ни удисват смените. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре пак ще идва да ме взема пред нас и пак ще дойде с музика и после заедно пак ще се прибираме, но това е само, когато ни удисват смените. :P

Кажи му да надуе "Дъжд от рози" и така да те вземе. Малко романтика да вкарате, пък и да е в тон с розовата ти блузка. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баща ми в големи филми се вкара. Разпитва ме за колегата, вика сам ли е, женен ли е, много голям джип имал, негов ли е, какво работи, вика и много силна музика надул и се похвали, че колегата го поздравил. Викам му утре пак ще е тъй. 😃

Майка ми пък за какво идвал да ме взема, ами като иска ще идва. Чак ми вика да съм му плащала някой лев за превоза.

 

Другата седмица Рики ще снима нов клип на #Fiebre на нова португалска версия в Ел Ей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...