Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

А, да бе, защо трябва да им правя доброто :mf_surrender:

Много ясно, че нова кола :1000 (29):

Защото и те биха ти направили добро ( добрини или друго ) :1000 (29):

Ооо

Взе ли практическия?

 

Днес си купих много дрехи. Преживях депресията с килограмите! :3fdb8960598fa63e:

Пари на вятъра

След като отслабнеш няма да ти стават :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом мога да влезна в S и да ми стоят добре, значи съм се филмирал. :3fdb8960598fa63e:

За тениски ли говориш?

Аз нося XS :1000 (29): ( понякога не отговарят, но почти всичките ми тениски са XS )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кола мислиш да си вземеш?

Като за начало мисля да е Golf.

Няма да рискувам със по-яка кола, щот има голям шанс (дано не) да я направя на нищо.

 

Иначе практическият ми е съвсем скоро и се надявам всичко да е точно. В София трудно се взима изпит като цяло, но смятам, че ще се справя. И всички които познавам не са взимали изпита от първият път :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тениски ли говориш?

Аз нося XS :1000 (29): ( понякога не отговарят, но почти всичките ми тениски са XS )

И си 180? Мале, те ще ти стоят като подарени. :roll1:

 

Неглижираш проблема, а това го задълбочава. :3fdb8960598fa63e:

Колко кила имаш да сваляш?

5 и ще бъда в перфектните килограми за телосложението ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за начало мисля да е Golf.

Няма да рискувам със по-яка кола, щот има голям шанс (дано не) да я направя на нищо.

 

Иначе практическият ми е съвсем скоро и се надявам всичко да е точно. В София трудно се взима изпит като цяло, но смятам, че ще се справя. И всички които познавам не са взимали изпита от първият път :D

И аз си взех голфче миналата година. Много съм доволен - евтини, добри, не извискват много грижа и са бързички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И си 180? Мале, те ще ти стоят като подарени. :roll1:

5 и ще бъда в перфектните килограми за телосложението ми.

Всичките ми тениски от Англия ( 99% са от тук ) са ми XS

S ми стоят ужасно, а аз искам да са ми по тялото

Българските май бяха S-ки.. не знам ( от 3 години не съм купувам там тениски и други дрехи )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за начало мисля да е Golf.

Няма да рискувам със по-яка кола, щот има голям шанс (дано не) да я направя на нищо.

 

Иначе практическият ми е съвсем скоро и се надявам всичко да е точно. В София трудно се взима изпит като цяло, но смятам, че ще се справя. И всички които познавам не са взимали изпита от първият път :D

Газ или Бензин :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ми тениски от Англия ( 99% са от тук ) са ми XS

S ми стоят ужасно, а аз искам да са ми по тялото

Българските май бяха S-ки.. не знам ( от 3 години не съм купувам там тениски и други дрехи )

Ако тренираш, нормално да си купиш XS - нали трябва да си личат бицарките. За момченца като мен със леко затълстяване S са идеални. :1000 (29):

Аз в Бг не съм пазарувал никога. Само една блуза си бях взел и сега не я нося. Големи боклуци им доставят. В Гърция и Германия стоките са много по-яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб съм ти сърдита и искам развод!

Изчакай малко, че много разводи ще станат днес...

Готвя ти голям букет за срещата и годежен пръстен, а ти ми искаш развод... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ми тениски от Англия ( 99% са от тук ) са ми XS

S ми стоят ужасно, а аз искам да са ми по тялото

Българските май бяха S-ки.. не знам ( от 3 години не съм купувам там тениски и други дрехи )

Ако XS са ти по тялото....представям си кво е тялото. :mf_surrender:

:1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тренираш, нормално да си купиш XS - нали трябва да си личат бицарките. За момченца като мен със леко затълстяване S са идеални. :1000 (29):

Аз в Бг не съм пазарувал никога. Само една блуза си бях взел и сега не я нося. Големи боклуци им доставят. В Гърция и Германия стоките са много по-яки.

Не тренирам ( за сега ), но повечето ми казват, че изглеждам все едно тренирам :dontknow:

В Англия стоките също са добри и си пазарувам много тук ( Не случайно всяка година се прибирам с два куфара ) :1000 (29):

 

Разбира се, че ще се консумират и от двете, но повече газ :3fdb8960598fa63e:

Знаеш как да си газар

Представям си те как си натоварил цялата група: Марин, Онур, Дани Козарева, Алихан и другите и спирате пред НДК или Армеец :roll1: :1000 (29): :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ще изчакам да видим .. :1000 (29):

Супер!

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Ако XS са ти по тялото....представям си кво е тялото. :mf_surrender:

:1000 (29):

И какво тяло си представяш?

Не съм някакъв скелет :1000 (29):

Ще ме накарате да ви снимам всичките ми тениски и да докажа, че не лъжа...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си те как си натоварил цялата група: Марин, Онур, Дани Козарева, Алихан и другите и спирате пред НДК или Армеец :roll1: :1000 (29): :bowdown:

Алихан ли :1000 (29):

Аз приятели на приятели няма да возя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...