Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Бе и аз моя телефон като го нагъна му свалям батерията за отрицателно време, ма иначе държи сравнително по няколко дена даже. За час два само с музика не го вярвам, цъкала си и друго през същото време?

 

А лаптопа го задействай, по едно време като бях зарязал моя месеци наред накрая отказа да се пусне :)

 

А ползвам го вечер за заспиване, че заспивам все на филми. Нищо друго не съм цъкала и нарочно гледах колко ще му падне батерията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това 25 лв. за всички държави извън ЕС ли важи? Щото съм си поръчвал разни неща от Америка на стойност около 100 долара и като дойдоха ме разсипаха от мита и ДДС-та, станах пишман.

 

Та мисълта ми е, може ли да си поръчам на отделни поръчки дребни неща до 25 лв, но няколко на брой и да не плащам подобни такси?

 

И си сигурен, че не 30, а 25 лв. прага на таксите?

За всички извън ЕС. Да.

Иначе казах 25 лв за да си сигурен че няма да имаш допълнителни плащания. Прага е близо до 30те лв. Но заради промяната в курса, въпреки, че е относително стабилен не е добре да си на ръба. От опит съм патил.

Веднъж даже бях поръчал през DHL, които ми предложиха и да ме предтавляват за таксите и ДДСто и документите и накрая си платих три пъти поръчката...

Може на отделни поръчки. Няма проблем. Стига да не са от един продавач и да ти ги прати заедно... там ваче може допълнителна уговорка

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всички извън ЕС. Да.

Иначе казах 25 лв за да си сигурен че няма да имаш допълнителни плащания. Прага е близо до 30те лв. Но заради промяната в курса, въпреки, че е относително стабилен не е добре да си на ръба. От опит съм патил.

Веднъж даже бях поръчал през DHL, които ми предложиха и да ме предтавляват за таксите и ДДСто и документите и накрая си платих три пъти поръчката...

Може на отделни поръчки. Няма проблем. Стига да не са от един продавач и да ти ги прати заедно... там ваче може допълнителна уговорка

 

Хмм..баш от един продавач са, мамка му.

 

И аз ако ги поръчам с отделни плащания в един ден, той ще вземе да ми ги прати заедно, ще пристигнат заедно и ще ми нахакат таксите. Значи начинът би бил да ги поръчвам примерно през 4-5 дни всеки артикул.

 

А, друга идея ми дойде! Може пък да поръчам с отделни плащания различни артикули, но на името на различни членове от семейството и приятели. Така става ли според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хмм..баш от един продавач са, мамка му.

 

И аз ако ги поръчам с отделни плащания в един ден, той ще вземе да ми ги прати заедно, ще пристигнат заедно и ще ми нахакат таксите. Значи начинът би бил да ги поръчвам примерно през 4-5 дни всеки артикул.

 

А, друга идея ми дойде! Може пък да поръчам с отделни плащания различни артикули, но на името на различни членове от семейството и приятели. Така става ли според теб?

Ами... звучи логично. Не би трябвало да е проблем. Няма как да го проследят.

Преди време съм се договарял с продавачи да пишат по-ниска стойност на поръчката като изпращат ама май вече се дърпат повечето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм, Кайли ...

 

 

Кайли вече пусна 2 клипа от албума. Явно новата мода да се пускат албуми е да има 2-3 сингъла преди да да излезе, а пък при Рики иска да има 3-4 хита в албума, че да го пусне. А кога пускаше албуми само с пилотен сингъл.

Последния му албум само Adios се знаеше за пилотен сингъл.

 

И днес моят Ники ми се обади за пореден път и ми вика кога ще се видим, вика все работиш, все си изморена, а пък ние 2 седмици почти не сме се виждали. На предния ми почивен ден ходи до болницата той, на миналия ми почивен ден пак ходи за резултати, после му отказах вечерта, защото не ми се излизаше в дъжда, после пак на работа, искаше да ходя в тях, отказах му, после ми дойде и пак 6 дена на работа и днес ми вика да си избера кой ден да се видим- дали утре, в понеделник, или вторник,защото пак в сряда на почивния ми ден щяла да идва жената на брат му да говорят за апартамента. И аз му викам, че няма да стане тези дни. И той ми каза, че съм била все изморена, дето не съм искала, а че преди и изморена, и пеша съм се прибирала и съм искала да се виждаме и вика било от годините. А защо не помисли, че може би на работа ми е по- интересно и имам внимание, и не ми е скучно, и че ми омръзна все като се прибирам от 2-ра смяна, че не мога да му звъня, защото оная в тях била 1-ва смяна и после като не му се обадя и ми вика снощи защо не съм се обадила като съм се прибрала и ме пита някъде с някой ли съм, на гости ли съм.

Така е, като ми е скучно или не ми се обръща внимание, бягам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кайли вече пусна 2 клипа от албума. Явно новата мода да се пускат албуми е да има 2-3 сингъла преди да да излезе, а пък при Рики иска да има 3-4 хита в албума, че да го пусне. А кога пускаше албуми само с пилотен сингъл.

Последния му албум само Adios се знаеше за пилотен сингъл.

Ай стига толкоз с Рики. Минавам на Кайли вълна днеска ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай стига толкоз с Рики. Минавам на Кайли вълна днеска ....

 

Ами не прочете ли историята докрай?

 

Ще се спи няколко часа и утре пак на работа. Пак ще спим утре на работа всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не прочете ли историята докрай?

 

Ще се спи няколко часа и утре пак на работа. Пак ще спим утре на работа всички.

 

Е ти си я писала след това. Сега я прочетох. Ми ша спите на работа, кат няма кво друго да правите. Айде лека.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

YEEEEEEEE!

Знаех си!

Браво на Джошуа!

 

Току-що така се изрязох, че ако беше в стаята при мен, щеше да получиш астматичен пристъп.

 

Теб английската храна кара ли те да се режеш като дъскорезница? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що така се изрязох, че ако беше в стаята при мен, щеше да получиш астматичен пристъп.

 

Теб английската храна кара ли те да се режеш като дъскорезница? :3fdb8960598fa63e:

Като цяло те нямат никакви храни

Трябва да са благодарни на индийците, пакистанците и т.н.

В началото само

Организма вече е свикнал :1000 (29):

Защо не спиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло те нямат никакви храни

Трябва да са благодарни на индийците, пакистанците и т.н.

В началото само

Организма вече е свикнал :1000 (29):

Защо не спиш?

 

Да, наистина, там редовно ям индийско и е супер яко, направо да си оближеш пръстите. Особено с тия техните сосове. Сега ми даваш идея утре да потърся индийски ресторант в Пловдив.

 

Жена ти днес е на дискотека и одеве пусна снимка с някакъв мъж. Но ти си по-хубав от него.

 

След малко ще лягам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина, там редовно ям индийско и е супер яко, направо да си оближеш пръстите. Особено с тия техните сосове. Сега ми даваш идея утре да потърся индийски ресторант в Пловдив.

 

Жена ти днес е на дискотека и одеве пусна снимка с някакъв мъж. Но ти си по-хубав от него.

 

След малко ще лягам.

Почти всеки ден ям индийско :1000 (29):

Много вкусна храна имат

Така ли?

Значи ще ми изневерява...

Ще видим тази работа

Защо толкова рано ще си лягаш? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всеки ден ям индийско :1000 (29):

Много вкусна храна имат

Така ли?

Значи ще ми изневерява...

Ще видим тази работа

Защо толкова рано ще си лягаш? :1000 (29):

 

Тя видя, че се задяваш с фенката на Рики и Исмаил и му отпусна края.

 

Рано е в Бостън и Ню Йорк, в България минава 2 часа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...