Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тя винаги прави големи паузи между проектите си. А сега със сигурност се радва на новите неща в живота си, едва ли иска да се състезава.

Тази вечер слушаш ли Емилия? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер слушаш ли Емилия? :3fdb8960598fa63e:
Не, прегледах се и ми съобщиха, че съм добре, макар и да не харесвам Башурка. Препоръчаха ми да отстоявам себе си, мнението и вкуса си.

В този ред на мисли:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Преслава, ако е вярно, така се прави. Редно е да си изживее тези моменти, да се радва на тях, да си почива. Работата няма да избяга, не е най-важна кариерата.

догодина ще има награди по всяка вероятност :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

догодина ще има награди по всяка вероятност :3fdb8960598fa63e:

И аз мога да измисля, и да кажа всичко, и накрая да напиша "по всяка вероятност".

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG, @HIT, @Smith коментирайте: Сашка Мис Васева удари 300К гледания, а Юнона още се мъчи за 200К в канал с 1 милион абонати. :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав с химна:

Всички обичат Сашка, искам милион. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG, @HIT, @Smith коментирайте: Сашка Мис Васева удари 300К гледания, а Юнона още се мъчи за 200К в канал с 1 милион абонати. :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав с химна:

Скандална кралица!! Коя друга фолк звезда от 90те е помирисвала #9 място в тренд и 300к за 10 дни? Да не говорим за Юна, след проект с 3.5 милиона гледания, Сашка Васева да я разбие по всички параграфи!! Нека си скубе косите от яд! Цяла България е в шок от този грандиозен успех!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, прегледах се и ми съобщиха, че съм добре, макар и да не харесвам Башурка. Препоръчаха ми да отстоявам себе си, мнението и вкуса си.

В този ред на мисли:

 

На рецепта написаха ли ти препоръките? И да ги спазваш! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...