Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тая ми мяза по-скоро на Магда.

Магда не е толкова открояваща се, представяш ли си я да крещи така и да удря шамари? Аз лично - не! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да казваме кой наложи тази схема със спонсорите? И кой я продължи? На чичака ще му се наложи да си припомни как да бъде продуцент или да назначи хора, които да се занимават с това ала Токича, ако иска да продължи да има успех.

Честно казано, не съм сигурен кой точно я наложи схемата. :1000 (29): Ако визираш Галена, тя наистина беше една от първите, но и преди нея имаше имена с богати любовници, които са им движили кариерите. Рени още 2005 като напусна се оплакваше, че Митко й казвал да си търси 'спонсори'. Разяде се системата още от ерата на турнетата, когато сумати изпълнителки копнееха за такава слава и затова бяха готови на всичко, за да я постигнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво друго има от Кости Галош освен трите споменати от мен?

има и "Мой", "Стара каравана", "Habibi"

Галена няма ли да пуска вече песен, дразня се. :gun_bandana:

най вероятно само два фючеринга тази година :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да казваме кой наложи тази схема със спонсорите? И кой я продължи? На чичака ще му се наложи да си припомни как да бъде продуцент или да назначи хора, които да се занимават с това ала Токича, ако иска да продължи да има успех.

 

Не знам...чичакът вече е на 65. Скоро може и изобщо да не му се занимава. Надеждата ми е в сина му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Петрова се опитаха да наложат, ама не стана. Крисия Д. също. Само в Нона Йотова им е спасението!

 

Тази Соня не е с пленителна визия - прилича на бедно момче от народа, което се занимава с копане. Какво ще рече "буташе към спонсори"? Директно й е казал да си намери богат любовник?

Всички започват като бедни момичета от народа. :D

Не знам дали е намеквал конкретно за такъв тип спонсори, но точно тази дума е използвал- спонсори. Той реално може и да не е намеквал на певиците си да си търсят любовници, но самият начин, по който ги е препращал към други, които да им дават парите, е безумен.

 

най вероятно само два фючеринга тази година :confused:

Галена без пълноценни нейни песни цяла година? Много ме съмнява. Все още не е доказано, че ще се мести при Криско, та да прави такова отдръпване от Пайнер, както беше Камелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена без пълноценни нейни песни цяла година? Много ме съмнява. Все още не е доказано, че ще се мести при Криско, та да прави такова отдръпване от Пайнер, както беше Камелия.

Галена и Криско имат договори с “Уорнър” не ги мислете

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Криско имат договори с “Уорнър” не ги мислете

И Уорнър няма да помогнат на Галена ако Митака реши да й изтрие цялата продукция т.е всичките успехи по време на годините й на върха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Криско имат договори с “Уорнър” не ги мислете

 

Уорнър да не би да оперира на територията на България, че това да ни грее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено :Vishenka_05: Както и артистичното присъствие за 2006:

 

А тази беше един от най-големите хитове на втората половина на лятото:

:Vishenka_05:

Вера мачкаше много здраво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Даже да го забранят, всички кръчми да взривят, фолкът няма да умре" - колко подходящ окуражаващ цитат за сегашното положение на чалгата у нас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинските кралици правят по 18 милиона сами,докато жителите на Смядово са зациклили на под 8 милиона,а уж са лидери в българската музика.

Тук има солидно количество провокация, липсваща в Галениния проект, да не говорим, че песента на Галош е и по-слаба, и клипът не е кой знае какво. Да видим Тита какво ще пусне и ще успее ли да се надмине, както досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинските кралици правят по 18 милиона сами,докато жителите на Смядово са зациклили на под 8 милиона,а уж са лидери в българската музика.

Заради изпълнението на Софка има 18 милиона :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук има солидно количество провокация, липсваща в Галениния проект, да не говорим, че песента на Галош е и по-слаба, и клипът не е кой знае какво. Да видим Тита какво ще пусне и ще успее ли да се надмине, както досега.

В клипа си,Галена гаси цигара в окото на жена,мята я из заведение,храни птица с човешки пръст и още..това не е ли провокация? Докато в клипа на Тита лесбо сцени сме гледали още от времето на Употребена на Андреа и Оргазъм на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради изпълнението на Софка има 18 милиона :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се. :Vishenka_05:

Софка смаза! Вчера ревах от смях,отдавна не ми се беше случвало..другата седмица ще накарам гаджето да ми намери покана и да видя на живо принцеса Софка!

Как тълкуваш фразата "да ти пръсна дисплея и панела?"

Link to comment
Сподели в други сайтове

В клипа си,Галена гаси цигара в окото на жена,мята я из заведение,храни птица с човешки пръст и още..това не е ли провокация? Докато в клипа на Тита лесбо сцени сме гледали още от времето на Употребена на Андреа и Оргазъм на Кама.

Съгласен съм, но се замисли дали точно тези лесбосцени няма да докарат онаниращия контингент под клипа на Тита и съответно това да й натрупа допълнителна популярност на песента.

Въпросните сцени на Галена само биха прогонили децата + онаниращите, да не говорим, че 75% от клипа е с дискотечна, парти атмосфера. Прекалена агресия струи от клипа на "Просто шоу".

Отделен фактор е, че Галена си пусна в неподходящо време проекта и това се отрази на популярността му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...