Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Най-хубавата и точна статия ,която съм чел от много време насам. Доста истини са писани тук ,но някои индивиди тук естествено ще измислят какво да кажат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам последния хит на Анелия. Думи нямам как стана толкова голям.

 

Защото е крадена от една албанска песен много известна и в момента не се сещам как се казваше , много се слушаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Много точна статия. :)

Осъзнавате ли колко много ни е дала Преслава ?

И как ни се посвети изцяло. На нас - феновете й.

Толкова песни се изпяха...на толкова много сцени. И толкова незабравими срещи и вълнения ни подари. Не знам как не се умори през всичките тези години да е на макс и все на пълни обороти. Как пренебрегна личното си щастие за сметка на кариерата си.

И как успя да запази усмивката си след всичко. Благодарен съм, че я има. :heart:

 

Радвам се супер много, че най-накрая ще й се случи и най-прекрасното нещо в тоя живот - да си има детенце. На което съм сигурен, че ще се посвети и отдаде изцяло.

И ще му дари същата силна обич, която не спираше да дава на нас през всичките тези 14 години! :ba:

Редактирано от Vancho
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена за Преслава:

 

"С Преслава нямам взаимоотношения. В живота е така, хората се събират и разделят. Просто така се случиха нещата, не мога да кажа защо. Има болка, когато загубиш приятел. Когато си давал, а си готов да дадеш повече за другия, отколкото за себе си, е нормално да те боли."

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Имам въпрос към adorable. Преди "отколкото" трябва ли да има запетая при положение, че след този съюз няма глагол и дефакто не е връзка между две изречения. :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно само мен ме дразни "Зоопарк" :1000 (29):

Има още много време от тази година, ще чуем и други хитове. А чакаме и албуми :Vishenka_05:

 

И мен ме дразни донякъде. Даже ей сега я слушах, опитвайки се да се насиля да ми хареса. Тя не е точно чалга тая песен според мен, пак се опитват да се правят на модерни. Трудно ми е да повярвам, че генерира двойно повече гледания от песента на Преслава, но явно на хората им харесва.

 

Бруталнаааааааааааааааааааааа

 

 

Добре, че е Слави, щото песента отново щеше да звучи като предните 10 на Криско. Как не им писна все едно и също на тийнейджърите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме дразни донякъде. Даже ей сега я слушах, опитвайки се да се насиля да ми хареса. Тя не е точно чалга тая песен според мен, пак се опитват да се правят на модерни. Трудно ми е да повярвам, че генерира двойно повече гледания от песента на Преслава, но явно на хората им харесва.

Как не е точно чалга с този мазен отсвир? :D Просто е чалга с елементи на рап. Каквато е и песента на Криско и Слави, между другото. Никой няма да ме убеди, че тази песен клони повече към попа/рапа, отколкото към поп-фолка. И тази година поп хитовете явно ще са чалги. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точна статия. :)

Осъзнавате ли колко много ни е дала Преслава ?

И как ни се посвети изцяло. На нас - феновете й.

Толкова песни се изпяха...на толкова много сцени. И толкова незабравими срещи и вълнения ни подари. Не знам как не се умори през всичките тези години да е на макс и все на пълни обороти. Как пренебрегна личното си щастие за сметка на кариерата си.

И как успя да запази усмивката си след всичко. Благодарен съм, че я има. :heart:

 

Радвам се супер много, че най-накрая ще й се случи и най-прекрасното нещо в тоя живот - да си има детенце. На което съм сигурен, че ще се посвети и отдаде изцяло.

И ще му дари същата силна обич, която не спираше да дава на нас през всичките тези 14 години! :ba:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

На колко години си?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за Преслава:

 

"С Преслава нямам взаимоотношения. В живота е така, хората се събират и разделят. Просто така се случиха нещата, не мога да кажа защо. Има болка, когато загубиш приятел. Когато си давал, а си готов да дадеш повече за другия, отколкото за себе си, е нормално да те боли."

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Имам въпрос към adorable. Преди "отколкото" трябва ли да има запетая при положение, че след този съюз няма глагол и дефакто не е връзка между две изречения. :scratch:

Не съм adorable, но мога да отговоря. "Отколкото за себе си" е обособена част и следва да се отделя със запетаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не е точно чалга с този мазен отсвир? :D Просто е чалга с елементи на рап. (29):

 

Отсвирът е мазен, да. Аз имам предвид цялостното усещане, което носи песента. Не ми е някаква как да кажа... избухваща, такава, на която да се раздадеш на 1-2 водки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсвирът е мазен, да. Аз имам предвид цялостното усещане, което носи песента. Не ми е някаква как да кажа... избухваща, такава, на която да се раздадеш на 1-2 водки.

Ами тя чалгата си е модернизирана, но си остава чалга. :D Аз лично не бих сбъркал песента на Анелия с поп-рап песен. Не само заради отсвира, а и заради самото изпяване, което би отивало и на някой див кючек.

Още от едно време някои от най-големите чалги всъщност са имали не толкова чалга звучене откъм музика. Ето това е един от най-покъртителните случай- основни елементи от мелодията са си направо техно.

 

 

Просто по онова време всичко комерсиално, което излизаше, се водеше чалга. Днес се прави някакво разделение на жанрове, въпреки че чалгата абсолютно тръгна да поглъща попа и дори рапа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме дразни донякъде. Даже ей сега я слушах, опитвайки се да се насиля да ми хареса. Тя не е точно чалга тая песен според мен, пак се опитват да се правят на модерни. Трудно ми е да повярвам, че генерира двойно повече гледания от песента на Преслава, но явно на хората им харесва.

И аз се опитвах, ама не се получи. И клипа е ужасен, като за Анелия е дъно, но явно че това се харесва сега.

На Преслава все още ми е любима. Нямат място за сравнение дори.

Мен ме зариби на Криско, може би заради Слави, обаче ще гърми :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Скандален мегахит! Карах всички момчета от класа в даскало вкупом да запеем текста и дразнихме една даскалка-пуританка, която смяташе, че чалгата води до деградация на обществото. Като чуеше "боба в столовата да го духа старшината", подбелваше очи и почти се изприщваше. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата песен на Валентина, дето ме грабна, е над цяло десетилетие по-късно:

 

 

Такива мазнотийки са ми на сърце, а не рапиранията на Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален мегахит! Карах всички момчета от класа в даскало вкупом да запеем текста и дразнихме една даскалка-пуританка, която смяташе, че чалгата води до деградация на обществото. Като чуеше "боба в столовата да го духа старшината", подбелваше очи и почти се изприщваше. :1000 (6):

Хах голяма емблема. И то без самата певица да е била някаква любимка, каквато например беше обсъжданата днес Кати. Просто си направи мега хит жената. :1000 (29):

Нейната трансформация е една от най-фрапантните в Бг музиката, между другото. Наскоро показах ей това видео на една позната, която добре знае Войничето и отговорът беше "Това не може да е тя!" или нещо такова. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата песен на Валентина, дето ме грабна, е над цяло десетилетие по-късно:

 

 

Такива мазнотийки са ми на сърце, а не рапиранията на Анелия.

Не си харесвал тази песен? :gun_bandana:

 

 

С Иван, чийто пост отпреди малко видях и сърцето ми се забърза, много я слушахме! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си харесвал тази песен? :gun_bandana:

 

 

С Иван, чийто пост отпреди малко видях и сърцето ми се забърза, много я слушахме! :Vishenka_05:

 

За първи път през живота си я чувам. Припевът е доста зарибителен, чак ми бие на кавър. В нас не се гледаше ФЕН ТВ, нашето семейство сме зомбирани димитровградски поклонници.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път през живота си я чувам. Припевът е доста зарибителен, чак ми бие на кавър. В нас не се гледаше ФЕН ТВ, нашето семейство сме зомбирани димитровградски поклонници.
Май е гръцки кавър, в Диапазон тогава само такива правеха! Най-яката на Валентина е тази! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

... и знаете ли, че певицата има и други песни след това? :1000 (29):

 

 

:roll1: :1000 (29):

 

Ах, тая колко е смешна с тия неадекватни движения и танци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :1000 (29):

 

Ах, тая колко е смешна с тия неадекватни движения и танци.

Има нещо симпатично в нея, жалко че не се е задържала. :1000 (29):

Мен много ме изкефи един коментар от долу...

Песента е забавна, но...през същата 2002-ра година Десислава издаде албума Мистерия, който е пълен със смислени хитови песни като "Птица скитница", "Две сърца", "Love above the ocean", "Мистерия" и тн. и поп звучащата "Мога"... и в същото време, в същата година се издава песента на Джесика с такъв малоумен текст...xD

И наистина- Деса пуска песни като тези, Кама разбива със "Залезът и зората", Анелия мачка с "Погледни ме в очите", Глория с "Любовен дъжд" и "Не остарявай, мамо" а някои се опитват да преповторят успеха на Кожена пола. :roll1:

Но не е като да е нямало и по-лековати супер хитове през същата година хах. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...