Jump to content



Online: Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не, определено не. Първо, какво въобще значи "сякаш съм в Тексас плейс"? Второ, защо Аднан е в песента, при положение, че бийта не е негов? Трето, къде е зарибяващото в песента?

 

Няма да крия, повечето проекти на Галин, особено отпреди няколко години ми допадаха. Сега ... сега редуваме ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песничка, но според мен след Me Gusta трябваше да предложи нещо съвсем различно. Ще е хит, и то голям.

7.5 лайка за по-малко от 2 часа... :helpsmilie: Това ако не счупи рекорда на Преслава значи има някаква шашма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е един от малкото интересни лица в жанра. Супер идейно момче, което чувства музиката, която прави, без значение в какъв стил пуска проект. Песента ми идва една идея по-слаба от #Megusta , но музиката отново впечатлява. Браво!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:feminist_en:

Галин е един от малкото интересни лица в жанра. Супер идейно момче, което чувства музиката, която прави, без значение в какъв стил пуска проект. Песента ми идва една идея по-слаба от #Megusta , но музиката отново впечатлява. Браво!

 

Не, че нещо, ама... в едно изречение Галин и музикални стилове - малко ми се губят... Галин от както се е появил пее в един стил и това е да имитира Криско. Дали е с латино вълна, евровизия вълна и т.н., все рапира...

 

Както на времето Лили Иванова беше коментирала Слави, че чете рецитира рими в стихотворна форма, същата работа... Просто на никой не му се занимава да го коментира, а наша Кама взе, че и дует направи с него. Ужас.

 

Добре е най-сетне да се откаже, мисля че натрупа достатъчно пари, реалибилитира до някаква степен гей общността в България - да се пенсионира и да се наслади на спокойните си години. Какво ни се мъчи всеки път с едно и също да блесне?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой разгада ли смисъла нa Texas Place? Или е реклама на досега никому неизвестна скараджийница с претенции, едва ли надписа за платената реклама в началото е само щото размотават кутия цигари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой разгада ли смисъла нa Texas Place? Или е реклама на досега никому неизвестна скараджийница с претенции, едва ли надписа за платената реклама в началото е само щото размотават кутия цигари.

Нем. Според мен са се объркали с Texas Holdem, защото говори за карти :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабичко. Наистина е незапеваемо и скучно, а текста го няма никакъв. Не го виждам това нещо като особен хит, поради една много проста причина - липсата на чалга звучене. Ако Галин продължава да прави песни само в тази посока, това ще се окаже пагубно за него съвсем скоро.

Прогнозите на някои от вас за някакви луди рекорди от половин милион гледания са абсурдни и показват, че нямате грам усет за това, което се търси в чалгата. Правите и сравнения с Пресиния псевдо рекорд, за който вече 200 пъти трябваше да ви е станало ясно, че няма как да е реален. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах текста на Dessita е от "Сузанита - начало на сезона". А това, дето го пее Adnan (или рапира, по-точно) е същото от негова друга песен - "Принцеса". С една дума - текст 2-ра употреба. :D

 

Иначе се радвам, че Люси не е забравил да снима и добри клипове, този е такъв. Последния му хубав беше за Ани Хоанг и DGS "Луда обич - ремикс". Кадърен режисьор е, винаги съм го харесвал, но рядко го показва. Дали е ограничен финансово (плащащия изпълнител) и на Люси веднъж годишно му светва лампата - не знам.

 

Песента е продължение на "Me Gusta" и като звучене, и като клип. Нямам против , че участва Adnan, аз го харесвам, дори бих казал, че съм му фен. Какво като beat-а не негов, той е изпълните, освен композитор и аранжор.

 

За рекорди и гледания въобще не ме интересува, не ги следя и не ме интересуват. Няма и 24 часа, песента е минала 270K, до вечерта ще чукне поне 300K - за начален успех е супер. По напред пак ще се слуша - готина е, макар и половината текст да ми е познат от изброените песни по-горе.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...