Jump to content



Препоръчани коментари

Май ще пусне новата песен директно за лятото. Донякъде я разбирам, но от друга страна ми се искаше да е по-активна. Бих я оправдал само ако проектът е на ниво и хитов като последния, представен с албум.

Поредната грешка. Вместо ''Зле те чувам'' да беше стимул за нея и тази година да представи 4 проекта за да не губи инерция и се опита да върне позиции тя пак ще остави пауза между 6 месеца и като нищо да стане като със ''Сафари''. Лятото като всички топ имена си изгърмят най-силните патрони да видим дали ще се забележи песента.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната грешка. Вместо ''Зле те чувам'' да беше стимул за нея и тази година да представи 4 проекта за да не губи инерция и се опита да върне позиции тя пак ще остави пауза между 6 месеца и като нищо да стане като със ''Сафари''. Лятото като всички топ имена си изгърмят най-силните патрони да видим дали ще се забележи песента.

Аз пък съм За това “Зле те чувам” да си изживее живота. Не казвай голяма дума, защото и след “Сафари” в беше отписал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм За това “Зле те чувам” да си изживее живота. Не казвай голяма дума, защото и след “Сафари” в беше отписал.

Ако трябва да бъдем обективни - ''Зле те чувам'' си изживя живота. За съжаление вече на пръст се броят песните които се котират повече от 3-4 месеца. При Райна ще има разлика от близо 5 месеца което е недопустимо. Тя всъщност го знае защото е казвала в интервюта, че вече песните нямат срока на годност като преди години. Аз още я слушам от време на време, но интереса драстнично падна. Ами на мен ''Сафари'' ми хареса, но е факт, че песента е абсолютен провал. Друг е въпроса, че в никакъв случай не заслужаваше тази съдба защото песента е топ, но така е трябвало.

Мен лично ме дразни факта, че като видя интереса към песента колко ''амбицирана'' беше, как искаше до септ. да излезнат още два проекти а сега пак зацикли. Пак казвам, че не винаги опира до финанси защото ако имаш оригинална идея може да снимаш евтин клип и да изглежда на ниво. Понякога на народа им липсват и клиповете като ''Искай ме'' на Анелия - пристанище, дънки и нищо повече. Дано се получи проекта и да оцели момента в които няма особена конкуренция.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наша Райна пак в Швейцария. Нова песен да очакваме септември най-рано. Аман вече.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Скоро нали ще ходи на участия по Испания и Великобритания. Какъв септ. Направо нов трак през 2019!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше много добро.

Подкрепям, но за съжаление ужасната обработка на гласа и не особено професионално заснетия и монтиран клип, попречиха на песента да се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 милиона за “Зле те чувам”. А някои я изкарваха провал. Айде да пуска нова песен и албум.
Няколко пъти излизах последната седмица и нещо не я пускат "Зле те чувам".

Крайно време е и тя да се задейства с новия клип!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко пъти излизах последната седмица и нещо не я пускат "Зле те чувам".

Крайно време е и тя да се задейства с новия клип!

Все пак е на почти 5 месеца. В началото гърмеше стабилно. Ами и аз искам вече нова песен. Трябва са е скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак е на почти 5 месеца. В началото гърмеше стабилно. Ами и аз искам вече нова песен. Трябва са е скоро.
Ами "Дай ми още" е на повече от 5 месеца, но си звучи яко. "Мотел" и тя, както и на Алисия и Илиян дуетът последния.

 

Искам от Райна ново и силно парче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами "Дай ми още" е на повече от 5 месеца, но си звучи яко. "Мотел" и тя, както и на Алисия и Илиян дуетът последния.

 

Искам от Райна ново и силно парче.

Все пак, Райна не я пускат по дефолт. Затова се получава така. Поне и прави чест, че се справя сама, без дуети само за да види хит. И аз искам от нея нещо силно. Няма право на грешки след последния хит. На мен ми се струва, че с Леля отново ще атакувах по едно и също време. Дано предложат нещо хитово и да гърмят. Двете са си класа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено инерцията която имаше с последната песен вече почна да се губи. Гледанията също го доказват. доста се забави - голяма грешка.
Емануела и Ана вече по два клипа изстреляха, готвят трети за лятото... :3fdb8960598fa63e:

 

Искам Райна да им го начука...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Ана вече по два клипа изстреляха, готвят трети за лятото... :3fdb8960598fa63e:

 

Искам Райна да им го начука...

Мен ме е яд, че много големи планове имаше за април месец. Та нов клип с нов албум, и какво ли още не. Поне да си мълчи и когато тогава. Дано не се мотае още дълго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнето си е добре, само един бесен кючек й липсва, а на нея й се получават. Примери бол - "Като летен грип", "Глезената, гледаната", "Нежна полиция" и т.н.

 

Въртим ли? :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя се отказа от кючеците. Аз съм абсолютно против това защото най-големите и хитове са в тази област. Никой не я кара да ги пее с вулгарни текстове.

И аз не знам защо така изведнъж, след като скъса с Коцьо, ги спря нацяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Действително след като скъса с Коцьо нещо й стана на Райна - в един период се заинати да прави само некомерс песни, заради което позициите й спаднаха и спря да бъде онзи конкурентоспособен изпълнител, канен по турнета и редуващ успешно кючеци, комерси и балади. След това трудно песните й постигаха успех - ето, сега успя със "Зле те чувам" най-накрая да направи отново хит, но пък нещо се забави със следващо парче и изгуби инерцията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам защо така изведнъж, след като скъса с Коцьо, ги спря нацяло.

Ами нали точно по това време учеше активно психология. Сигурно се срамува защото кючеците като цяло тогава се приемаха като селски песни. Но на нея наистина и се получаваха защото вкарваше винаги някаква доза хумор в текстовете като ''Глезената'' и ''Летен грип''. Нищо не и пречи сега да запише един и да видим дали ще се получи.

 

Действително след като скъса с Коцьо нещо й стана на Райна - в един период се заинати да прави само некомерс песни, заради което позициите й спаднаха и спря да бъде онзи конкурентоспособен изпълнител, канен по турнета и редуващ успешно кючеци, комерси и балади. След това трудно песните й постигаха успех - ето, сега успя със "Зле те чувам" най-накрая да направи отново хит, но пък нещо се забави със следващо парче и изгуби инерцията...

Определено след слабата 2010 (песните не бяха лоши, но точно тогава жанра започна да пропада и песни като ''Пълна промяна'', ''Ти ли си'' и ''Ще ти говоря за любов'' не се оцениха. После скандала с ''Жени като теб''. Само ''Мирно'' и се получи. В ''Какво ти мисля'' гласа беше твърде роботизиран и народа не я възприе, нищо, че не е лоша песен) тя тотално промени концепцията и почна да пълва някакви тъпи песни. Не мога да кажа, че не бяха комерсиални. Имаше някакви опити за комерс като ''На кой е колата'' която може би е една от най-ужасните и песни в кариерата. После се опита да повтаря успеха с ''Големи думи'' в лицето на ''Нищо лично'', но т'ва се оказа най-тъпата и клипирана песен евър. И понякога пък и се получаваше като например с ''Вътре в мен'', ''Сестрата'' или ''Ако е, да е'', но следваха няколко слаби проекта и пак се връщаше в началото. Сега за съжаление се получава и със ''Зле те чувам''. Нова песен трябва да пусне сега, но тя дори не е клипирала. Докато я снима, монтират и дойде нейния ред ще мине още месец и пак ще има пауза от 6 месеца, която дори и топ имената не си я позволяват.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песента е достатъчно силна и улучи момента отново паузата не е толкова важна. Видяхме какво се случи с последната, въпреки че излезе 4-5 месеца след “Сафари”. А и една Галена пуска песни когато и кефне, но не винаги и се получават. Видяхме и Камелия какво направи с “Дразни ме” миналото лято. Дано все пак пусне проект по-бързо. Не знам защо се бави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Райна през февруари: Края на април месец очаквайте нов проект.

Вече сме юни а дори не е снимала. :)

 

Ако докрая на юли имаме клип ще е чудо. Амин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...