Jump to content



Препоръчани коментари

Говори се за успешна година при Райна. А бройката и участия е тъжна. Можем ли да видим актуални клипчета как преминават участията и. Видях в тубата клипове от преди 2-3 години - публиката малко и вяла, Райне или на плейбек или дере върху плейбека... Същото ли е към днешна дата.

Мен не ме изненадва защото:

1. Тя тази година е повече в чужбина отколкото в България.

2. Тя самата предпочита да пее по частни партита и събори (казвала го е в интервюта) защото има по-голяма свобода за избор на песни.

3. Пайнер не я бутат и налагат. Защо Джулия през 2017 нямаше и 30 участия а през 2018 изведнъж е в топ 10 ? Още от януари се видя как бясно я бутат.

4. Не на последно място - две песни не са достатъчни. Трябват още няколко успешни за да си върнеш позиции.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

:3fdb8960598fa63e:

Албумът се забави.

Според новия брой на Hair Master, Райна тепърва ще снима клип и ако е вярно, има и нова любов.

 

До края на месеца трябва да се появи. То е ясно, че има гадже, виж, че качва снимки в инстаграм, пък и май го е снимала в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

 

До края на месеца трябва да се появи. То е ясно, че има гадже, виж, че качва снимки в инстаграм, пък и май го е снимала в клипа.

 

Много е несериозна, все си бави нещата, още Септември трябваше да е излязъл проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и видеото трябва да излязат до 20ти откомври.

Албумът е в процес на подготовка и ще има поне 2 нови песни в него, като не броим тази, която ще излезе сега.

"Още 5-6 минути" също ще бъде включена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и видеото трябва да излязат до 20ти откомври.

Албумът е в процес на подготовка и ще има поне 2 нови песни в него, като не броим тази, която ще излезе сега.

"Още 5-6 минути" също ще бъде включена.

Май заглавие на албума ще даде пилотната песен. Как мислиш ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

 

До края на месеца трябва да се появи. То е ясно, че има гадже, виж, че качва снимки в инстаграм, пък и май го е снимала в клипа.

 

Гледах аз инстаграма й. Ясно е, че има приятел. Дано е щастлива и да се отрази положително на кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам инфо, че новият на Райна бил доста атрактивен. Вярно ли е? :3fdb8960598fa63e:

Не мисля, че друга чалгарка е имала по-добре изглеждащ младеж до себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да пусне нещо ново. Лично аз бих пуснал сега песента от Биолчев и после бих клипирал песента за която спомена един потребител. ''5-6 минути'' няма смисъл от реализация - тя когато трябваше да го направи я заеба. Дано бъде адекватна и направи лайф версии като Глория на всички песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава двойка са:

9418881t.jpg

 

9418882F.jpg

 

 

И в инстаграм е качиила, че пътуват заедно на фона на Скандау "Хайвера" и Райна казва: Разликата е в това, че на мене искаш да ми готвиш мусака. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да пусне нещо ново. Лично аз бих пуснал сега песента от Биолчев и после бих клипирал песента за която спомена един потребител. ''5-6 минути'' няма смисъл от реализация - тя когато трябваше да го направи я заеба. Дано бъде адекватна и направи лайф версии като Глория на всички песни.

Броени дни остават. Нека не прави компромиси и си изпипва нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз се ядосвам, че толкова забави албума. Иначе малкото гледания си обяснявам с факта, че песента е по-различна от предните 2. Иначе за мен това и е най-силният проект тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...