Jump to content



Препоръчани коментари

Май ще доживеем появата на албума. Жалко, че няма да се казва “Написано с любов”. Дано все пак размисли до септември. 3-4 нови песни в албума ще е супер. Има и песен с арабски мотиви от Боби Павлов, което никак не ми вдъхва доверие. Пилотният сингъл, който предстои, е най-силната песен от Биолчев, по нейни думи. Много готино интервю, хареса ми. Очертава се един от най-силните и албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните след “Вътре в мен” насам + 4те нови песни са повече от 16, което ме навежда на мисълта, че някои ще отпаднат и няма да са в предстоящия албум. Кои предполагате, че ще са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните след “Вътре в мен” насам + 4те нови песни са повече от 16, което ме навежда на мисълта, че някои ще отпаднат и няма да са в предстоящия албум. Кои предполагате, че ще са?

''Много се лъжеш''

''Виновен'' - предполагам, че са изтекли правата.

''Хвана ли ми''

Мисля, че тези тракове ще ни бъдат спестени.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Много се лъжеш''

''Виновен'' - предполагам, че са изтекли правата.

''Хвана ли ми''

Мисля, че тези тракове ще ни бъдат спестени.

 

А ''Виновен'' си я искам в албума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че “Виновен” няма как да не я включи. Няма да има проблем с правата, защото песента и е подарък от Крис К. Пък и през 2013, въпреки че беше некомерсиална посред лято, се хареса и стана популярна. Най-вече заради текста. “Много се лъжеш” е кавър и мисля, че ще я включи заради звученето. Още преди 5 години наша Райна рапира в песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега прегледах какви песни е пускала последните 6 години... Дано ни спести "Нищо лично", "Много се лъжеш" и "Тук и сега". Отврат са тия песни. :1000 (10):

 

edit: "Хвана ли ми" също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега прегледах какви песни е пускала последните 6 години... Дано ни спести "Нищо лично", "Много се лъжеш" и "Тук и сега". Отврат са тия песни. :1000 (10):

 

edit: "Хвана ли ми" също.

“Нищо лично” беше от последния албум и наистина е ужасна. Но за останалите две да кажеш, че са отвратителни.. Не бих се съгласил. Въпрос на вкус явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега прегледах какви песни е пускала последните 6 години... Дано ни спести "Нищо лично", "Много се лъжеш" и "Тук и сега". Отврат са тия песни. :1000 (10):

 

edit: "Хвана ли ми" също.

 

 

"Тук и сега" я обожавам. Вече й казах да я сложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
“Нищо лично” беше от последния албум и наистина е ужасна. Но за останалите две да кажеш, че са отвратителни.. Не бих се съгласил. Въпрос на вкус явно.

"Тук и сега" в началото ми се стори яка, но на третото слушане ми омръзна, а като я пускаха по Планета през половин час наред с тогавашните летни бози ми опротивя още повече. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам такова парче в албума - ударно а тя го пее агресивно.

Ако не се лъжа е на Биолчев.

В “Както друга никоя” толкова много песни заряза без никаква реализация, а какви планове имаше за този албум. Поне се радвам, че предстоящия ще е със сигурност по-силен от “Вътре в мен”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е толкова яка защо не и направи клип

Защото беше заклеймена като пълна боза, въпреки че е супер различна и танцувална песен. Още тогава Райна е рапирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото беше заклеймена като пълна боза, въпреки че е супер различна и танцувална песен. Още тогава Райна е рапирала.

А кое я накара да направи дует с Димана?

И от кого докде самата покана за дуета

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кое я накара да направи дует с Димана?

И от кого докде самата покана за дуета

Доколкото знам Димитричка е щяла да пуска песента самостоятелно, но Райна я е чула и решили да направят дует. Никак не ми харесва обаче. Супер комерсиално и изтъркано звучи. За мен си беше слабо като за Райна. Пък и точно в този период и беше най-големия застой в кариерата, от който излезе през 2013.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава клипира по-силната песен а именно ''Ще кажа да''.

''Онези три неща'' е супер слаба. Песен само с припев не става. Трябват си куплети. Добре, че не заложи на нея. Тя тогава залагаше на ужаси като ''На кой е колата'' и ''Нищо лично'' - неслушаеми песни.

Дано на песните от новия албум също снима някакви live версии за да се излъчват.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво коментирате на Райна? Тя не е певица и сто пъти ви е казвала в прав текст, че използва чалгата да си изкарва пари за почивките...Те тръгнали да ми обсъждат неклипирани песни, албуми, нови проекти, алооо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво коментирате на Райна? Тя не е певица и сто пъти ви е казвала в прав текст, че използва чалгата да си изкарва пари за почивките...Те тръгнали да ми обсъждат неклипирани песни, албуми, нови проекти, алооо. :D

Къде го е казала? Я дай да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го е казала? Я дай да видим.

ами казала на Зайка.

 

 

О там беше чудо. Снощи даже търсих темата, ама явно момо я скрил.

Не си спомням как беше започнало всичко ако някой се сеща? Нещо май зайка и беше казала на Райна какво се говорило за нея във форума. И Райна беше и се обаждала на зайка от скрит номер била в такси и и беше казала да не влиза вече във форума, че била влизала и тя и чела. Казала и била нещо от сорта "Остави ги тези балъци, благодарение на тях вече ми осигуряват 10 години почивки по света".

И зайка беше спряла да влиза във форума известно време заради нея. После те се бяха скарали двете и не и беше фенка вече. Някакви такива. Цяла тема имаше за това.

 

Да, нашата. Ами Таня реши да й се оплаче, че тук във форума я обиждат и тя й беше написала нещо от сорта на "Кажи им на тези балъци, че с техните пари си плащам екскурзиите", като не е очаквала Танчето да го сподели тук. После я направи на 5 стотинки как можела да го поства, и я караше да лъже нещо, че това бил някакъв фалшив профил на Райна или нещо подобно. Даже и по телефона й звъня да й обяснява какво да лъже, и как щяла да ходи по предавания да се обяснява, че това не е неин профил. Смятай що за човек е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами казала на Зайка.

Тази тема още ли се дъвчи? Как не разбрахте, че това го каза за такива като теб, които вечно плюят без основание? Достатъчно е показвала уважение и отношение към феновете си, но понеже няма за какво да се хванете, това нейно изречение от някакъв измислен чат, го преиначихте, но няма как да ви се получи. Пробвай с нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се за успешна година при Райна. А бройката и участия е тъжна. Можем ли да видим актуални клипчета как преминават участията и. Видях в тубата клипове от преди 2-3 години - публиката малко и вяла, Райне или на плейбек или дере върху плейбека... Същото ли е към днешна дата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...