Jump to content



Препоръчани коментари

Според мен изпадна в някаква дупка през 2011 защото 2010 и беше първата слаба година от началото на кариерата и. Тя е нямала година без един тотален хит. Межу 2011 и 2013 се лута и реално само 2-3 проекта стават. От 2014 до 2016 също има попадения, но няма проект като ''Зле те чувам'' - силна музика, текст и клип. Може би от 2013 до 2017 има няколко топ проекти с които може да се гордее и това са - ''Написано с любов'', ''Принцеса'' и ''Зле те чувам''. ''Ако е, да е'' и ''Лицемери'' са добри проекти, но им липсва нещо за да са абсолютен топ. Надявам се сега да има ново начало на кариерата, но да не работи само и единствено с Биолчев.

В наша Райна има още много хляб. Съгласен съм с теб напълно, но към Топ проектите и след т.нар. дупка (2011-2012) бих добавил и “Няколко рокли” , заради бруталния клип и скандален текст. Време е за албум и голям концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В наша Райна има още много хляб. Съгласен съм с теб напълно, но към Топ проектите и след т.нар. дупка (2011-2012) бих добавил и “Няколко рокли” , заради бруталния клип и скандален текст. Време е за албум и голям концерт.

Изпълнението на ''Няколко рокли'' е ужасно. Да не говорим, че от песен на В. Д. и Даниел Ганев се очакваше повече, но като текст и клип наистина е силен. Ами аз мислех, че няма вече хляб в нея и беше изгубила нюха си, но явно не е така. Очаквам много от новия проект, дано не разочарова. Вече за пълнежи няма право. В последните години при нея най-големия проблем беше как и обработваха гласа - правеха го груб а нейния изобщо не е така. Много проекти си ги прееба точно заради това - ''И дори да боли'' и ''Лицемери'' са пример. Между другото разочарова ме, че все още не е снимала клип.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че Райна има една от най-добрите дискографии в жанра.

"На кой е колата" и "Нищо лично" са едни от най-скучните й песни. Почти всичко останало е тупалка, но някак не се оцениха подобаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че Райна има една от най-добрите дискографии в жанра.

"На кой е колата" и "Нищо лично" са едни от най-скучните й песни. Почти всичко останало е тупалка, но някак не се оцениха подобаващо.

''Монахини будни няма'', ''Не позлвам чужди вещи'', ''Лошо момче'' - далеч от тупалки. :1000 (29):

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много позиции изгуби Райна, но с последните си 3 песни доказа, че има още много какво да даде. Турнето и е било супер успешно и не мисля, че тази година някоя ще направи по-масово. Заслужава награда догодина. Аз си искам нов албум сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай проваленият им 5ти дует - “Не ми пречи”.

На Преслава повече й ходи тази песен, пък и точно Райна и Константин не си ги представям да пеят за нещастна любов, тяхната беше щастлива, поне с такова впечатление съм останал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава повече й ходи тази песен, пък и точно Райна и Константин не си ги представям да пеят за нещастна любов, тяхната беше щастлива, поне с такова впечатление съм останал.

Аз много харесвам въпросната песен в изпълнение на Преси, но смятам че щеше да стане по-голям хит с участието на Райна, защото пред 2009 тъкмо се разделяха и истерията щеше да е дори и по-масова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемам предложения на ЛС за нереализирана песен за моята тема! :Vishenka_05:

Нали ти бях писал преди време. Моля те, избери някоя от онези песни. Да ти пиша ли пак?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано в албума има и един кючек за цвят.

''Нежна полиция'', ''Глезената, гледаната'' и ''Като летен грип'' са от най-големите и хитове.

За съжаление не мисля, че ще се реши да направи повече кючек. Нещо мазно и комерсиално обаче като “Вътре в мен” няма да е зле. Помним ли еуфорията през април 2012, когато Райна ги смачка с това парче, а после и бруталния прием на концерта, където я изпя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление не мисля, че ще се реши да направи повече кючек. Нещо мазно и комерсиално обаче като “Вътре в мен” няма да е зле. Помним ли еуфорията през април 2012, когато Райна ги смачка с това парче, а после и бруталния прием на концерта, където я изпя?

Не знам защо се отказа от кючеците, все едно се срамува от тях а не е като да не са били хитове.

“Вътре в мен” не знам защо не стана топ хит, добра песен е. Клипа обаче е ужас. Уж продължение на “Големи думи” а се оказа много по-слаб от него.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се отказа от кючеците, все едно се срамува от тях а не е като да не са били хитове.

“Вътре в мен” не знам защо не стана топ хит, добра песен е. Клипа обаче е ужас. Уж продължение на “Големи думи” а се оказа много по-слаб от него.

Срамува се тя. Колко стадиона е тресяла с тях пък и ги пее по участия. Според мен не иска да прави повече кючеци, заради пълната комерсиализация на жанра и не иска да допринася за нея с мазнотии. “Вътре в мен” е на Петков, а “Големи думи” на Нанков. Разликата е в режисьора очевидно. Мен ме е яд, че Скерлев направи толкова тъп монтаж на “Виновен” и затова клипа изглежда евтин. Ако го беше монтирал Нанков щеше да е Клип на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамува се тя. Колко стадиона е тресяла с тях пък и ги пее по участия. Според мен не иска да прави повече кючеци, заради пълната комерсиализация на жанра и не иска да допринася за нея с мазнотии. “Вътре в мен” е на Петков, а “Големи думи” на Нанков. Разликата е в режисьора очевидно. Мен ме е яд, че Скерлев направи толкова тъп монтаж на “Виновен” и затова клипа изглежда евтин. Ако го беше монтирал Нанков щеше да е Клип на годината.

Всичките й песни през последните години са комерсиални. Кючеците не са комерсиални, много рядко се правят такива и то само от Мира, оркестрите и циганските звезди. Би изненадала с кючек.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките й песни през последните години са комерсиални. Кючеците не са комерсиални, много рядко се правят такива и то само от Мира, оркестрите и циганските звезди. Би изненадала с кючек.

Подкрепям донякъде. Все пак, дори и да е кючек не е нужно да е с лековат текст. Примерно “Нежна полиция” вярно си е мазнотийка, но е издържана като текст. И все пак не мисля, че ще се реши да направи кючек в скоро време. Аз се надявам на нова балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 200 продадени бройки от “Тежко мина младостта” повреме на турнето и накрая го няма дори в топ 10 за март. Шок и погром.

Тези данни според мен са лъжа. Пишат колкото да има нещо.

Уж беше много амбицирана от успеха на ''Зле те чувам'', но нито клип е снимала нито нищо. :1000 (29): Аз очаквах да пусне сега една и началото на август другата от албума.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези данни според мен са лъжа. Пишат колкото да има нещо.

Уж беше много амбицирана от успеха на ''Зле те чувам'', но нито клип е снимала нито нищо. :1000 (29): Аз очаквах да пусне сега една и началото на август другата от албума.

Сигурно чака Люси да се върне от Виетнам. Да снима бързо със Скерлев, а защо не и с Марков.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...