Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Е нали до Коледа???

 

Борис Дали явно е приоритет, но и тя имаше проблем с правата на някои песни и явно затова се забавя. Нека излезе пък не е толкова важно кога. Дано го пусне с пилотен сингъл. Очертават се 3 нови мисля: 5-6 минути, на Боби Павлов и В моите входящи, която не помня на кого беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали явно е приоритет, но и тя имаше проблем с правата на някои песни и явно затова се забавя. Нека излезе пък не е толкова важно кога. Дано го пусне с пилотен сингъл. Очертават се 3 нови мисля: 5-6 минути, на Боби Павлов и В моите входящи, която не помня на кого беше.

 

"В моите входящи" е на Преслав Бориславов и Невена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В моите входящи" е на Преслав Бориславов и Невена.

 

Много интересно. Радвам се, че разнообразява и не работи само с Биолчев, защото виждаме, че от 'Зле те чувам' няма толкова отявлен хит. Вярвам, че това ще и е индикатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна възроди кариерата си с хита "Бразилка" и представянето му на рождения ден на Планета, концертът беше отразен във всички сериозни медии с нейна снимка на заглавията, докато туърква! Блестящо представяне с танца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Пореден опит на Райна да си направи реклама. Клипа й е изкопиран 1:1 почти от друг, а тръгнала да има претенция за оригиналност. Би трябвало да я е срам да се обади, но то така я кара като си спре хапчетата. :1000 (21):

 

Този обаче добре я е подредил, евала! Със сигурност е изпаднала в нервна криза. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 3 нови песни, много тъпо.

Ами първоначално щяха да са четири защото албума трябваше да излезе с ''Една на милион'', но нещата не се получиха. В новите албуми виждаме, че или изобщо няма нова песен или е една която излиза с клип в деня на албума. Не е толкова зле три песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден опит на Райна да си направи реклама. Клипа й е изкопиран 1:1 почти от друг, а тръгнала да има претенция за оригиналност. Би трябвало да я е срам да се обади, но то така я кара като си спре хапчетата. :1000 (21):

 

Този обаче добре я е подредил, евала! Със сигурност е изпаднала в нервна криза. :1000 (29):

Няма лош ПР. Терзийска отново мачка след като им показа как се прави шоу на концерта. Да си беше показала междукрачието повече ли щеше да ти хареса? Чак дотам не мисля, че ще стигне за малко слава, но и да го направи няма лошо по твоите критерии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден опит на Райна да си направи реклама. Клипа й е изкопиран 1:1 почти от друг, а тръгнала да има претенция за оригиналност. Би трябвало да я е срам да се обади, но то така я кара като си спре хапчетата. :1000 (21):

 

Този обаче добре я е подредил, евала! Със сигурност е изпаднала в нервна криза. :1000 (29):

Пълна кукувица, браво на Тоши - когото принципно не харесвам. Между другото чета, че малко след скандала, на клипа му са се появили внезапно 500 купени дислайка. Смятайте колко е изкуфяла тая! Той не споменава нищо за нея, само, че са сигнализирали ютуб и са ги махнали, но е ясно... че едва ли друг ще му обърне такова внимание, че да купи дислайкове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук пък много капацитети се извъдихте. Режисьорът на подводните кадри от двата клипа е един и същ. И къде в клипа на Анелия има подводни кадри с мъж и жена? И на мен не ми дреме много кой какво копирал и не мисля, че трябваше да се прави от мухата слон, но няма лош ПР. Пратете я и на Господарите да и вдигнете рейтинга още повече, моля! :Vishenka_05:

 

Дислайковете на въпросния клип са купени и изтрити много преди поста на Райна, така че спрете да се филмирате. Тя по-скоро ще си купи лайкове на нейн клип, отколкото да купува дислайкове на случаен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От склада на Пайнер ми отговориха сега:

 

 

Борис Дали ще е на цена 7 лева, а за Райна все още няма ясна дата на излизане на албума, но цената ще е 9 лева.

 

Значи с доставката общо към 15 лева ми излизат албумите,че и повече даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лош ПР. Терзийска отново мачка след като им показа как се прави шоу на концерта. Да си беше показала междукрачието повече ли щеше да ти хареса? Чак дотам не мисля, че ще стигне за малко слава, но и да го направи няма лошо по твоите критерии.

 

Напротив, лош ПР е когато хората свързват името ти само с истерии и те смятат за откачена. Значи според теб не е важно какво име си градиш и как го градиш.... дай заради един ПР да правим всичко.

 

Какво толкова невиждано шоу е направила на концерта? Излезе по боди и гол задник и голяма работа вече.

 

Ти как разбра какви са моите критерии?

 

Пълна кукувица, браво на Тоши - когото принципно не харесвам. Между другото чета, че малко след скандала, на клипа му са се появили внезапно 500 купени дислайка. Смятайте колко е изкуфяла тая! Той не споменава нищо за нея, само, че са сигнализирали ютуб и са ги махнали, но е ясно... че едва ли друг ще му обърне такова внимание, че да купи дислайкове. :3fdb8960598fa63e:

 

Райна е способна на всичко, нищо чудно и тя да е купила тези дислайкове. Ама да копираш и да се правиш на откривателка е прекалено вече. Да не е тя с първия клип с подводни кадри? Ние не сме виждали такива и всеки, който снима след нея я копира.. Да, понеже тя е топ и хората си умират да гледат от нея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...