Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наградата 2006 си беше за лелка! Ако Пайнера не я беше пенсионирал с тъпата статуетка за "Мегазвезда". На "Мура мега" беше сила: "Това е парчето", Дъжд от рози", "Празник всеки ден", "Най-добрата". Закриваше на турнето, Преса нахалницата можеше да изчака 2007!

Не е съвсем така. Ивана есента вече започна да издиша, а точно тогава Преслава много се засили с албума "Интрига" и особено "Лъжа е", преди това имаше "И когато съмне". При Ивана нещата вървяха една идея по инерция (не отричам, че на турнето се прие най-добре, но също тогава всички скандираха Преслава, когато обявиха Глория).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обаче това е много странно, дето заключиха темата за Десетилетието. Сякаш някой мод прави бойкот.
Fast се е разтревожил, че Ай ем рич бич ще вотне за Галя! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast се е разтревожил, че Ай ем рич бич ще вотне за Галя! :1000 (29):

 

Доста вероятно btw.

 

Кажи сега, ще ви загаджваме ли със Стефимир? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е съвсем така. Ивана есента вече започна да издиша, а точно тогава Преслава много се засили с албума "Интрига" и особено "Лъжа е", преди това имаше "И когато съмне". При Ивана нещата вървяха една идея по инерция (не отричам, че на турнето се прие най-добре, но също тогава всички скандираха Преслава, когато обявиха Глория).
Две песни, срещу 4 тоталки на Ваня. Преди това и албумът си "Доза любов" разви разкошно, да не говорим за клипа на "Седем дни". 2006 си беше годината на Ваня!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две песни, срещу 4 тоталки на Ваня. Преди това и албумът си "Доза любов" разви разкошно, да не говорим за клипа на "Седем дни". 2006 си беше годината на Ваня!

Ами, Ванча имаше такъв маниер на работа в онези години - в рамките на 20 дни всяко лято пускаше песни на килограм. Това всъщност беше и една от причините да се изцеди много бързо.

 

Освен това посочените две песни на Преслава далеч не са единствените й хитове през 2006, просто ги посочих като най-големите такива .. да не забравяме "Нямам право", "Уморих се" и "Заклевам те", също и дуета с Борис Дали ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, Ванча имаше такъв маниер на работа в онези години - в рамките на 20 дни всяко лято пускаше песни на килограм. Това всъщност беше и една от причините да се изцеди много бързо.

 

Освен това посочените две песни на Преслава далеч не са единствените й хитове през 2006, просто ги посочих като най-големите такива .. да не забравяме "Нямам право", "Уморих се" и "Заклевам те", също и дуета с Борис Дали ..

Абе къде ще ми сравняваш тия Пресови еднодневки с "Празник всеки ден"?!

На турнето, Ивана мачкаше. Даже в един от градовете, публиката я беше разплакала от радост, не можа жената да си изпее песента. Просто Митьо побърза да си бутне новата златна кокошчица. Трите песни от лято 2006 на леличка никак не бяха "на килограм", мачкаха до края на годината, а една от тях - тя си направи свой следващ огромен хит. "Лъжа е" на Преса се разви като голям хит в началото на 2007.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде ще ми сравняваш тия Пресови еднодневки с "Празник всеки ден"!

На турнето, Ивана мачкаше. Просто Митьо побърза да си бутне новата златна кокошчица. Трите песни от лято 2006 на леличка никак не бяха "на килограм", мачкаха до края на годината, а една от тях - тя си направи свой следващ огромен хит.

Не отричам, че Ивана беше топ на турнето, обожавам въпросните песни, но пред "Лъжа е" не вървят, лелче :3fdb8960598fa63e: Това беше първия сериозен пирон в ковчега на Ивана, през 2007 съвсем потъна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде ще ми сравняваш тия Пресови еднодневки с "Празник всеки ден"!

На турнето, Ивана мачкаше. Просто Митьо побърза да си бутне новата златна кокошчица. Трите песни от лято 2006 на леличка никак не бяха "на килограм", мачкаха до края на годината, а една от тях - тя си направи свой следващ огромен хит.

 

"Нямам право" не беше еднодневка и е една от визитните й картички. И до днес я пее по участия и хората я знаят.

 

Според мен хората предпочетоха по-младото и апетитно месо така да се каже. Лелка все още мачкаше с хитове, но първите признаци на изтъркване бяха почнали да се усещат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам, че Ивана беше топ на турнето, обожавам въпросните песни, но пред "Лъжа е" не вярват, лелче :3fdb8960598fa63e: Това беше първия сериозен пирон в ковчега на Ивана, през 2007 съвсем потъна.
Потъна за такива като теб - нагаждачи, които гледат само силните на деня в класацийките.

Извади си супер песни - "100 живота", "Резерве", "Вържи очите ми" и "Адрес: любов".

А и говорихме за наградата през 2006, не за 2007!

Тя си беше на Ивана!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа Стефимир няма да го пипате! Той е кралска особа все пак, къде се слагате? :3fdb8960598fa63e:

 

Случи се чудо! Нека, аз се радвам. :3fdb8960598fa63e: Янева да се готви за втора бременност, щото той иска деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямам право" не беше еднодневка и е една от визитните й картички. И до днес я пее по участия и хората я знаят.

 

Според мен хората предпочетоха по-младото и апетитно месо така да се каже. Лелка все още мачкаше с хитове, но първите признаци на изтъркване бяха почнали да се усещат.

Аз мисля, че е показателно днес какво се слуша - в канала на Планета песните на Преслава от 2006 са с по 1-2 милиона, а на Ивана - максимум 200 хил.

 

п.с. Мисля, че имаш сантименти към невероятния трак "Лъган си и ти" от наркоманския ти период :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямам право" не беше еднодневка и е една от визитните й картички. И до днес я пее по участия и хората я знаят.

 

Според мен хората предпочетоха по-младото и апетитно месо така да се каже. Лелка все още мачкаше с хитове, но първите признаци на изтъркване бяха почнали да се усещат.

"Нямам право" е песен, която излезе през 2005 година!

2006 беше годината на Ивана. На турнето се видя! "Празник всеки ден" беше много голям хит, колкото и някои да се пънат с това измисленото "И когато съмне"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е показателно днес какво се слуша - в канала на Планета песните на Преслава от 2006 са с по 1-2 милиона, а на Ивана - максимум 200 хил.

 

п.с. Мисля, че имаш сантименти към невероятния трак "Лъган си и ти" от наркоманския ти период :3fdb8960598fa63e:

Ивана не е ютуб певица! А на Преса старите бози се слушат заради името! Към 2006 година, нямаше изглед тя да измества Ивана! Случката беше видима на наградите, след статуетката "Мега звезда"!

Това с наркоманския период не го схванах... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.с. Мисля, че имаш сантименти към невероятния трак "Лъган си и ти" от наркоманския ти период :3fdb8960598fa63e:

 

Да, когато смърках, за да изглеждам красив и зениците ми да са големи като палачинки. Бахти тва е толкова малоумно да си млад и влюбен. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случи се чудо! Нека, аз се радвам. :3fdb8960598fa63e: Янева да се готви за втора бременност, щото той иска деца.
Доста интелигентно би било едно такова дете! И двамата сме умнички! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямам право" е песен, която излезе през 2005 година!

2006 беше годината на Ивана. На турнето се видя! "Празник всеки ден" беше много голям хит, колкото и някои да се пънат с това измисленото "И когато съмне"!

Какво измислено "И когато съмне"? Ти в консерва ли си живяла? Тая песен тогава беше нещо като "Хабиби" - буквално от чешмата течеше, от всякакви телевизии, радиа и коли гърмеше месеци наред.

 

Пак ти казвам - до лятното турне включително Ивана си беше №1 и то с категорична преднина, но още от септември много бързо започнаха да се обръщат нещата. А както знаем, наградите на Планета се градят основно на впечатления от последните месеци на годината. Преслава си беше станала любимка на децата и тийновете, които ръководеха вкусовете, Ивана се одобряваше от хората 30+ предимно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен и "Финални думи", и "И когато съмне" ми се струваха супер тъпи песни и недоумявах как станаха толкова големи хитове, но факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво измислено "И когато съмне"? Ти в консерва ли си живяла? Тая песен тогава беше нещо като "Хабиби" - буквално от чешмата течеше, от всякакви телевизии, радиа и коли гърмеше месеци наред.

 

Пак ти казвам - до лятното турне включително Ивана си беше №1 и то с категорична преднина, но още от септември много бързо започнаха да се обръщат нещата. А както знаем, наградите на Планета се градят основно на впечатления от последните месеци на годината. Преслава си беше станала любимка на децата и тийновете, които ръководеха вкусовете, Ивана се одобряваше от хората 30+ предимно.

Чак пък "Хабиби" била "И когато съмне"... :gun_bandana:

Как си знаеш, че ще ме ядосаш и ще си гласувате за "Ти да видиш" в "Нереализираните". Толкова добре те познавам!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен и "Финални думи", и "И когато съмне" ми се струваха супер тъпи песни и недоумявах как станаха толкова големи хитове, но факт.
Ами че те са точно безумно тъпи, някакви клиширани и изтъркани... Много ми е смешна в асансьора в клипа. Толкова преиграва! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...