Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На Яница са и бавени клиповете винаги, а и минават през допълнително преглеждане лично от Димитров, за да не стана като с "Върнах ти го". 10-те хиляди глоба хич не му бяха приятни. Яница явно само закон я спира от разврата в клиповете. И пак ще има еротика, със сигурност.

Последната и с Галин , след като беше снимана веднъж, е снимано 2 пъти за доп. кадри, защото някои други са разяни лично от Скрудж Димитров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница са и бавени клиповете винаги, а и минават през допълнително преглеждане лично от Димитров, за да не стана като с "Върнах ти го". 10-те хиляди глоба хич не му бяха приятни. Яница явно само закон я спира от разврата в клиповете. И пак ще има еротика, със сигурност.

Последната и с Галин , след като беше снимана веднъж, е снимано 2 пъти за доп. кадри, защото някои други са разяни лично от Скрудж Димитров.

 

Скандална и неповторима! :phpgrin2:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница са и бавени клиповете винаги, а и минават през допълнително преглеждане лично от Димитров, за да не стана като с "Върнах ти го". 10-те хиляди глоба хич не му бяха приятни. Яница явно само закон я спира от разврата в клиповете. И пак ще има еротика, със сигурност.

Последната и с Галин , след като беше снимана веднъж, е снимано 2 пъти за доп. кадри, защото някои други са разяни лично от Скрудж Димитров.

Ами аз в разкрача на Яница пореден n-ти клип вече нищо сексуално не виждам, не знам за останалите. Това вече не е нито провокативно, нито интересно, пък камоли и скандално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз в разкрача на Яница пореден n-ти клип вече нищо сексуално не виждам, не знам за останалите. Това вече не е нито провокативно, нито интересно, пък камоли и скандално.

 

Ще се наказваме, ей! :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А мен миналото лято - тази :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Малина има страхотно творчество и прекалено малко албуми.

Дано се завърне и бъде по-активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина има страхотно творчество и прекалено малко албуми.

Дано се завърне и бъде по-активна.

Много е стара вече. За съжаление, легендите са на доизживяване - я им остават още 5-6 активни години, я не, вече доста редуцираха новата продукция.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...